Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Pożegnanie policjantów odchodzących na emeryturę

21 lutego 2023; 13:21

Informacja prasowa

1 komentarz

Fot. KPP w Grójcu Fot. KPP w Grójcu

W dniu 10 lutego 2023 r. w Komendzie Powiatowej Policji w Grójcu policjanci i pracownicy cywilni pożegnali odchodzących na emeryturę podkom. Sławomira Kortusa służącego w Policji od 1998 r. oraz asp. Artura Kuźmę odchodzącego na emeryturę po 25 latach służby.

News will be here

Komendant Powiatowy Policji w Grójcu mł. insp. Wojciech Bednarski wspólnie z Zastępcami mł. insp. Michałem Skwarczyńskim i mł. insp. Robertem Janikiem w obecności zgromadzonych funkcjonariuszy i pracowników Policji serdecznie podziękowali przechodzącym na emeryturę policjantom, podkreślając ich szczególne zaangażowanie w realizację obowiązków na najwyższym poziomie oraz wkład pracy na zajmowanych stanowiskach.

Ze służbą pożegnał się podkom. Sławomir Kortus, który od 2017 r. pełnił obowiązki służbowe na stanowisku Zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Grójcu oraz asp. Artur Kuźma realizujący swoje zadania od 2017 r. na stanowisku Zastępcy Dyżurnego grójeckiej komendy.

Komendant życzył przyszłym emerytom pomyślności i powodzenia w życiu osobistym oraz realizacji dalszych planów. Do życzeń i gratulacji dla policyjnych emerytów dołączyli naczelnicy, kierownicy oraz pozostałe osoby uczestniczące w spotkaniu, życząc im wszystkiego co najlepsze.

nadkom. Agnieszka Wójcik

TAGI:

Komentarze (1):

Ijhftjvddgnjtd; 26 lutego 2023, 15:28

U mnie w pracy też ludzie odchodzą na emerytury.Napiszecie o tym? Moja mama też przeszła na emeryturę,zróbcie jej zdjęcie i napiszczie o tym.A i jeszcze taki mój znajomy odchodzi na emeryturę.

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Rusza przebudowa parku miejskiego w Grójcu! Rozpoczynają się prace przy kolejnym etapie rewitalizacji...
Dariusz Gwiazda: Wznawiamy rozbudowę Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Grójcu Burmistrz Dariusz Gwiazda poinformował, że w czwartek zosta...
Były sędzia poszukiwany listem gończym! Był zameldowany w Grójcu Były już sędzia Tomasz Szmydt, który zbiegł na Białoruś i...
Zmiany w kierownictwie Komendy Powiatowej Policji w Grójcu W środę (15.05) podczas uroczystej zbiórki w sali...
Przy stacji PKP Warka powstanie parking na 150 miejsc Mieszkańcy dojeżdżający na co dzień do pracy i szkoły ł...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.