Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Punkt Diagnostyki Mobilnej COVID-19 wydłuża godziny pracy

16 marca 2021; 13:47

Materiał promocyjny

Corten Medic w porozumieniu z Urzędem Miasta w Grójcu i za zgodą Zarzadu Powiatu, w trosce o zdrowie mieszkańców, zorganizowało Punkt Diagnostyki Mobilnej COVID-19 Corten Test & Drive, w którym będzie można wykonać testy na koronawirusa.

News will be here

Punkt diagnostyki działa przez 7 dni w tygodniu w godzinach 6:00 - 22:00 i mieści się przy ulicy ks. Piotra Skargi 12 (stadion przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych). Na badanie można przyjść bezpośrednio do punktu.

Rodzaje dostępnych testów:

- Szybkie testy kasetkowe na przeciwciała IgM i IgG Anty-SARS-CoV-2. Materiał pobierany do badania to krew z palca. Wynik testu będzie znany już po 6-10 minutach. Cena: 69 zł

- Testy molekularne (genetyczne) wykrywające RNA wirusa. Weryfikują obecność koronawirusa w organizmie. Materiał do badania to wymaz z nosa lub nosogardzieli pobierany w specjalnie przygotowanym ambulansie. Wynik Pacjent będzie mógł otrzymać po około 48 godz. Corten Medic współpracuje wyłącznie z licencjonowanymi laboratoriami, które są wpisane na listę COVID przez Ministerstwo Zdrowia.

Cena: 449 zł

Możliwość opłaty testów komercyjnych na www.cortenmedic.pl/corten-store. Pacjent powinien przyjść z potwierdzeniem płatności.

Badania w kierunku COVID-19 są wykonywane również na podstawie skierowania NFZ. Zapraszamy wszystkie osoby mające wskazania do badania od sanepidu oraz osoby ze skierowaniem od lekarzy POZ.

Doświadczenie i bezpieczeństwo

Corten Medic to centrum medyczne posiadające doświadczenie w diagnostyce COVID-19. Rozwija dla Pacjentów sieć punktów pobrań, które są wpisane na oficjalną listę jednostek wykonujących testy COVID-19 w serwisie Ministerstwa Zdrowia i NFZ (Pacjent.gov.pl). Wszystkie oddziały Corten Medic i punkty mobilne działają według rygorystycznych procedur i standardów, mających zapewnić maksymalne bezpieczeństwo Pacjenta i personelu.

Więcej informacji na temat oferty testów można znaleźć na stronie: www.cortenmedic.pl

Info prasowe UGiM

TAGI:

 

Najnowsze artykuły

Grójecki policjant na podium Mistrzostw Polski Policji w Triathlonie Grójecki dochodzeniowiec asp. szt. Paweł Jaroszyński zajął...
Amator cudzej borówki z Mogielnicy. Grozi mu teraz 5 lat odsiadki Z plantacji w gminie Promna skradziono krzewy borówki...
Mazowsze Grójec pozyskało nowego napastnika Z myślą o następnym sezonie 2024/25 GKS Mazowsze Grójec...
Rzadziej chorujemy Liczba zgonów i hospitalizacji z powodu złej jakości...
Będzie transmisja meczów EURO 2024 w grójeckim kinie! Wspólne kibicowanie i mecz na dużym ekranie, czyli...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.