Chcemy poznać waszą opinię na temat problemu, jakim są uzależnienia od: hazardu, pracoholizmu, uzależnienia od komputera Internetu i smartfona, alkoholizmu, narkotyków czy też nikotynizmu. Wypełnij ankietę w formie elektronicznej, która jest całkowicie anonimowa.
Gmina Grójec w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomani na lata 2022-2025 zaprasza do wzięcia udziału w badaniu ankietowym, w zakresie przeprowadzanej diagnozy uzależnień behawioralnych na terenie Gminy, którego celem jest określenie skali i specyfiki problemu uzależnień behawioralnych.
Poniżej link do ankiety:
Grójec DIAGNOZA BEHAWIORALNA 2022 Diagnoza uzależnień behawioralnych - ankieta - dorośli mieszkańcy (webankieta.pl)












18 godzin temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
wczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
wczoraj, 10:00
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 18:16
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 12:54
Ogłoszenia