Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Policjanci włączyli się w działania na rzecz kampanii

19 czerwca 2016; 23:11

Grojec24.net

1 komentarz

Fot. KWP Radom Fot. KWP Radom

Grójeccy policjanci włączyli się w IX edycję akcji "Zbieramy krew dla Polski", która odbyła się w Grójcu 18 czerwca w godz. 9.00 - 17.00 podczas pikniku rodzinnego, poprzez zaprezentowanie policyjnego sprzętu służbowego oraz transportowego.

News will be here

Klub Honorowych Dawców Krwi PCK "PULS" w Grójcu zaprosił Grójecką Policję do włączenia się w IX edycję akcji "Zbieramy krew dla Polski", która odbyła się w Grójcu 18 czerwca w godz. 9.00 - 17.00 podczas pikniku rodzinnego, w trakcie którego prowadzona była zbiórka krwi (godz. 10.00 - 14.00) w punkcie zorganizowanym przez RCKiK Radom na parkingu przed marketem Bricomarché (ul. Medalowa 1).

Celem przedsięwzięcia jest rozpropagowanie wśród młodych ludzi idei honorowego krwiodawstwa, tak, aby zwiększyła się grupa regularnych dawców krwi w lokalnej społeczności.

Patronat Honorowy nad ogólnopolską kampanią objęło Narodowe Centrum Krwi, a nad grójecką akcją - Burmistrz Gminy i Miasta Grójec Jacek Stolarski.

Policjanci wraz z innymi służbami mundurowymi zorganizowali stanowisko, gdzie zaprezentowano działalność Policji, posiadany sprzęt i środki transportu. Można było również oznakować rower.

Kolejna akcja w ramach kampanii "Zbieramy krew dla Polski" w Grójcu 15 września, parking przed marketem Intermarché, ul. Medalowa 3.

/AW

TAGI:

Komentarze (1):

Marek; 20 czerwca 2016, 17:26

Dziekujemy :-)

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Rusza przebudowa parku miejskiego w Grójcu! Rozpoczynają się prace przy kolejnym etapie rewitalizacji...
Dariusz Gwiazda: Wznawiamy rozbudowę Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Grójcu Burmistrz Dariusz Gwiazda poinformował, że w czwartek zosta...
Były sędzia poszukiwany listem gończym! Był zameldowany w Grójcu Były już sędzia Tomasz Szmydt, który zbiegł na Białoruś i...
Zmiany w kierownictwie Komendy Powiatowej Policji w Grójcu W środę (15.05) podczas uroczystej zbiórki w sali...
Przy stacji PKP Warka powstanie parking na 150 miejsc Mieszkańcy dojeżdżający na co dzień do pracy i szkoły ł...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.