Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Policjanci z Grójca prowadzą dla uczniów zajęcia online

23 stycznia 2022; 12:41

Informacja prasowa

1 komentarz

Fot. KPP w Grójcu Fot. KPP w Grójcu

W obecnym trudnym czasie policjanci zajmujący się profilaktyką społeczną mają ograniczone możliwości kontaktu z uczniami. Jednak profilaktycy i dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Grójcu rozmawiają z dziećmi o bezpieczeństwie wykorzystując formę zdalnej komunikacji. Omówione zostały najbardziej interesujące uczniów zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa.

News will be here

Podczas trwającej pandemii policjanci uczestniczą w działaniach prewencyjnych na rzecz bezpieczeństwa dzieci i młodzieży szkolnej. Policjanci zajmujący się problematyką nieletnich w grójeckiej komendzie oraz dzielnicowa gminy Belsk Duży wykorzystując formę zdalnej komunikacji przeprowadzili zajęcia na temat bezpieczeństwa w Publicznej Szkole Podstawowej w Belsku Dużym. Omówiona została problematyka cyberprzestępczości, zasad bezpieczeństwa podczas zbliżających się ferii zimowych oraz zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa na drodze.

Głównym celem tej akcji jest zapewnienie dostępu uczniom szkół do profilaktyki również podczas zdalnego nauczania. Funkcjonariusze odpowiadali na pytania nurtujące najmłodszych odbiorców. Zwrócili uwagę na bezpieczeństwo na drodze i przypominali o zasadności używania elementów odblaskowych. Policjanci zapowiadają kolejne zajęcia profilaktyczne dla uczniów w tej formie.

nadkom. Agnieszka Wójcik

TAGI:

Komentarze (1):

Bzdety; 23 stycznia 2022, 21:41

Co za bzdety.

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Grójec miasto szpiegów Podejrzany o szpiegostwo były już sędzia Tomasz Szmydt...
Liga okręgowa: Mazowsze Grójec – Wulkan Zakrzew 1:1 Podopieczni Jerzego Engela jr niespodziewanie tylko...
Rusza przebudowa parku miejskiego w Grójcu! Rozpoczynają się prace przy kolejnym etapie rewitalizacji...
Dariusz Gwiazda: Wznawiamy rozbudowę Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Grójcu Burmistrz Dariusz Gwiazda poinformował, że w czwartek zosta...
Były sędzia poszukiwany listem gończym! Był zameldowany w Grójcu Były już sędzia Tomasz Szmydt, który zbiegł na Białoruś i...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.