Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Repertuar kina GOK 8-10 marca 2019

6 marca 2019; 13:36

Informacja prasowa

0 komentarzy

LEGO Przygoda 2 LEGO Przygoda 2

LEGO Przygoda 2, Kobiety Mafii 2, Glass oraz Ogród Rodzinny - to propozycje grójeckiego kina na najbliższy weekend.

News will be here

8 marca, piątek
14:30 LEGO Przygoda 2
16:30 LEGO Przygoda 2
18:30 Kobiety Mafii 2
21:00 Glass

9 marca, sobota
14:00 LEGO Przygoda 2
16:00 LEGO Przygoda 2
18:00 DKF Jasminum: Ogród Rodzinny
20:30 Kobiety Mafii 2

10 marca, niedziela
11:00 LEGO Przygoda 2
13:00 LEGO Przygoda 2
15:00 LEGO Przygoda 2
17:00 Kobiety Mafii 2
19:30 Glass

LEGO PRZYGODA 2 (animacja)

Minęło pięć lat od czasu, kiedy wszystko było czadowe. Mieszkańcy Klocburga stoją w obliczu nowego, ogromnego zagrożenia. Pochodzący z kosmosu najeźdźcy LEGO DUPLO niszczą wszystko w tak szybkim tempie, że nikt nie nadąża z odbudowywaniem. Aby ich pokonać i przywrócić spokój w świecie LEGO Emmet, Lucy, Batman wraz z przyjaciółmi wyruszą w podróż do odległych, nieodkrytych światów, w tym do dziwacznej galaktyki, w której wszystko jest musicalem. Podróż ta będzie sprawdzianem ich odwagi, kreatywności i umiejętności Master Builderskich, a ponadto ukaże, jak bardzo są wyjątkowi.

KOBIETY MAFII 2 (sensacyjny)

Po przejęciu władzy nad stolicą, gang Niani przygotowuje się do największej akcji przemytniczej w dziejach kraju. Będąca postrachem Warszawy grupa sprowadza do kraju tonę kolumbijskiej kokainy. Kiedy towar znika w podejrzanych okolicznościach, a kartel żąda głów, do Polski trafia śmiertelnie niebezpieczna Aida. Kolumbijka znajduje sojusznika w osobie trójmiejskiego przemytnika – Mata. Mafioso od dawna pragnie umocnić swoją pozycję w półświatku, ale jego plany komplikują napięte relacje ze zbuntowaną córką – Stellą. W tym samym czasie na wolność wychodzi Spuchnięta Anka. Kochająca luksusy maniakalna zakupoholiczka cudem przeżyła więzienne piekło, po którym z trudem odnajduje się w nowej rzeczywistości. Wystarczy jednak nieoczekiwane zdarzenie, by znalazła się na celowniku ogólnopolskich mediów i z dnia na dzień stała się „mafijną celebrytką”. W tym samym czasie poza granicami, w Maroko, Siekiera przeżywa burzliwy romans z Amirem – bojownikiem państwa islamskiego. Kiedy mężczyzna ginie w brawurowej akcji z udziałem komandosów GROM-u, pałająca zemstą zabójczyni powraca do Polski. Ma do wypełnienia śmiercionośny plan.

DKF JASMINUM: OGRÓD RODZINNY (dramat)

"Przyjaciel" to pierwsza część trylogii pt.: "Ogród rodzinny". Imponująco zrealizowana opowieść osadzona w realiach okupowanej przez nazistów Pragi.

Trzy siostry: Vilma, Ela i Bedřiška mieszkają z dwójką dzieci. Ich mężowie zostali wywiezieni do obozów koncentracyjnych za działalność w ruchu oporu. Lekarz Jiří, przyjaciel męża Vilmy, wdzięczny kolegom z konspiracji, że go nie wydali w trakcie przesłuchań pomaga samotnym kobietom przez całą wojnę.

Z czasem między Vilmą i Jiřím budzi się uczucie. Tuż po zakończeniu wojny niespodziewanie wraca mąż Vilmy. Po latach nieobecności jest on dla domowników obcym człowiekiem, ale zostaje z rodziną. Jiří odchodzi.

GLASS (fantastyka)

Kontynuacja filmów Niezniszczalny oraz Split. David Dunn, jedyny ocalały z katastrofy kolejowej sprzed 18 lat, od czasu wypadku samotnie przemierzał ulice Filadelfii i gołymi pięściami wymierzał sprawiedliwość niczym komiksowy heros. To wszystko odbyło się dzięki inspiracji ekscentrycznego kustosza muzeum komiksu, Elijaha Price, który jak się okazało, był sprawcą kilku pożarów i katastrof w mieście. Po latach, dawni przyjaciele - teraz wrogowie - spotykają się na tym samych oddziale szpitala psychiatrycznego, gdyż społeczeństwo uznało ich czyny za formę schizofrenii opartej o komiksowy kanon. Elijah, który postanowił wcielić się w rolę superzłoczyńcy, Glassa, poznaje w szpitalu niezrównoważonego psychiczne mężczyznę, który cierpi na rozszczep osobowości. Jedną z nich jest Bestia, nadludzko silny byt rządny krwi i zniszczenia. Elijah dostrzega możliwość ucieczki i wzniecenia chaosu w mieście. Tylko niezniszczalny David Dunn może powstrzymać nadchodzącą rzeź.

Występują: Bruce Willis ("Niezniszczalny", "Łzy Słońca"), Samuel L. Jackson ("Niezniszczalny", "Kong Wyspa Czaszki", "Avengers"), James MacAvoy ("X-Men Pierwsza Klasa", "Split", "Wanted")

Reżyseria: M. Night Shyamalan ("Szósty Zmysł", "Niezniszczalny", "Split")

TAGI:

Komentarze (0):

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Mundurowi z Grójca walczą z przestępczością narkotykową Tylko w maju policjanci zatrzymali 7 osób posiadających...
Liga okręgowa: Zodiak Sucha – Mazowsze Grójec 3:2 W niedzielne popołudnie podopieczni Jerzego Engela jr...
Dwóch kierowców wyjątkowo mocno przekonało się o skuteczności grupy SPEED W ubiegłym tygodniu grójecka grupa SPEED skontrolowała 71...
Umowa na remont świetlicy wiejskiej w Gościeńczycach podpisana! Świetlica wiejska w Gościeńczycach wkrótce przejdzie remont...
Dzieci w powiecie grójeckim. Ciekawe dane przed Dniem Dziecka Według danych z ostatniego Narodowego Spisu Powszechnego...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.