Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Remont stadionu przy Laskowej jednak etapami

16 czerwca 2018; 10:56

Grojec24.net

8 komentarzy

Fot. gosmazowsze.pl Fot. gosmazowsze.pl

Grójecki magistrat ogłosił przetarg na pierwszy etap modernizacji boiska sportowego Grójeckiego Ośrodka Sportu przy ul. Laskowej.

News will be here

Przypomnijmy, iż dotychczasowe trzy przetargi na kompleksową modernizację obiektu zakończyły się niepowodzeniem. Ostatni odbył się w kwietniu, został unieważniony, ponieważ  najkorzystniejsza oferta została odrzucon z powodów formalnych.

W ramach ogłoszonego przetargu na pierwszy etap inwestycji mają zostać wykonane prace przygotowawcze i rozbiórkowe, nawierzchnie ciągów komunikacyjnych z kostki betonowej odtworzenie nawierzchni z asfaltu za trybunami, obramowanie nawierzchni z kostki betonowej obrzeżami betonowymi i krawężnikami, nawierzchnia z trawy naturalnej z rolki na skarpach oraz sianej na terenie płaskim oraz ma zostać wybudowane trybuny żelbetowe, schody i balustrady ochronne.

Realizacje przewidziano w okresie od 23 lipca do 15 października 2018 roku.

Przypomnijmy, iż zgodnie z pierwotnymi założeniami w ramach kompelskowej modernizacji obiektu planowano wykonać bieżnię lekkoatletyczną o dł. 400 metrów (6/8 torów wraz z urządzeniami sportowymi), boisko z nawierzchnią z trawy naturalnej (wewnątrz bieżni), urządzenia lekkoatletyczne do przeprowadzania rozgrzewki (tj. bieżnię o długości 60 metrów) wraz ze skocznią w dal, rzutni do pchnięcia kulą z sektorem rzutów z mączki ceglanej, skoczni do skoku wzwyż.

Projekt zakładał też m.in. montaż wiaty przeszklonej dla spikera i sędziów oraz na sprzęt pomiarowy zlokalizowanej w okolicach linii mety, wykonanie trybun o konstrukcji żelbetowej na nasypie ziemnym (680 miejsc), a także instalację zraszania boiska wewnątrz bieżni oraz instalację elektryczną na potrzeby obsługi zawodów sportowych.

TAGI:

Komentarze (8):

haha; 16 czerwca 2018, 17:19

Wykonawca zdaje sie wyłoniony. Będzie jak po wcześniejszych remontach...
zrobia na minimum i jak najtaniej by starczyło dla wszystkich bo to przeciez wybory

Tata ; 17 czerwca 2018, 11:27

Znowu żenada. Drugą stroną medalu jest to że zabierajcie dzieci na mecze. Wstyd żeby w takim mieście przychodziło po 20 osób.

mamusia; 17 czerwca 2018, 14:45

Tatusiu, wstyd to jest to, ze w " takim mieście " jest drużyna zawodowa, której głównym sponsorem jest Miasto, gra w VI klasie rozgrywkowej.

jagoda; 17 czerwca 2018, 19:03

zeby zaden prywatny sponsor nie dał ani zlotowki na tak zasłuzony klub....cos tu jest nie halo....

pismaki od burmistrza znowu wytkna ze wszyscy narzekaja i nic im nie pasuje

Dziadek; 17 czerwca 2018, 21:20

Mamusiu daj trochę pieniążków na lepszych zawodników którzy przyjdą grać tutaj. Jak szkolenia juniorów nie było nigdy tak nie ma plonów w postaci młodych zawodników w 1 drużynie. Wszystko pójdzie do przodu za kilka lat gdy grać tu będą rodowici grójczanie. Bo na zewnętrzne sponsorowanie raczej nie ma szans.

A pan Stolarski niech ruszy 4 litery i się wreszcie konkretami zajmie a nie bezużytecznymi przetargami.

Wow; 18 czerwca 2018, 07:34

Posiejemy trawę, położymy kostkę, wylejemy asfalt. Jest moc, zdążymy przed wyborami, trawę pomalujemy.

Pradziadek; 19 czerwca 2018, 09:51

Dziadek jeszcze mało kaski mają, ze od Mamuśki żądasz? Jesteś niezły optymista z tymi "rodowitymi", masz fajny humorek, tylko pozazdrościć. Powiedz, kogo tu wyszkolili przez 15 lat.

do jagoda; 19 czerwca 2018, 13:25

No cóż, przecie UNY same maju mało, a jeszcze by chciały, żeby ich dzieci rodowite grały w tym klubie. Tam gdzie nie ma rywalizacji. tam nie może być dobrze. W Grójcu to tylko kolesiostwo. więc niech się cieszą, ze sa w okręgówce, na taką mentalność to i tak dla nich zbyt wiele.

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Niebezpieczna noc na S7 pod Grójcem. Doszło do dwóch zdarzeń W nocy z czwartku na piątek na drodze ekspresowej S7 w...
Będzie zmiana warty na parafii w Zbroszy Dużej Dotychczasowy proboszcz parafii św. Jana Chrzciciela w...
Rowerem przez Mazowsze Jak zapewnić sobie czas pełen wrażeń? Odpowiedź jest prosta...
Fałszywi kominiarze grasują po Grójcu. Jest ostrzeżenie Spółdzielnia Mieszkaniowa Samopomoc w Grójcu ostrzega...
Już w sobotę 63. edycja Święta Kwitnących Jabłoni. Kto wystąpi w Grójcu Kubańczyk, Mesajah oraz Bajm to gwiazdy, które wystąpią...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.