Policjanci z Grójca odzyskali rower, który skradziono przedwczoraj. Zarzuty w tej sprawie usłyszał 31-letni obywatel Ukrainy. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia.
Kryminalni realizując czynności operacyjne ustalili, że we wtorek w jednym z grójeckich bloków skradziono rower górski. Poszkodowany pozostawił jednoślad na klatce schodowej. Wartość skradzionego mienia właściciel wycenił na blisko tysiąc złotych.
Policjanci wykonali szereg czynności, które przyczyniły się do szybkiego ustalenia sprawcy kradzieży, którym okazał się 31-letni obywatel Ukrainy. W czwartek mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Odzyskano również skradziony rower.
Policja po raz kolejny apeluje do właścicieli jednośladów o ich prawidłowe zabezpieczanie i przechowywanie. Zabezpieczajmy rowery w każdej sytuacji. Pamiętajmy, że często to właśnie okazja czyni złodzieja.
nadkom. Agnieszka Wojcik













9 godzin temu
Komenda Powiatowa Policji w Grójcu ma nowego szefa
14 godzin temu
Zbrodnia w Lasopolu. Nowa decyzja sądu w sprawie księdza Mirosława M.
16 godzin temu
Dzielnicowa znalazła się w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie
wczoraj, 09:54
Komenda Powiatowa Policji w Grójcu ma nowego szefa
wczoraj, 09:44
Ogłoszenia