Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Potrącił śmiertelnie 77-letniego rowerzystę i odjechał

30 stycznia 2023; 16:54

Informacja prasowa

25 komentarzy

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło 29 stycznia br. w Dalboszku. Wówczas, około godz. 19:00, potrącony został 77-letni rowerzysta. Mężczyzna zmarł, natomiast kierowca pojazdu odjechał z miejsca. Świadkowie tego zdarzenia proszeni są o kontakt z funkcjonariuszami z grójeckiej komendy osobiście lub pod numerem telefonu 47 702 62 00.

News will be here

W niedzielę, 29 stycznia br., około godziny 19.00 na drodze powiatowej relacji Kozietuły Nowe – Dańków na terenie gminy Mogielnica w miejscowości Dalboszek doszło do potrącenia rowerzysty. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że kierujący samochodem prawdopodobnie osobowym potrącił 77-letniego mężczyznę. Mieszkaniec gminy Mogielnica pomimo udzielonej pomocy medycznej zmarł na miejscu, natomiast kierujący pojazdem odjechał z miejsca zdarzenia.

Policjanci z Grójca wyjaśniają okoliczności tego wypadku. Poszukujemy świadków zdarzenia, którzy proszeni są o zgłaszanie się do Komendy Powiatowej Policji w Grójcu, Posterunku Policji w Mogielnicy lub najbliższej jednostki osobiście lub o kontakt telefoniczny pod numerem 47 702 62 00. Wszystkie informacje, nawet te anonimowe zostaną na pewno sprawdzone przez funkcjonariuszy grójeckiej komendy.

nadkom. Agnieszka Wójcik

TAGI:

Komentarze (25):

obywatelski; 30 stycznia 2023, 17:55

Prośba o zamieszczenie mojego komentarza spod art. Napad w okolicach grójeckiego zieleniaka... Tam skomentowałem, zanim się pojawił ten.

Dominik; 31 stycznia 2023, 14:38

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

obywatelski; 31 stycznia 2023, 17:42

Jeżeli mogę pomóc jeszcze co nie co, to dodam do nieopublikowanego poprzedniego komentarza-wytycznych, że:
1.w okolicy jest las, były wycinki, więc może są fotopułapki...
2.co do sklepów, szrotów itp. - sprawdzić też sferę on-line; przez internet, przez kuriera czy ktoś nie zamawiał elementów auta np. - na podstawie ustaleń, mikrośladów etc.
3.oczywiście motyw zabójstwa też bym brał pod uwagę, jako jedną z hipotez; cykliści/motocykliści określani są mianem dawców organów, co może np. tutaj...gdzieś, ktoś, kiedyś może 'skroił' DNA tego denata...Długi temat, może przy innej okazji.
Możecie tego nie publikować, byleby trafiło gdzie trzeba...

obywatelski; 1 lutego 2023, 16:58

Ad hoc: bodajże lakiery samochodowe każdej marki mają określony skład, tzn. np. niebieski toyoty, to nie to samo co niebieski Renault. Mikroślad > labo >...

Emeryt. ; 1 lutego 2023, 22:35

Te obywatelski chyba za dużo książek żeś się naczytał. Błyszczysz książkową wiedzą. Ale Pilica prosi o konkretną pomoc. Myślę że tam są też inteligentni ludzie i wiedzą co mają robić. Policja szuka świadków a nie wskazówek. Ty może jaką książkę napisz, jakiś instruktaż obszerny dla policji. Bo to pisanie komentarzy dobrze Ci idzie ale nic z tego nie wynika. Za dużo seriali hamerykanskich oglądasz chyba

