Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Polska marka lakierów hybrydowych z piękną misją

16 listopada 2020; 09:47

Materiał partnera

Minka Nails Minka Nails

Minka Nails to polska marka produkująca kosmetyki do profesjonalnej stylizacji paznokci. W ofercie firmy można znaleźć żele budujące, hard bazy, primery, topy, cleanery i doskonałe lakiery hybrydowe typu soak off. Tworzenie profesjonalnych kosmetyków to nie jedyna misja działalności, którą wyznaczyli sobie właściciele firmy.

News will be here

Na Facebooku marki można przeczytać apel skierowany do kobiet dotyczący profilaktyki raka piersi, który w wymowny sposób obrazuje wartość życia i misję marki:

„Kochane kobietki, dziś zwracamy się do Was z wielkim apelem. Dziś na naszym skromnym, ale tworzonym z serca profilu pragniemy uświadomić, a raczej przypomnieć Wam, jak ważna jest profilaktyka. Mowa tu o raku piersi, chorobie na którą umiera rocznie setki kobiet.” - Po tym krótkim wstępie wiemy, że Minka Nails to marka z misją społeczną. Jest to firma dla której nie tylko są ważne osiągnięcia w postaci wyników finansowych, ale również możliwość przekazania ważnych informacji i prawd. Tu liczą się ludzie i ważne wartości życiowe.

To nie pierwsze działania właściciela marki o charakterze prospołecznym, w 2019 roku w ramach działalności swojej drugiej marki Dermahair zorganizował on spotkania dla kobiet pn. „Tak dla profilaktyki”.

Pod koniec wymownego apelu producent nie tylko zachęca do samobadania piersi, ale również zwraca uwagę na ważną rolę życia i funkcje społeczne, jakie pełnią kobiety. W krótkim apelu możecie zapoznać się z rozważaniami, z jakimi zarządzający firmą chcieli się podzielić. Jedno jest pewne, warto posłuchać tych rad i zadbać o swoje zdrowie.

Minka Nails to marka kosmetyczna, która została stworzona dla ambitnych kobiet. Ważną rolę więc w polityce firmy odgrywają działania proedukacyjne. Już niebawem powstanie Instytut Kosmetyczny Minki Nails oferujący profesjonalne szkolenia branżowe. To jednak nie wszystko, firma zapowiedziała utworzenie kanału edukacyjnego na YouTube, gdzie w ramach mini lekcji będzie można poszerzyć swoją wiedzę.

Marka postanowiła również nagradzać zdolne i pomysłowe stylistki. W ramach bezterminowego konkursu na najpiękniejszą stylizację paznokci raz na kwartał przyznaje upominki kosmetyczne. W zabawie mogą brać udział zarówno profesjonalistki, jak i amatorki. Jest to doskonała okazja do sprawdzenia swoich umiejętności i kreatywności.

Jak widać na przykładzie Marki Minka Nails, biznes można prowadzić, realizując ważną misję społeczną oraz poruszając ważne tematy nie tylko bezpośrednio związane z branżą, w której się działa. Wszystkie osoby zainteresowane śledzeniem bieżącej działalności zachęcamy do odwiedzenia profili społecznościowych marki oraz strony internetowej http://www.kosmetykiminka.pl/

 

Najnowsze artykuły

Niebezpieczna noc na S7 pod Grójcem. Doszło do dwóch zdarzeń W nocy z czwartku na piątek na drodze ekspresowej S7 w...
Będzie zmiana warty na parafii w Zbroszy Dużej Dotychczasowy proboszcz parafii św. Jana Chrzciciela w...
Rowerem przez Mazowsze Jak zapewnić sobie czas pełen wrażeń? Odpowiedź jest prosta...
Fałszywi kominiarze grasują po Grójcu. Jest ostrzeżenie Spółdzielnia Mieszkaniowa Samopomoc w Grójcu ostrzega...
Już w sobotę 63. edycja Święta Kwitnących Jabłoni. Kto wystąpi w Grójcu Kubańczyk, Mesajah oraz Bajm to gwiazdy, które wystąpią...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.