• Nowa inwestycja w Grójcu: apartamenty przy ul. Kolarska 8
  • Kostka Brukowa Grójec - Bruk Designer
  • Trakt Królewski w Grójcu
  • Koszary Arche Hotel w Górze Kalwarii
  • Szkoła jazdy Manewr Ośrodek Szkolenia Kierowców Grójec

Pod Grójcem powstaną tanie mieszkania na wynajem

Fot. Dariusz Gwiazda - Burmistrz Gminy i Miasta Grójec
  • Szyte wnętrza - sklep z żaluzjami i zasłonami
  • Klucz Serwis - dorabianie kluczy do drzwi i samochodów
  • Perfumeria Tanellis & Biżuteria - Grójec Pasaż Intermarche

W poniedziałek burmistrz Grójca podpisał porozumienie z Prezesem Krajowego Zasobu Nieruchomości dotyczące inwestycji mieszkaniowych.

Grójec planuje wspólnie z gminami Kozienice, Mszczonów, Wiskitki, Grodzisk Mazowiecki, Żabia Wola, Ożarów Mazowiecki i Leszno, utworzenie spółki "Samorządowa Inwestycja Mieszkaniowa".

- Zakładamy wybudowanie w naszej gminie w miejscowości Lesznowola, gdzie mamy grunty Skarbu Panstwa i gminne, około 160 mieszkań z parkingami, pod wynajem i bez partycypacji mieszkańców - informuje burmistrz Dariusz Gwiazda.

Rozpoczęcie budowy planowane jest w 2022 r. Wcześniej potrzebna jest uchwała i zgoda radnych. Burmistrz zapowiada, że stosowna uchwała ma być poddana pod głosowanie na październikowej sesji rady miejskiej.




Komentarze (20)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują Zasady Komentarzy.


  • Alarm24 - zgłoś nam swój news


  • Marek Kwieciński - Twój agent ubezpieczeniowy z Grójca

Najnowsze






Popularne





  • Miejsce na Twoją reklamę

Ostatnie komentarze






  • Miejsce na Twoją reklamę

Ogłoszenia

Miejsce na Twoją reklamę