Grójecka Grupa Teatralna TR zaprasza na premierę najnowszego spektaklu pt. "Ożenek" na podstawie sztuki Mikołaja Gogola.
Utwór jest satyrą na obyczajowość XIX-wiecznej Rosji. Główna bohaterka sztuki – Agafia Tichonowna – pragnie wyjść za mąż. Szuka kandydata, którego poślubienie, oprócz zmiany stanu cywilnego, przyczyniłoby się też do podniesienia jej statusu społecznego i majątkowego. Również potencjalni kandydaci do jej ręki patrzą na perspektywę małżeństwa z punktu widzenia korzyści, jakie przez nie odniosą.
Premiera jest jednocześnie spektaklem charytatywnym dla 17-letniej Ani Tulo z Grójca, która potrzebuje naszego wsparcia. W ubiegłym roku w wyniku nieszczęśliwego wypadku samochodowego złamała kręgosłup. Podczas spektaklu odbędzie się zbiórka pieniędzy na rehabilitację Ani i umożliwienie jej szybkiego powrotu do zdrowia.
Zapraszamy! 8 czerwca o godz. 19.00, sala widowiskowa Grójeckiego Ośrodka Kultury.
KI
1 czerwca 2016, 09:00
To jest fenomen grójecki, uwielbiam te sztuki. Kocham WAS!
emeryt
8 czerwca 2016, 17:47
Nasz teatr , w naszym mieście. Obecność obowiązkowa.
alicja
9 czerwca 2016, 10:44
Byłam, widziałam, polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nasi aktorzy są coraz lepsi. No i zbiórka na cel charytatywny. TR to jest coś co tygryski lubią najbardziej