Polska marka lakierów hybrydowych z piękną misją

16 listopada 2020; 09:47

Materiał partnera

Minka Nails Minka Nails

Minka Nails to polska marka produkująca kosmetyki do profesjonalnej stylizacji paznokci. W ofercie firmy można znaleźć żele budujące, hard bazy, primery, topy, cleanery i doskonałe lakiery hybrydowe typu soak off. Tworzenie profesjonalnych kosmetyków to nie jedyna misja działalności, którą wyznaczyli sobie właściciele firmy.Na Facebooku marki można przeczytać apel skierowany do kobiet dotyczący profilaktyki raka piersi, który w wymowny sposób obrazuje wartość życia i misję marki:

„Kochane kobietki, dziś zwracamy się do Was z wielkim apelem. Dziś na naszym skromnym, ale tworzonym z serca profilu pragniemy uświadomić, a raczej przypomnieć Wam, jak ważna jest profilaktyka. Mowa tu o raku piersi, chorobie na którą umiera rocznie setki kobiet.” - Po tym krótkim wstępie wiemy, że Minka Nails to marka z misją społeczną. Jest to firma dla której nie tylko są ważne osiągnięcia w postaci wyników finansowych, ale również możliwość przekazania ważnych informacji i prawd. Tu liczą się ludzie i ważne wartości życiowe.

To nie pierwsze działania właściciela marki o charakterze prospołecznym, w 2019 roku w ramach działalności swojej drugiej marki Dermahair zorganizował on spotkania dla kobiet pn. „Tak dla profilaktyki”.

Pod koniec wymownego apelu producent nie tylko zachęca do samobadania piersi, ale również zwraca uwagę na ważną rolę życia i funkcje społeczne, jakie pełnią kobiety. W krótkim apelu możecie zapoznać się z rozważaniami, z jakimi zarządzający firmą chcieli się podzielić. Jedno jest pewne, warto posłuchać tych rad i zadbać o swoje zdrowie.

Minka Nails to marka kosmetyczna, która została stworzona dla ambitnych kobiet. Ważną rolę więc w polityce firmy odgrywają działania proedukacyjne. Już niebawem powstanie Instytut Kosmetyczny Minki Nails oferujący profesjonalne szkolenia branżowe. To jednak nie wszystko, firma zapowiedziała utworzenie kanału edukacyjnego na YouTube, gdzie w ramach mini lekcji będzie można poszerzyć swoją wiedzę.

Marka postanowiła również nagradzać zdolne i pomysłowe stylistki. W ramach bezterminowego konkursu na najpiękniejszą stylizację paznokci raz na kwartał przyznaje upominki kosmetyczne. W zabawie mogą brać udział zarówno profesjonalistki, jak i amatorki. Jest to doskonała okazja do sprawdzenia swoich umiejętności i kreatywności.

Jak widać na przykładzie Marki Minka Nails, biznes można prowadzić, realizując ważną misję społeczną oraz poruszając ważne tematy nie tylko bezpośrednio związane z branżą, w której się działa. Wszystkie osoby zainteresowane śledzeniem bieżącej działalności zachęcamy do odwiedzenia profili społecznościowych marki oraz strony internetowej http://www.kosmetykiminka.pl/

 

Najnowsze artykuły

Jak bezpiecznie zaciągać pożyczki przez Internet? Obecnie mało kto z nas wyobraża sobie życie bez dostępu do...
Tereny inwestycyjne w Słomczynie na sprzedaż Burmistrz Gminy i Miasta Grójec ogłosił pierwszy przetarg...
Szkolenie z pozyskiwania funduszy dla organizacji pozarządowych Wydział Edukacji, Promocji i Spraw Społecznych Urzędu Gminy...
Umów wizytę w urzędzie skarbowym! Każdy może umówić wizytę w dogodnym dla siebie terminie...
Koronawirus w powiecie grójeckim: 14 nowych przypadków Z danych opublikowanych przez Ministerstwo Zdrowia wynika,...
www.AUTOdoc.pl

Najnowsze ogłoszenia

Spedycja szuka przewoźnika Przewoźnik poszukiwany
Firma spedycyjna oferuje współprace w...
Łóżko dziecięce domek z materacem... ŁÓŻKO DOMEK 160x80

Zestaw zawiera:
Rama łóżka...
Opiekun lub opiekunka do małżeństwa... "Opiekun lub opiekunka do małżeństwa w Niemczech, 65779 Kelkheim,...
Opiekunka do mobilnej pary seniorów,... "Opiekunka do mobilnej pary seniorów, Hannover

Planowany...
... "Opiekunka do 78-letniej Pani w Büren

Planowany...

Firmy z Grójca i okolic

Firma przeprowadzkowa Lider - Przeprowadzki... Jesteśmy firmą przeprowadzkową z Krakowa, jednak wykonujemy także przeprowadzki...
... Zapchany filtr cząstek stałych DPF to nie problem! Z naszą pomocą, w...
OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.
Kancelaria Notarialna Kamila Badelska... Notariusz
Fotowoltaika Brewa Zbudujemy dla Ciebie instalację fotowoltaiczną i obniżymy rachunki za...

2013-2020 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.