Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Podsumowanie działań "PRĘDKOŚĆ": 151 mandatów

19 lipca 2017; 11:12

Informacja prasowa

8 komentarzy

W ostatni weekend na drogach powiatu grójeckiego zostały przeprowadzone działania "PRĘDKOŚĆ" podczas, których policjanci sprawdzali prędkość i trzeźwość kierujących, a także stan techniczny pojazdów.

News will be here

W dniach 14 - 16 lipca b.r. funkcjonariusze prowadzili wzmożone kontrole na drogach. Zwracali uwagę na wykroczenia, które popełniają kierujący powodując największe zagrożenie dla bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Zgodnie z zapowiedziami, policjanci reagowali na wszelkie ujawniane wykroczenia drogowe, będące głównymi przyczynami wypadków. W działaniach uczestniczyło 33 policjantów Wydziału Ruchu Drogowego, którzy skontrolowali 233 pojazdy. Mundurowi ujawnili 157 kierujących, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość. Nałożono 151 mandatów karnych.

/AW

TAGI:

Komentarze (8):

karolina; 19 lipca 2017, 15:11

Niemal co tydzień jesteśmy informowani o akcjach Policji, które w zasadzie są podstawowym obowiązkiem tej instytucji 7 dni w tygodniu i to bez ostrzegania, no, ale pijar w tych czasach najważniejszy. Dziwi mnie, że nikt z decydentów tej instytucji nie wpadł na pomysł, żeby wysadzić Panów z prewencji z radiowozów, wyposażyć w wygodne obuwie, oby tak się po przeciskali miedzy zaparkowanymi autami w miejscach przeznaczonych dla ruchu pieszego. Np. odcinek chodnika na ul. Orzeszkowej od garaży do Sparu, cyklicznie złe parkowanie, utrudniające przejście matkom z dzieckiem w wózku, ale czy to kogoś obchodzi?

Lola; 19 lipca 2017, 16:11

A te 6 pozostałych kierowców to koledzy z drogówki jadąc po zakończonej służbie . 😂

ttt; 20 lipca 2017, 04:21

zatrzymanych 157 - ukaranych 151 = 6 znajomych i przyjaciół królika

Do: "karolina"; 20 lipca 2017, 09:26

Co do niewłaściwego parkowani w Grójcu - to już po kilku minutach spaceru można wyłapać co najmniej kilku "asów". Ale żeby zauważyć - to trzeba chcieć ... Tym tematem powinna zajmować się również straż miejska, ale oni nie wychodzą poza obszar Placu Wolności ... bo po co ... ?
Co do szanownej grójeckiej policji - to po Grójcu poruszają się jedynie samochodami ... jedynie za dnia i tylko do baru Sajgon na Placu Wolności, lub do Żubra na ulicy Starostwo ...

Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa w Polsce; 20 lipca 2017, 09:28

Zastanawiam się co dzieje się ze zgłoszeniami ze strony:
https://mapy.geoportal.gov.pl/iMapLite/KMZBPublic.html

QaZ; 20 lipca 2017, 09:32

Co do parkowania - to hitem ostatnich tygodni jest parkowanie na ulicy Mogielnickiej 31 (przed nowym blokiem).
Problem zauważą szczególnie osoby próbujące przejechać wózkiem / z wózkiem.

xgn; 20 lipca 2017, 11:17

Ach brawo bohaterscy grójeccy stróże prawa. Już się poczułem bezpieczniej. Szkoda tylko, że nie reagujecie na zgłoszenia o wymuszeniach rozbójniczych na ul. Bankowej. Ofiarami są starsze osoby, które wypłaciły pieniądze z bankomatu. Znam dwa takie przypadki, w obu policja robi wszystko, żeby zniechęcić ofiarę do składania zawiadomienia.

Sadownik; 23 lipca 2017, 08:39

W ostatnim czasie na terenie powiatu było bardzo dużo kradzieży sprzętu w gospodarstwach. Czy nasi Stróże, mogliby się pochwalić statystykami, ile takiego sprzętu udało Im się odzyskać???

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Pożary, powalone drzewa, podtopienia. Skutki burzy w powiecie grójeckim W związku z przejściem silnego frontu burzowego oraz innych...
Czy Asperger to niepełnosprawność? Asperger, będący częścią spektrum autyzmu, charakteryzuje...
Duży pożar pod Mogielnicą. Kłęby dymu widać z kilku kilometrów [NOWE INFORMACJE] Płonie przechowalnia owoców w miejscowości Dziunin w gminie...
Motocyklista chciał uniknąć kontroli, nie uniknie kary Motocyklista zatrzymany do kontroli w Nowym Mieście nad...
W Grójcu powstanie nowy budynek komunalny Gmina Grójec otrzymała blisko 6 milionów złotych na budowę...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.