Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Repertuar kina GOK 9-11 grudnia 2016

5 grudnia 2016; 11:21

Grojec24.net

0 komentarzy

W najbliższy piątek po seansie filmu Pitbull: Niebezpieczne kobiety, grójeckie kino zaprasza na spotkanie z odtwórcą głównej roli, Piotrem Stramowskim.

News will be here

REPERTUAR KINA GOK 9-11.12.2016 r.
 
9 grudnia, piątek
16:30 Zakwakani
18:30 Pitbull: Niebezpieczne kobiety i spotkanie z aktorem Piotrem Stramowskim!
21:00 Snowden

10 grudnia, sobota
16:00 Zakwakani
18:00 DKF Jasminum: Ederly
20:00 Pitbull: Niebezpieczne kobiety

1 grudnia, niedziela
11:00 Zakwakani
13:00 Zakwakani
15:00 Zakwakani
17:00 Pitbull: Niebezpieczne kobiety
19:30 Snowden

ZAKWAKANI (2D DUBBING, ANIMACJA)
Dawno, dawno temu, gdy drób cieszył się wolnością, a jaja nie kojarzyły się z jajecznicą… na pewnej odległej wyspie doszło do wydarzeń, które na zawsze odmieniły los kaczego rodu.   Kaczy mędrzec o magicznych mocach przewodził tam swemu kochającemu spokój stadu i nic nie zapowiadało kłopotów. Nadszedł jednak dzień, gdy Zła Czarodziejka (gorsza od ptasiej grypy) pragnąca za wszelką cenę zachować wieczną młodość, postanowiła porwać mędrca, by wykorzystać jego niezwykłe zdolności. Traf chciał, że w tym samym czasie na wyspie wylądowała eskadra bojowych kaczek z dalekiego kraju, która mimo woli znalazła się w centrum zamieszania. Żółtodziób - dzielny syn mędrca i Erica – piękna córka dowódcy eskadry musieli połączyć siły, by przekonać swych upartych ojców do współpracy zanim Czarodziejka zrealizuje swój paskudny plan. Tak zaczyna się pełna przygód opowieść o tym, że dzięki przyjaźni nawet nieopierzeni mogą stać się bohaterami i z czasem obrosnąć w piórka. 

PITBULL: NIEBEZPIECZNE KOBIETY (KRYMINAŁ)
W 2015 roku 40% funkcjonariuszy przyjętych do policji stanowiły kobiety. Wśród nich są Zuza i Jadźka. Na drodze świeżo upieczonych policjantek los szybko stawia starszych kolegów po fachu: Gebelsa i Majamiego. Ich doświadczenie okaże się bezcenne w starciu funkcjonariuszek ze skorumpowanymi przełożonymi, takimi jak Izabela Zych ps. Somalia oraz brutalnym, przestępczym światem mafii "paliwowej", której macki sięgają dalej niż można sobie wyobrazić… Życie prywatne bohaterek jest równie skomplikowane. Jadźka na co dzień zmaga się z nieobliczalnym mężem – pracownikiem wywiadu skarbowego, powiązanym z mafią, natomiast Zuza niefortunnie wikła się w romans z Remkiem ps. Cukier, socjopatycznym gangsterem, którego dziewczyna – Drabina właśnie wychodzi z więzienia…

Występują: Piotr Stramowski, Maja Ostaszewska, Andrzej Grabowski, Artur Żmijewski, Alicja Bachleda Curuś
Reżyseria: Patryk Vega ("Służby Specjalne")

9 grudnia (piątek) po seansie filmu Pitbull zapraszamy na spotkanie z odtwórcą głównej roli, Piotrem Stramowskim!

SNOWDEN (THRILLER)
Trzymający w napięciu thriller sensacyjny o najsłynniejszym demaskatorze naszych czasów – Edwardzie Snowdenie w reżyserii trzykrotnego zdobywcy Oscara Olivera Stonea. Pracujący dla służb specjalnych Edward Snowden decyduje się ujawnić ściśle tajne informacje dotyczące nielegalnego podsłuchiwania przez rząd Stanów Zjednoczonych milionów ludzi na całym świecie. Wypowiada wojnę najpotężniejszym. Niespotykany dotąd wyciek kompromitujących danych w historii USA stawia na nogi wszystkie służby. Zaczyna się wyścig z czasem. Amerykański rząd ma tylko jeden cel – złapać Snowdena.

Występują: Joseph Gordon-Levitt ("Incepcja"), Shailene Woodley ("Niezgodna"), Zachary Quinto ("Star Trek"), Nicolas Cage ("Skarb Narodów")
Reżyseria: Oliver Stone ("Pluton", "JFK", "World Trade Center")

DKF JASMINUM: EDERLY (DRAMAT)
Do miasteczka Ederly, istniejącego poza czasem, na granicy jawy i snu, przybywa konserwator zabytków Słow, który ma do wykonania zadanie w miejscowym kościele. Miejscowość osacza mężczyznę: Słow najpierw spotyka w niej dość aroganckiego chłopca, po czym w pewnej willi zostaje wzięty przez dziwne towarzystwo za zaginionego syna i brata. Próba przeniesienia na ekran dramaturgii snów, gatunkowo najbliższa czarnej komedii.

Występują: Mariusz Bonaszewski ("Historia Roja"), Helena Norowicz ("Matka Teresa od kotów"), Aleksandra Popławska ("Belfer"), Piotr Skiba ("Córki Dancingu")
Reżyseria: Piotr Dumała ("Kołysanka", "Hipopotamy", "Las")

Cennik kina GOK
Bilet normalny 2D/3D: 18/22 zł
Bilet ulgowy 2D/3D: 15/19 zł
Bilet Rodzinny 2D/3D: 40/55 zł
Karta Dużej Rodziny 2D/3D: 13/16 zł
Honorowy Dawca Krwi 2D/3D: 13/16 zł
Dyskusyjny Klub Filmowy: 14 zł

TAGI:

Komentarze (0):

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Włamał się i ukradł zaparkowany na podwórku samochód Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie 40-...
Czy przechowywanie żywności w lodówce jest bezpieczne? Przechowywanie żywności w lodówce jest praktyką powszechnie...
Remonty czterech dróg w gminie Grójec zakończone! Wiosna jeszcze trwa, a my już zakończyliśmy remonty...
Prezydent Aleksander Kwaśniewski przyjedzie do Grójca Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Grójcu zaprasza na...
Łączność w Twoim kasku motocyklowym: jak znaleźć idealnego towarzysza drogi? Łączność jest bardzo istotna dla motocyklisty. Dzięki niej...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.