Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Podczas wielkanocnej mszy ukradł audi, a jazdę skończył w rowie

21 kwietnia 2022; 08:03

Informacja prasowa

1 komentarz

Fot. KPP w Grójcu Fot. KPP w Grójcu

Decyzją grójeckiego sądu najbliższe 3 miesiące w areszcie spędzi 24-latek. Policjanci z Grójca ustalili, ze ten mężczyzna ma związek z kradzieżą osobowego audi. Do zdarzenia doszło w Wielkanoc. W toku czynności wyszło na jaw, że zatrzymany ma na swoim koncie włamanie do innego pojazdu i kierowanie po alkoholu. Mężczyźnie grozi nawet do 10 lat więzienia.

News will be here

W świąteczną niedzielę do mundurowych z Grójca wpłynęło zgłoszenie o kradzieży samochodu. Właściciel audi poinformował, że w niedzielny poranek nieznany sprawca zabrał pojazd z kluczykami z jego posesji pod Belskiem Dużym, w czasie kiedy pokrzywdzony uczestniczył w mszy.

W tym czasie dyżurny miejscowej komendy otrzymał zgłoszenie o samochodzie, który w Grójcu wpadł do rowu. Na miejscu pojawili się policjanci ruchu drogowego, którzy zatrzymali 24-letniego mężczyznę na gorącym uczynku. W rowie znajdował się kradziony samochód. Okazało się, że zatrzymany mężczyzna kierował w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało blisko 1,9 promila alkoholu. Podczas czynności przy sprawcy ujawniono przedmioty pochodzące z włamania do innego auta. Policjanci szybko ustalili, że tego samego dnia wczesnym rankiem ten sam mężczyzna po wybiciu szyby w samochodzie kia, zabrał z niej parasol oraz klucze.

24-latek usłyszał zarzuty kradzieży pojazdu, kradzieży z włamaniem, niszczenia cudzej rzeczy oraz kierowania w stanie nietrzeźwości. We wtorek grójecki sąd na wniosek prokuratora zastosował wobec zatrzymanego 3-miesięczny areszt. Mężczyźnie może grozić do 10 lat więzienia.

nadkom. Agnieszka Wójcik

TAGI:

Komentarze (1):

Dior; 23 kwietnia 2022, 00:58

Z takim szkodnikiem odrazu do kamieniołomu na 3 lata...

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Czas na Słomczyn! W weekend Driftingowe Mistrzostwa Polski Tor Słomczyn kojarzy się fanom sportu motorowego przede...
Douglas otwiera swoją pierwszą perfumerię w Grójcu Douglas otwiera swoją pierwszą perfumerię w Grójcu, w...
Rozbój w Grójcu! Kopał, zabrał telefon oraz pieniądze Na trzy miesiące do aresztu trafił 36-latek zatrzymany...
Intensywne prace drogowe w gminie Grójec, czyli odpowiedź na potrzeby mieszkańców Gmina Grójec, w odpowiedzi na rosnące potrzeby swoich...
Sklepowy rabuś wpadł na gorącym uczynku. Zatrzymał go policjant po służbie O tym, że policjantem jest się nawet po godzinach służby, m...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.