W ramach obchodów Jubileusz 600-lecia Grójca burmistrz Dariusz Gwiazda wraz z Rowerowy Grójec oraz pracownikami PGE Dystrybucja S.A. zaprasza wszystkich Mieszkańców na Rajd Rowerowy śladami historii Grójca, który rozpocznie się w sobotę 24 sierpnia o 13:00 na Rynku w Grójcu, a zakończy około 17:00 piknikiem w Częstoniewie. Po drodze czeka na Was moc atrakcji!
Jako wpisowe na rajd, każdy uczestnik jest „zobowiązany” do przyniesienia przynajmniej jednej zużytej baterii, którą wrzucimy do specjalnie przygotowanego pojemnika.
Organizatorzy i koordynacja: Dariusz Prykiel - Radny Gminy i Miasta Grójec (Rowerowy Grójec) oraz Monika Kozłowska.














Pierwsza drużyna, trener Bartosz - znowu zaciąg i płacenie...
5 godzin temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
18 godzin temu
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
przedwczoraj, 21:51
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
przedwczoraj, 10:00
Ogłoszenia