Premier ogłosił wyniki III edycji Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych, która była skierowana do gmin i powiatów, w których funkcjonowały tzw. PGR-y. Do samorządów z powiatu grójeckiego trafi ponad 13 mln zł.
Oto lista zadań, które otrzymają dofinansowanie:
Gmina Belsk Duży Przebudowa ulic na osiedlu SADY w Belsku Dużym wraz z pełnieniem nadzoru inwestorskiego 980 000,00 zł
Gmina Belsk Duży Budowa budynku socjalno-komunalnego w Starej Wsi wraz z pełnieniem nadzoru inwestorskiego 980 000,00 zł
Gmina Błędów Rewitalizacja centrum miejscowości Błędów 4 410 000,00 zł
GMINA CHYNÓW Przebudowa dróg i budowa chodników w miejscowości Drwalew 2 000 000,00 zł
GMINA GOSZCZYN Modernizacja dróg gminnych w miejscowości Sielec gmina Goszczyn 4 508 000,00 zł
GMINA GRÓJEC Przebudowa drogi we wsi Uleniec - gmina Grójec. 2 000 000,00 zł
Gmina Nowe Miasto nad Pilicą Przebudowa drogi gminnej Waliska – Borowina zapewniającej komunikację w obrębie byłych obszarów popegeerowskich w Wólce Magierowej oraz Gostomii 1 176 000,00 zł
Gmina Nowe Miasto nad Pilicą NRemont strażnicy OSP w Gostomi celem udostępnienia pomieszczeń na cele świetlicy wiejskiej na terenach dawnego PGR. 176 400,00 zł
Gmina Warka Przebudowa części ul. Kolejowej w Warce 2 000 000,00 zł












24 godziny temu
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
wczoraj, 10:00
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 18:16
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 12:54
Będzie Lidl w Grójcu? Mamy odpowiedź sieci
3 dni temu
Ogłoszenia