obywatelski; 2 lutego 2023, 15:59

Emeryt, a kto by ją czytał, jak trzeba tu parę szybkich wskazówek, zarówno dla Policji, jak i miejscowych tam, co na miejscu mogą coś zdziałać. Konkret to tylko mając możliwości - będąc w tamtych służbach...A wydanie książki kosztuje...Też wolę konkretnie działać.
Na stronie tejże parafii klepsydry nie widzę, więc sekcja pewno. Kilka zdań o tym, książkowo - może innych interesować przyszłościowo.
Pewnie opiniowanie medyka sądowego - tanatologia sądowo-lekarska (kiedy śmierć ustroju), traumatologia s-l (urazy, przyczyny, mechanizmy, skutki). Powinna wyjść na tej podstawie rekonstrukcja zdarzenia - czas zgonu, przyczyny, jak te obrażenia powstały, które być może w konsekwencji doprowadziły do zgonu. News: fotogrametria, laserowe skany pow. ciała, skan 3D, no i TK, RM. Miejmy nadzieję, że dobry analityk-krytyk się tym zajmie. W zasadzie zespół: policja, prokuratura, medyk, biegły.
Warto tu wspomnieć, że jest perfidna ustawa, że po śmierci niby można pobrać organy, jeśli przed nie dokonano sprzeciwu. A można - w razie czego rodzina może nie wyrażać zgody. Prawda, że gniot, patologia? Nie powinno być odwrotnie?
Sytuacja idealna dla 'łowców skór'. Pomyślmy przez chwilę o jej 'udoskonaleniu' np. poprzez fałszywą pandemię, wojnę... "Najciemniej pod latarnią"? Zależy kto jest latarnikiem, kto zarządza etc.
Trzeba brać pod uwagę szeroko rozumiane 'przygotowywanie figuranta za życia' wyrafinowanymi metodami.
Może tyle wystarczy dziś o 'biznesie śmierci' z przekąsem...

Nowy program ; 2 lutego 2023, 17:52

Gdzie można składać wnioski na dofinansowanie w programie WILLA PLUS?

Do nowy program; 2 lutego 2023, 19:54

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Taksiepytam; 4 lutego 2023, 19:31

Jak wyżej.
Gdzie składamy wnioski o dofinansowanie zakupu nieruchomości w ramach WILLA PLUS?

Do nowy program; 5 lutego 2023, 11:33

"Nie dla psa kiełbasa,nie dla kota spyrka".

Do tak się pytam; 5 lutego 2023, 13:11

W TVN 24, biurach PO i instytucjach samorządowych PO. Można też iść do
Brukseli, ale tam bez łapówek nic nie uzyskasz.

obywatelski; 5 lutego 2023, 13:59

Ku przestrodze? Możliwa hipoteza w sytuacji podobnych zgonów - tak mi zaświtało: wiktymologia wsteczna/następcza - nowy termin kreuję. Np. 'ktoś', ma coś do zrobienia - jakąś akcję w danej okolicy, danym środowisku, u danych osób itp. Typuje figuranta na denata, załatwia gościa i potem jak wszyscy na pogrzebie czy zadumani realizuje swoje cele...
Cóż, zawsze w Matrixie wybieram czerwoną pigułkę... :-)

Do nowy program; 5 lutego 2023, 17:34

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Villa+ do Do tak się pytam; 5 lutego 2023, 13:11; 5 lutego 2023, 17:55

Byłem, odsyłają do niejakiego czarnka, masz może kontakt?

Do tak się pytam; 5 lutego 2023, 20:01

Nawet jeśli jest się jełopem twojego pokroju, można aplikować wszędzie. Trzeb tylko uwiarygodnić pożyteczność.
Z Brukseli możesz dostać na zwalczanie stref wolnych od LGBT i na propagowanie doktryny Neumanna.

W Grójcu; 5 lutego 2023, 20:30

W Kobylinie koło Grójca ktoś podarował komuś pałac.
Czy to nie PO zrobiło? Kto był obdarowanym?

obywatelski; 6 lutego 2023, 17:05

A ktoś w temacie wie co tam w sprawie chwatkiego dziadka, co o 19:00 rowerem jechał?
A może to robota kogoś z 'przybyłych' (obcokrajowcy, spoza tego terenu -weekend był)? Tych w bazach może nie być, chyba że z baz - ustalenie niejawne (...).
Można pokusić się o profilowanie śledcze.
Zdjęcia satelitarne - różne punkty czasowe? Chociaż chyba zachmurzone było...

Do Do tak się pytam; 5 lutego 2023, 20:01; 6 lutego 2023, 18:39

Odnoszę nieodparte wrażenie, że ty w to co piszesz wyzywajac wszystko a w szczególności wszystkich szczerze wierzysz. Cóż, wojnę, komunę przeżyliśmy to i tobie damy radę.

