• Szkoła jazdy Manewr Ośrodek Szkolenia Kierowców Grójec
  • Koszary Arche Hotel w Górze Kalwarii
  • Nowa inwestycja w Grójcu: apartamenty przy ul. Kolarska 8
  • Trakt Królewski w Grójcu

Przełamanie Mazowsza! Pokonali 3:1 Podlasie Sokołów Podlaski

Dwa razy na listę strzelców wpisał się Alistair Selamolela
  • Klucz Serwis - dorabianie kluczy do drzwi i samochodów
  • Szyte wnętrza - sklep z żaluzjami i zasłonami
  • Perfumeria Tanellis & Biżuteria - Grójec Pasaż Intermarche

Podopieczni trenera Macieja Soroki przełamali się po dwóch porażkach z rzędu, pokonując na własnym boisku 3:1 (2:1) Podlasie Sokołów Podlaski.

Pierwsze dwa kwadranse sobotniego meczu przebiegały zdecydowanie pod dyktando piłkarzy Mazowsza, którzy udokumentowali swoją przewagę dwoma trafieniami autorstwa Alistaira. Później chwilowe rozprężenia żółto-niebieskich wykorzystali goście, zdobywając kontaktową bramkę.

Po przerwie mecz się wyrównał. Rywale z Sokołowa Podlaskiego podostrzyli swoją grę, ale w samej końcówce po akcji Daniela Złocha wynik meczu na 3:1 dla Mazowsza ustalił Mateusz Ostrowski.

Już w środę w zaległym spotkaniu 3.kolejki grójczanie podejmą na stadionie przy ulicy Laskowej Pilicę Białobrzegi. Początek meczu o godzinie 16.00.

Mazowsze Grójec – Podlasie Sokołów Podlaski 3:1 (2:1)
Bramki: Alistair (13., 19.), Ostrowski (87.) - Wełpa (35.)
Skład Mazowsza: Filewski - Gałka, Złoch, Prasek, Lisiecki, Ostrowski, Czerepok, Derewicz, Alistair, Dębiec, Trawiński.

MAZOWSZEGROJEC.PL




Komentarze (4)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują Zasady Komentarzy.


  • Alarm24 - zgłoś nam swój news