Nowy ciężki samochód ratowniczo-gaśniczy na podwoziu Scania P380 pozyskany z zasobów Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej, który dotychczas służył strażakom z KP PSP w Grójcu, trafił w czwartek 16 marca 2023 do Ochotniczej Straży Pożarnej w Kośminie.
- Wóz z pewnością usprawni działania gaśnicze i ratownicze, a przede wszystkim zwiększy poczucie bezpieczeństwa mieszkańców. Wzbogacenie jednostki o samochód strażacki to dobra okazja, aby podziękować za trud i poświęcenie, jaki nasi strażacy wkładają w służbę, niejednokrotnie ryzykując własne zdrowie i życie, aby ratować innych. Ponadto tworzycie godną podziwu i naśladowania społeczność, serdeczne gratulacje! - napisał burmistrz Dariusz Gwiazda na swoim Facebooku.













wczoraj, 12:54
Będzie Lidl w Grójcu? Mamy odpowiedź sieci
przedwczoraj, 14:53
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
3 dni temu
PILNE! Poważny wypadek na DW728 w Woli Łęczeszyckiej
3 dni temu
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
3 dni temu
Ogłoszenia