Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Pracownicy Faurecii zagrali z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

31 stycznia 2022; 11:06

Informacja prasowa

0 komentarzy

Fot. materiały prasowe Fot. materiały prasowe

Faurecia wsparła organizowaną od lat Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W tym roku pracownicy firmy po raz kolejny zaangażowali się w działania na rzecz ogólnopolskiej akcji, aby wspólnie zebrać fundusze potrzebne na zakup specjalistycznego sprzętu do szpitali i zrealizować cele tegorocznego 30. Finału WOŚP.

News will be here

Razem w słusznej sprawie

Jubileuszowy Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się pod hasłem „Przejrzyj na oczy”, a zebrane pieniądze wesprą okulistykę dziecięcą w Polsce, zapewniając najwyższe standardy diagnostyki i leczenia wzroku u najmłodszych pacjentów. Wzrok to najważniejszy zmysł dla rozwijającego się organizmu, dzięki któremu dzieci poznają świat – uczą się kolorów, liter i cyfr. Każdego roku na oddziały okulistyki dziecięcej trafia kilkanaście tysięcy małych pacjentów, którzy cierpią na różne wady wzroku. Dla wielu chorych ich skorygowanie wymaga wykorzystania nowoczesnego sprzętu, którego w Polsce wciąż brakuje. Wiedzą o tym pracownicy Faurecii, którzy zaangażowali się w tegoroczną akcję WOŚP i wsparli zdrowie dzieci.

Pracownicy Faurecii wiele razy pokazywali, że mają wielkie serca, otwarte na potrzeby innych. Ta solidarność jest nam teraz szczególnie potrzebna, by jakość usług medycznych w naszym kraju była na jak najwyższym poziomie – podkreśla Ewa Kwiecińska, Country Communication Manager.

Zaangażowanie społeczne na pierwszym miejscu

Faurecia chętnie wspiera nie tylko inicjatywy lokalne, ale także akcje o zasięgu ogólnopolskim. Dzięki wsparciu „Orkiestry” firma wspomogła zbiórkę na rzecz poprawy zdrowia Polaków. Poza puszkami, które pojawiły się w grójeckim zakładzie uruchomiono także firmową eSkarbonkę, czyli wirtualną puszkę, dzięki której firma mogła kwestować online razem z zespołem swoich pracowników. Zakład, w swojej niedawno otwartej stołówce, wsparł lokalne sztaby przygotowując posiłki dla wolontariuszy. Dodatkową aktywnością był zakup 30 sztuk bawełnianych toreb „Gramy” WOŚP.

Pracownicy Faurecii są niezwykle zaangażowani i pełni pasji. To bardzo budujące, że mamy tak dużo działań charytatywnych w organizacji w tym wiele z inicjatyw pracowników – dodaje Ewa Kwiecińska.

TAGI:

Komentarze (0):

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Mazowsze Grójec pozyskało nowego napastnika Z myślą o następnym sezonie 2024/25 GKS Mazowsze Grójec...
Rzadziej chorujemy Liczba zgonów i hospitalizacji z powodu złej jakości...
Będzie transmisja meczów EURO 2024 w grójeckim kinie! Wspólne kibicowanie i mecz na dużym ekranie, czyli...
Opinie o kuchniach z Agaty: przewodnik po najnowszych trendach i funkcjonalnościach Kojarzące się ze stylem retro ryflowane fronty i niebanalne...
Dzień Dziecka na Osiedlu Ilona w Grójcu Osiedlowy Dzień Dziecka to świetna okazja do wspólnej...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.