We wrześniu grójeccy mundurowi zatrzymali 20 osób poszukiwanych do ustalenia miejsca pobytu lub zatrzymania i doprowadzenia do jednostki penitencjarnej.
20 osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości, zostało zatrzymanych we wrześniu na terenie powiatu grójeckiego. Wśród zatrzymanych były dwie kobiety.
Najmłodszy – 20-letni mężczyzna – został zatrzymany podczas kierowania pojazdem. 20-latek miał aktywny sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych, ponadto znajdował się pod wpływem alkoholu.
Najdłuższy pobyt za kratkami czeka 36-latka zatrzymanego w gminie Belsk Duży. Mężczyzna był poszukiwany kilkoma listami gończymi, których łączny wymiar to ponad 6 lat pozbawienia wolności.
Wyjątkowymi pechowcami byli uczestnicy interwencji domowej, którzy sami wezwali patrol. Po sprawdzeniu obydwojga w bazach danych okazało się, że są poszukiwani za kradzież z włamaniem, którego dokonali wspólnie.
asp. Agata Sławińska













15 godzin temu
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
wczoraj, 13:44
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 06:56
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 06:52
Czy w Grójcu łatwo zdać egzamin na prawo jazdy? Oto, co mówią statystyki
przedwczoraj, 15:00
Ogłoszenia