Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Pniewy. Kradli części samochodowe

1 lutego 2017; 13:10

Informacja prasowa

1 komentarz

Grójeccy policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców województwa warmińsko-mazurskiego poruszających się pojazdem z kradzionymi tablicami rejestracyjnymi. Mężczyźni dokonali kradzieży części samochodowych na terenie gminy Pniewy. Usłyszeli zarzuty.

News will be here

W ubiegłą sobotę grójeccy kryminalni podczas pełnionej służby w godzinach nocnych uzyskali informację, z treści której wynikało, że na terenie gminy Pniewy porusza się samochód VW T4 koloru białego którym mogą poruszać się mężczyźni dokonujący kradzieży mienia w postaci części samochodowych marki SCANIA. Kryminalni natychmiast podjęli stosowne działania. W trakcie czynności na terenie miejscowości Teodorówka ujawnili pojazd na początkowych numerach rejestracyjnych WSC.... który z dużą prędkością kierował się w kierunku miejscowości Wilczoruda. Policjanci udali się za pojazdem. Podczas próby podmiany trablic rejestracyjnych pojazdu zatrzymali dwóch mężczyzn. Jak się okazało założone numeru o początkowym wyróżniku WSC... okazały się być skradzione tego samego dnia na terenie powiatu sochaczewskiego. Następnie kryminalni ujawnili dwa reflektory przednie z napisem SCANIA o wartości łącznej 10 tyś zł. Początkowo zatrzymani nie byli w stanie podać racjonalnego wytłumaczenia jak weszli w posiadanie dwóch zabepieczonych reflektorów oraz skąd i dokąd jadą. Jak się później okazało zabezpieczone przedmioty pochodziły z kradziezy, do której doszło na gminie Pniewy. Ostatecznie 26 i 27-latek przyznali się do zarzucanego im czynu. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

/AW

TAGI:

Komentarze (1):

ona; 1 lutego 2017, 23:05

"do której doszło na gminie Pniewy"
ktoś to czyta ???

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Rusza przebudowa parku miejskiego w Grójcu! Rozpoczynają się prace przy kolejnym etapie rewitalizacji...
Dariusz Gwiazda: Wznawiamy rozbudowę Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Grójcu Burmistrz Dariusz Gwiazda poinformował, że w czwartek zosta...
Były sędzia poszukiwany listem gończym! Był zameldowany w Grójcu Były już sędzia Tomasz Szmydt, który zbiegł na Białoruś i...
Zmiany w kierownictwie Komendy Powiatowej Policji w Grójcu W środę (15.05) podczas uroczystej zbiórki w sali...
Przy stacji PKP Warka powstanie parking na 150 miejsc Mieszkańcy dojeżdżający na co dzień do pracy i szkoły ł...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.