Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Policja dwa razy w ciągu dwóch godzin zatrzymała pijanego na skuterze

28 kwietnia 2021; 15:15

Informacja prasowa

1 komentarz

Fot. KPP w Grójcu Fot. KPP w Grójcu

Policjanci zatrzymali do kontroli kierowcę skutera. Okazało się, że 30-latek był nietrzeźwy. Dwie godziny później inny patrol spotkał tego samego kierowcę, był jeszcze bardziej pijany.

News will be here

Do pierwszego zatrzymania mieszkańca gminy Tarczyn doszło 26 kwietnia 2021 roku przed godziną 22.00. Mężczyzna kierował rometem. Styl jazdy wzbudził u policjantów podejrzenie, że kierujący może być nietrzeźwy. Przeczucia mundurowych potwierdziły się. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie 30-latka wykazały blisko 1,2 promila. Po wykonaniu czynności mężczyzna został zwolniony do domu.

Następnie około godz. 23.30, kierujący motorowerem ponownie wpadł w ręce mundurowych. Badanie alkomatem wykazało w organizmie zatrzymanego mężczyzny blisko 1,5 promila. Jak się okazało, pojazd odebrał z miejsca, w którym miał pozostać do następnego dnia. Nie spodziewając się policjantów, ponownie wsiadł na motorower i wyruszył w podróż do domu.

Kolejny raz 30-latek trafił do grójeckiej komendy. Mężczyzna był już przyłapany na kierowaniu w stanie nietrzeźwości w marcu br. i oczekuje na sprawę w sądzie. Nieodpowiedzialny kierowca odpowie przed sądem także za ostatnie przestępstwa. Grozi mu kara do 2 lata pozbawienia wolności, zakaz kierowania pojazdami mechanicznym na okres co najmniej 3 lat i świadczenie pieniężne w kwocie nie mniejszej niż 5 tys. zł.

nadkom. Agnieszka Wojcik

TAGI:

Komentarze (1):

Brzoza; 2 grudnia 2021, 08:39

Pijak!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Rozpoczyna się remont DK7 od Sękocina Starego do Rembertowa Rozpoczyna się ostatni etap realizacji S7 Lesznowola –...
Grójecki policjant na podium Mistrzostw Polski Policji w Triathlonie Grójecki dochodzeniowiec asp. szt. Paweł Jaroszyński zajął...
Amator cudzej borówki z Mogielnicy. Grozi mu teraz 5 lat odsiadki Z plantacji w gminie Promna skradziono krzewy borówki...
Mazowsze Grójec pozyskało nowego napastnika Z myślą o następnym sezonie 2024/25 GKS Mazowsze Grójec...
Rzadziej chorujemy Liczba zgonów i hospitalizacji z powodu złej jakości...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.