Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

PolskiBus.com z Radomia do Budapesztu

10 grudnia 2015; 10:46

Grojec24.net

0 komentarzy

Kolejne, niezwykle popularne i atrakcyjne turystycznie miasto dołącza do siatki połączeń PolskiBus.com. Już od 18 grudnia mieszkańcy Radomia marzący o odwiedzeniu magicznego Budapesztu będą mogli skorzystać z wyjątkowej przedświątecznej propozycji.

News will be here

Jedna z najbardziej popularnych linii P6 Warszawa – Radom – Kielce – Kraków zostaje przedłużona do pełnej atrakcji stolicy Węgier. PolskiBus.com uruchamia dwa dogodne kursy dziennie w obie strony. Cena każdego biletu rozpoczyna się od uwielbianej przez wszystkich pasażerów ceny 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Dodatkowo, w ramach przedświątecznej niespodzianki na wszystkich nowych kursach do Budapesztu udostępniamy tysiące biletów po 1 zł + 1 zł za rezerwację w ramach obowiązującej Wielkiej Zimowej Bonanzy!

„Czy można wyobrazić sobie lepszy prezent na Święta, niż możliwość wyjazdu do przepięknej stolicy Węgier i to już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej? Dodatkowo pasażerowie będą mieli do dyspozycji kilka tysięcy ekstra biletów w tej bezkonkurencyjnej cenie w ramach naszej wspaniałej Zimowej Bonanzy! Dzięki temu na Klientów planujących podróż w ramach dostępnego kalendarza czeka średnio ponad 10 biletów po 1 zł + 1 zł za rezerwację na każdą podróż! Kursy będą obsługiwane przez komfortowe, najwyższej jakości dwupokładowe autokary Astromega, tak uwielbiane przez naszych pasażerów. Dzięki dogodnemu rozkładowi jazdy, możliwe będzie odbycie podróży w ciągu nocy, by spędzić cały dzień w Budapeszcie, a potem wrócić do Polski kolejnym nocnym kursem. Dzięki temu bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat noclegowych można zaplanować niezapomnianą, nisko kosztową wycieczkę do tej niezwykle popularnej wśród Polaków europejskiej stolicy” – powiedział Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Kursy PolskiBus.com z Radomia do Budapesztu przez Kielce oraz Kraków będą realizowane ze stanowiska 1 Dworca PKS przy ul. Prażmowskiego 8 o godzinach: 9:45 oraz 19:30. Natomiast autokary jadące z Budapesztu wyruszą z przystanku na Dworcu Kelenfold vasutallomas M, przy ul. Etele tér o godzinach: 6:55 oraz 23:45. Pełny rozkład jazdy linii P6 jest dostępny na stronie internetowej www.polskibus.com/timetable.

Wybierając się w podróż z PolskiBus.com pasażerowie mają do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi, odchylane, rozsuwane na boki skórzane fotele, klimatyzację, toaletę oraz gniazdka elektryczne umiejscowione pod każdym siedzeniem. Wszystkie autokary oferują udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Flota PolskiBus.com składa się wyłącznie z nowoczesnych i komfortowych autokarów marki Van Hool i ADL Plaxton.

Informacja prasowa

Komentarze (0):

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Rusza przebudowa parku miejskiego w Grójcu! Rozpoczynają się prace przy kolejnym etapie rewitalizacji...
Dariusz Gwiazda: Wznawiamy rozbudowę Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Grójcu Burmistrz Dariusz Gwiazda poinformował, że w czwartek zosta...
Były sędzia poszukiwany listem gończym! Był zameldowany w Grójcu Były już sędzia Tomasz Szmydt, który zbiegł na Białoruś i...
Zmiany w kierownictwie Komendy Powiatowej Policji w Grójcu W środę (15.05) podczas uroczystej zbiórki w sali...
Przy stacji PKP Warka powstanie parking na 150 miejsc Mieszkańcy dojeżdżający na co dzień do pracy i szkoły ł...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.