W poniedziałek około godziny 10.00 na 146 kilometrze drogi krajowej nr 50 w miejscowości Bikówek doszło do zderzenia osobowego mercedesa z pojazdem dostawczym marki iveco.
Prawdopodobnie przyczyną zderzenia było nieustąpienie pierwszeństwa przez kierowcę osobówki. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia, ale kierowcy nie wymagali pomocy medycznej. Obecnie droga jest zablokowana. - Utrudnienia potrwają jeszcze około jednej godziny, wyznaczono objazdy - poinformowała nas przed godz. 12 nadkom. Agnieszka Wójcik z Komendy Powiatowej Policji w Grójcu. Jak dodała, obaj kierowcy byli trzeźwi. W pojazdach nie było pasażerów.













Pierwsza drużyna, trener Bartosz - znowu zaciąg i płacenie...
6 godzin temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
19 godzin temu
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
przedwczoraj, 21:51
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
przedwczoraj, 10:00
Ogłoszenia