Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Przyjechał na komendę w Grójcu samochodem. Wyjechać już nie mógł

15 listopada 2021; 09:20

Informacja prasowa

0 komentarzy

Wyjątkowo nierozsądnie zachował się mężczyzna, który zgłosił się do grójeckiej komendy na dozór policyjny. Okazało się, że 33-latek miał cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami. Dzięki czujności policjantów odpowie za popełnione przestępstwo.

News will be here

Mężczyzna swoją uwagę przykuł już przed wejściem do komendy. Zaparkował osobowe audi na miejscu postojowym obok budynku Policji, zachowywał się nerwowo. Zwróciło to uwagę policjanta, który przed godz. 20.00 w przeddzień Narodowego Święta Niepodległości wciągał flagę na maszt.

Mieszkaniec gminy Grójec oświadczył, że zgłosił się na dozór policyjny. Mundurowi postanowili sprawdzić, czy mężczyzna nie jest poszukiwany. Okazało się, 33-latek ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami i był już karany za prowadzenie pojazdu po cofnięciu uprawnień. Ponadto jego samochód nie posiadał aktualnych badań technicznych.

33-latkowi zakazano dalszej jazdy, a samochód, którym przyjechał, odebrała inna osoba z uprawnieniami. Mężczyźnie za niezastosowanie się do decyzji o cofnięciu uprawnienia do kierowania pojazdami grozi kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

nadkom. Agnieszka Wojcik

TAGI:

Komentarze (0):

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Grójecki policjant na podium Mistrzostw Polski Policji w Triathlonie Grójecki dochodzeniowiec asp. szt. Paweł Jaroszyński zajął...
Amator cudzej borówki z Mogielnicy. Grozi mu teraz 5 lat odsiadki Z plantacji w gminie Promna skradziono krzewy borówki...
Mazowsze Grójec pozyskało nowego napastnika Z myślą o następnym sezonie 2024/25 GKS Mazowsze Grójec...
Rzadziej chorujemy Liczba zgonów i hospitalizacji z powodu złej jakości...
Będzie transmisja meczów EURO 2024 w grójeckim kinie! Wspólne kibicowanie i mecz na dużym ekranie, czyli...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.