Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Przeprowadzono konsultacje społeczne w Powiecie Grójeckim

29 lutego 2016; 15:13

Grojec24.net

2 komentarze

Dzisiaj zakończono konsultacje społeczne dotyczące tworzenia map zagrożeń bezpieczeństwa. Komenda Powiatowa Policji w Grójcu zorganizowała spotkania z samorządowcami i mieszkańcami wszystkich gmin w powiecie grójeckim.

News will be here

Od 08 do 29 lutego 2016 roku policjanci spotykali się z samorządowcami, pracownikami spółdzielni i mieszkańcami powiatu grójeckiego. Grójeccy policjanci oraz kierownicy podległych jednostek zorganizowali łącznie 121 konsultacji społecznych. Debaty gminne odbyły się Michrowie, Drwalewie, Zbroszy Dużej, Jasieńcu, Wilczorudzie, Błędowie, Grójcu, Goszczynie, Mogielnicy, Nowym Mieście nad Pilicą i w końcu w Warce. W trakcie spotkań uczestnicy mogli zgłaszać swoje uwagi oraz spostrzeżenia, co do stanu bezpieczeństwa w swojej okolicy. Wspólnie dyskutowano, w jaki sposób można poprawić bezpieczeństwo na terenie naszego powiatu. Zwieńczeniem rozmów będzie utworzenie tzw. map zagrożeń bezpieczeństwa. Taka mapa będzie odzwierciedlać zagrożenia, jakie istnieją na naszym terenie. Pomoże ona również odpowiednio dyslokować funkcjonariuszy w miejsca, gdzie ich obecność będzie niezbędna.

Podczas konsultacji najczęściej zgłaszanymi problemami były miejsca, w których gromadzi się młodzież zakłócając porządek publiczny. Inne miejsca to rejony niektórych sklepów, gdzie sprzedawany jest alkohol, czy miejsca, gdzie kierowcy jeżdżą z nadmierną prędkością.

AW

TAGI:

Komentarze (2):

Grójec; 29 lutego 2016, 18:32

Nowy komisarz koniecznie chce z Grojeckiego zrobić centrum zbrodnicze w kraju, jak to stare prawidło mówi dajcie mi człowieka a paragraf się znajdzie. Czyli będzie na siłę szukanie dziury w całym

do Grójec; 3 marca 2016, 13:03

Ale jest pan nastawiony pesymistycznie! Od czegoś trzeba zacząć. Nowy człowiek musi znać bolączki mieszkańców. Proszę napisać co takiego dobrego wydarzyło się w czasie ostatnich działań policji. Nic mylnego jak zaufanie do służb musi wrócić.

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Rusza przebudowa parku miejskiego w Grójcu! Rozpoczynają się prace przy kolejnym etapie rewitalizacji...
Dariusz Gwiazda: Wznawiamy rozbudowę Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Grójcu Burmistrz Dariusz Gwiazda poinformował, że w czwartek zosta...
Były sędzia poszukiwany listem gończym! Był zameldowany w Grójcu Były już sędzia Tomasz Szmydt, który zbiegł na Białoruś i...
Zmiany w kierownictwie Komendy Powiatowej Policji w Grójcu W środę (15.05) podczas uroczystej zbiórki w sali...
Przy stacji PKP Warka powstanie parking na 150 miejsc Mieszkańcy dojeżdżający na co dzień do pracy i szkoły ł...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.