W ramach konkursu „Budowa lub modernizacja dróg lokalnych” powiaty, gminy lub ich związki mogły ubiegać się o dofinansowanie w wysokości do 63,63 proc. kosztów kwalifikowalnych. Środki na dofinansowania pochodzą z programu PROW 2014–2020.
Tym bardziej cieszy nas fakt, że Gmina Grójec otrzymała dofinansowanie w wysokości ponad 1 mln 140 tys. złotych na budowę drogi gminnej nr 54 we wsi Kośmin. Biorąc pod uwagę gminy tzw. starego województwa radomskiego jest to najwyższa kwota dofinansowania.
Oprócz Gminy Grójec, środki pozyskała również gmina Błędów – kwotę w wysokości 378 tys. złotych, natomiast gmina Belsk Duży uzyskała 204 tys. złotych.
LINK do relacji: https://www.mazovia.pl/dla-mediow/informacje-prasowe/art,4395,ponad-38-mln-zl-na-drogi-lokalne.html













Pierwsza drużyna, trener Bartosz - znowu zaciąg i płacenie...
7 godzin temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
20 godzin temu
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
przedwczoraj, 21:51
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
przedwczoraj, 10:00
Ogłoszenia