Do do; 7 lutego 2023, 08:17

To wy jesteście wojną i komuną, a my przeżyjemy.
Ubrać Tuska i Sikorskiego w odpowiednie mundury i czarno na białym będzie będzie widać czyimi są sołdatami. Rozłożyć ich polityczne działania na czynniki pierwsze i czarno na białym widać komu służą, a z nimi cały totalny świat opozycji.
Pytanie tylko, ilu jełopów im jeszcze uwierzy.

Do Do do; 7 lutego 2023, 08:17; 7 lutego 2023, 10:11

Obu wymienionych przez ciebie osobników obrażamy identycznym zaufaniem jak obecnych rządzących. Martwi mnie natomiast twe pierwsze zdanie a szczególnie jego zakończenie. Wynika z niego smutny fakt, iż choroba zaszczepiona tobie bardzo szybko postępuje.
Żyjcie więc, żyjcie, przeżyjcie wszystkich i wszystko tylko kto podatki będzie płacił?

Do do ; 7 lutego 2023, 11:58

Nie mów błaźnie o sobie per My.
Jesteś sam, wypisujesz rzeczy nierzeczywiste i obnażasz własną chorobę, która jest dawno nazwana, dobrze wiedzą wszyscy jaka to choroba.
O podatkach masz pojęcie odpowiednie do zaawansowania tejże choroby.
Pies i małe pieski z tobą.

Do do; 7 lutego 2023, 13:51

Dla pełnej jasności, powiedz błaźnie, czy obdarzasz takim samym zaufaniem także innych peowców, Trzaskowskiego, Hołownię, pselaków i poskomunistów zwanych lewicą.
Jeśli tak, to dlaczego nieustannie zaczepiasz tylko i wyłącznie obecnie rządzących, a po przyparciu do muru stosujesz wybieg, że wszyscy są jednakowi?
Na ostatnie pytanie nie odpowiadaj, ja za ciebie odpowiem.
Otóż czynisz tak dlatego, ponieważ jesteś miernym, mało rozumnym albo płatnym trollem totalnej opozycji.
Błaznem o wyraźnym profilu totalniactwa - straszyć wszystkich PiS-em, a kiedy już nie ma argumentów, trzeba zapropagować anarchię i chaos, może przypadkowo uda się prześlizgnąć. Im gorzej tym lepiej, każde kłamstwo dobre.
Wiadomo, kto może się ucieszyć z rozpadu naszego państwa, z powodu anarchii.
XVIII wiek najlepszym przykładem.

Do Do do; 7 lutego 2023, 13:51; 7 lutego 2023, 14:50

Wybacz ale to Wy ciągle straszycie. Tym co zrobi PO i lewacy jak PiS przegra wybory. Wyzwiska pod adresem tych, którzy nie lękają się bo wielu już takich przeżyli świadczą o maksymalnym totalniactwie z waszej strony.

Do do ; 7 lutego 2023, 22:08

Brednie.
PO nie ma żadnego programu.
Logicznym jest więc oczekiwanie, że w razie wygranej, będzie robiło to, co do wcześniej, czyli kradło, zdradzało, kłamało, likwidowało, sprzedawało i brało łapówki, służyło zagranicy kosztem interesów Polski.
A wszyscy ci, którzy im wierzą, którzy uważają ich za przyszłych dobrych gospodarzy, za patriotów i w ogóle za ludzi prawych i uczciwych, nie zasługują na dobre traktowanie, mogą być oceniani tylko jako pożyteczni idioci albo głupcy.

Hahaha; 8 lutego 2023, 08:57

Totalny umysł z totalnego towarzystwa oskarża o to innych.
Złodziej krzyczy łapaj złodzieja, łapówkarz, sprzedajny zdrajca, niemiecko-ruski pachołek dba o Polskę, obyczajowe dno podaje się za świętość.

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Przeciwzapalne właściwości ziół – kurkuma i mastika Stan zapalny jest normalną odpowiedzią organizmu na urazy i...
Jak dobrać opony do quada i motocyklu? Wybór odpowiednich opon do quada lub motocykla jest...
Nie żyje znany i lubiany mieszkaniec Grójca Był osobą niezwykle szanowaną i lubianą przez mieszkańców...
ITD: kierował bez uprawnień niesprawną wywrotką Kierowca wywrotki i zarazem przedsiębiorca nie posiadał waż...
Trafią na 3 miesiące do aresztu za pobicie i uszkodzenie ciała Najbliższe 3 miesiące spędzą w areszcie dwaj sprawcy, któ...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.