Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Piosenki Marka Grechuty w Warce

24 listopada 2016; 12:46

Informacja prasowa

1 komentarz

Fot. Rafał Donica Fot. Rafał Donica

Niedziela 20 listopada, XI już spotkanie z cyklu „Wieczór z Kulturą” upłynęło z wyjątkową Joanną Lewandowską i wspaniałymi muzykami: Grzegorzem Piotrowskim (saksofon), Sebastianem Wypychem (kontrabas) i Michałem Zawadzkim (fortepian).

News will be here

Koncert pt. "Mężczyźni mojego życia - Marek G. z Krakowa" to opowieść o najbliższym sercu Joanny artyście - Marku Grechucie. Spotkała go za kulisami Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie, który wówczas wygrała. Kilka dni po śmierci Marka Grechuty została pierwszą laureatką stypendium Jego imienia. Dzięki tej nagrodzie mogła wydać swoją debiutancką płytę.

Joanna Lewandowska wybrała do koncertu mało znane i zarazem niezwykłe utwory Grechuty. Interpretuje je z ogromnym ładunkiem uczuć i emocji, wzrusza do łez, przeszywa serca słuchaczy swoim mocnym i niezwykłym głosem, sposobem interpretacji, nie pozwala przejść obojętnie wobec wykonywanych utworów. Występuje do tego z bardzo dobrymi muzykami, mistrzami swoich instrumentów, którzy w wyjątkowy sposób tworzą muzyczne tło do głębokich i mądrych tekstów. Niedzielny "Wieczór z Kulturą" przyniósł wiele wzruszeń i emocji, zadumy i szczerego uśmiechu. Organizatorzy składają podziękowania Joannie Lewandowskiej i Jej Muzykom za ten wspaniały wieczór! Dziękujemy też wszystkim Gościom za obecność i kolejne bardzo pozytywne spotkanie.

Naszym Partnerem "Wieczorów z Kulturą" są od początku Państwo Angelika i Jarosław Nowociel - Warszawska Wytwórnia Wódek KONESER, którym równie serdecznie dziękujemy.

TAGI:

Komentarze (1):

mama80; 26 stycznia 2017, 01:02

Fajnie, że Koneser mimo iż głównie będzie siedzibą biznesu udziela się kulturalnie. To miejsce zawsze było ważne dla Warszawiaków i Polaków a teraz wciąż nie daje o sobie zapomnieć i prócz kreowania rynku biznesu oraz inwestycji dba o wspieranie sztuki.

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Rusza przebudowa parku miejskiego w Grójcu! Rozpoczynają się prace przy kolejnym etapie rewitalizacji...
Dariusz Gwiazda: Wznawiamy rozbudowę Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Grójcu Burmistrz Dariusz Gwiazda poinformował, że w czwartek zosta...
Były sędzia poszukiwany listem gończym! Był zameldowany w Grójcu Były już sędzia Tomasz Szmydt, który zbiegł na Białoruś i...
Zmiany w kierownictwie Komendy Powiatowej Policji w Grójcu W środę (15.05) podczas uroczystej zbiórki w sali...
Przy stacji PKP Warka powstanie parking na 150 miejsc Mieszkańcy dojeżdżający na co dzień do pracy i szkoły ł...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.