Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Poranki dziecięce w kinie GOK!

24 lipca 2015; 14:20

Grojec24.net

0 komentarzy

Kino Grójeckiego Ośrodka Kultury serdecznie zaprasza od sierpnia 2015 dzieci wraz z rodzicami na specjalny porankowy cykl seansów z najpopularniejszymi bajkami stacji telewizyjnej Mini Mini: Przygody Słoniczki Elli, Tree Fu Tom oraz Dinopociąg!

News will be here

"Przygody słoniczki Elli" to urzekająca bajka dla najmłodszych, która przedstawia historią małej słoniczki o wielkim sercu. Jest nim nieśmiała Ella mieszkająca z mamą na Wyspie Słoni. Ella chętnie pomaga mamie w cukierni i jak każde małe słoniątko spędza mnóstwo czasu na zabawie z najlepszymi przyjaciółkami - Belindą i Tiki.

Słoniki uwielbiają wspólnie się bawić i odkrywać tajemnicze zakamarki Wyspy. Przygody jakie przeżywają uczą je jak radzić sobie z trudnościami i stawiać czoło wyzwaniom. Pomysłowa Ella zawsze potrafi znaleźć najlepsze wyjście z sytuacji. Często pomaga jej w tym czerwony kapelusz po babci, który okazuje się być magiczny. Nieraz wyciąga Ellę z tarapatów - zamieniając się w spadochron, katapultę a nawet balon! Sympatyczna słoniczka nauczy najmłodszych widzów czym jest pomysłowość, współpraca i prawdziwa przyjaźń.

Serial powstał w oparciu o popularną serię książek autorstwa Carmela i Steve DAmico.

Magiczna bajka dla najmłodszych przedstawia perypetie chłopca o imieniu Tom, jego kompana Twigsa i paczki ich najlepszych przyjaciół. Bohaterowie serialu mieszkają w miniaturowej, fantastycznej krainie Treetopolis, gdzie dzieją się rzeczy niezwykłe.

W każdym odcinku przedstawiona jest niesamowita przygoda, która zakończy się dobrze dzięki interwencji... małych widzów. Tom zwraca się do dzieci siedzących przed telewizorami z prośbą o pomoc. Maluchy wspólnie z głównym bohaterem wykonują magiczne ruchy, które sprawiają, że Tom zyskuje supermoc i pokonuje wszystkie przeciwności.

Serial został zrealizowany we współpracy z fizjoterapeutami, aby wspierać rozwój ruchowy i manualny maluchów, a także zdolność utrzymania równowagi. Ćwiczenia pokazane w produkcji pomagają radzić sobie z dyspraksją, schorzeniem ruchowym, na które cierpi statystycznie co dziesiąte dziecko.
"Dinopociąg" to serial animowany, w którym dinozaury przybliżają dzieciom zagadnienia nauk ścisłych, przyrodniczych oraz paleontologii.
 
Jego bohaterowie podróżują pociągiem przystosowanym do przewozu wszystkich rodzajów dinozaurów. Przemierzają prehistoryczne dżungle, bagna, wulkany i oceany, aby poznać podstawowe pojęcia z dziedziny historii naturalnej. W czasie swoich przygód odkrywają nowe gatunki dinozaurów, badają, jak wyglądał prehistoryczny świat oraz dowiadują się, czym te wielkie gady różnią się od dzisiejszych istot żywych.

"Dinopociąg" to serial skierowany do dzieci od trzeciego roku życia.

TAGI:

Komentarze (0):

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Czas na Słomczyn! W weekend Driftingowe Mistrzostwa Polski Tor Słomczyn kojarzy się fanom sportu motorowego przede...
Douglas otwiera swoją pierwszą perfumerię w Grójcu Douglas otwiera swoją pierwszą perfumerię w Grójcu, w...
Rozbój w Grójcu! Kopał, zabrał telefon oraz pieniądze Na trzy miesiące do aresztu trafił 36-latek zatrzymany...
Intensywne prace drogowe w gminie Grójec, czyli odpowiedź na potrzeby mieszkańców Gmina Grójec, w odpowiedzi na rosnące potrzeby swoich...
Sklepowy rabuś wpadł na gorącym uczynku. Zatrzymał go policjant po służbie O tym, że policjantem jest się nawet po godzinach służby, m...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.