Przedstawienie profilaktyczne Karuzela uczuć w wykonaniu uczniów CKZiU w Nowej Wsi

19 marca 2023; 11:40

Informacja prasowa

0 komentarzy

Fot. CKZiU Fot. CKZiU

Tradycją uczniów CKZiU w Nowej Wsi staje się coroczna realizacja przedstawień profilaktycznych, poruszających ważne tematy. W ubiegłym roku szkolnym nasi uczniowie przedstawili spektakl „Sąd nad nałogami”, gdzie wszystkie nałogi postawiono w stan oskarżenia przeciwko ludzkości. W tym roku tematem przedstawienia profilaktycznego zostały emocje.

14 marca 2023 r. odbyła się szkolna premiera spektaklu profilaktycznego „Karuzela uczuć”, inspirowanego filmem animowanym „W głowie się nie mieści”. Główną bohaterką spektaklu była nastolatka, zmagająca się z problemami, które towarzyszyły nagłej przeprowadzce i zmianie środowiska. Widzowie mogli obserwować, jaką rolę w jej życiu odgrywały emocje i jak wpływały na jej działania, relacje z rówieśnikami i rodzicami.

Przedstawienie obejrzeli zarówno uczniowie naszej szkoły, jak i zaproszeni goście: uczniowie klasy siódmej i ósmej z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Nowej Wsi oraz ich nauczyciele.

W spektaklu zagrali uczniowie klas pierwszych, drugich oraz czwartych Technikum im. Tomasza Nocznickiego w Nowej Wsi. Za organizację przedstawienia odpowiadała pani pedagog Anna Wiktorowska oraz pani Paulina Kopczyńska a w koordynacji działań i prób pomagali jej nauczyciele: p. Marlena Chustecka, p. Judyta Grzelec oraz p. Łukasz Woźniak.

TAGI:

Komentarze (0):

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Mieszkańcy powiatu grójeckiego nabici w kryptowaluty. Stracili fortunę Ostrzegamy przed oszustwami związanymi z inwestowaniem w...
Pędził w terenie zabudowanym z prędkością ponad 120 km/h Policjanci z grupy SPEED zwalczają agresywne i...
Gmina Grójec z własnymi liniami autobusowymi i pierwszą linią po mieście! Pod koniec minionego roku Gmina Grójec została objęta dopł...
Mieszkaniec Chynowa znalazł niebezpieczny dla ludzi gatunek żółwia W niedzielę mieszkaniec gminy Chynów zauważył przy rowie...
Twój bezpieczny dom z firmą ELDAM Aby czuć się bezpiecznie, podczas wakacji oraz każdej...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

KP Produkcja Archi-Tektury KP Produkcja Architektury to pracownia projektowania wnętrz utworzona...
Wędlina Mięso Garmażerka Grójec Kościelna... Sprzedaż zdrowej mało przetworzonej żywności, a nawet bez konserwantów...
OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.
INTENSON S.A. - sklep z ekologiczną... INTENSON to producent zdrowej żywności. Jestesmy również sklepem, zajmującym...
El-Dam Instalacje elektryczne - Instalacje elektryczne
- Systemy alarmowe
- Monitoring...

2013-2022 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.