Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Repertuar kina GOK na weekend 12 – 14 grudnia

8 grudnia 2014; 13:30

Grojec24.net

0 komentarzy

Filmy – Igrzyska śmierci: Kosogłos, Interstellar, Wielka Szóstka, DKF Jasminum: Obce ciało i spotkanie z reżyserem Krzysztofem Zanussim. Powtarzany jest również film Bogowie, poniedziałek, wtorek, czwartek o godz. 18:00 a w piątek o 20:30.

News will be here

WIELKA SZÓSTKA
12 grudnia (piątek) godz. 15:00 2D
13 grudnia (sobota) godz. 15:00 3D
14 grudnia (niedziela) godz. 11:00 2D
14 grudnia (niedziela) godz. 15:00 3D

"Wielka Szóstka" to najnowsza komedia twórców "Krainy lodu", inspirowana komiksem Marvela o tym samym tytule.  Pełna humoru opowieść o niezwykłej przyjaźni pomiędzy młodym geniuszem Hiro a jego robotem o wielkiej posturze i wielkim sercu, Baymaxem.

Wypadek podczas pokazów robotyki staje się początkiem serii wydarzeń zagrażających bezpieczeństwu całego miasta San Fransokyo. Pragnąc odkryć źródło zagrożenia i aby zapobiec zbliżającej się katastrofie, Hiro  wraz z przyjaciółmi - nieustraszoną ryzykantką, neurotycznym miłośnikiem porządku, genialną chemiczką, zwariowanym fanem komiksów oraz nieco nadopiekuńczym Baymaxem - tworzy Wielką Szóstkę ultranowoczesnych bohaterów

IGRZYSKA ŚMIERCI: KOSOGŁOS
13 grudnia (sobota) godz. 20:30
14 grudnia (niedziela) godz. 17:00

Trzecia część "Igrzysk śmierci", jednego z największych kinowych hitów ostatnich lat i nowej, wielkiej popkulturowej sagi. W imponującej obsadzie znaleźli się nagrodzeni Oscarami Jennifer Lawrence i Phillip Seymour, a także Donald Sutherland. Po raz pierwszy w „Igrzyskach śmierci”, w jednej z kluczowych ról, zobaczymy Julianne Moore.

Katniss wraz z matką i siostrą mieszka w legendarnym, podziemnym dystrykcie trzynastym, który, wbrew kłamliwej propagandzie, przetrwał zemstę Kapitolu. Z nowymi przywódcami na czele, rebelianci przygotowują się do rozprawy z dyktatorską władzą. Katniss, mimo początkowych wahań, zgadza się wziąć udział w walce. Staje się symbolem oporu przeciw tyranii prezydenta Snowa.

INTERSTELLAR
13 grudnia (sobota)  godz. 17:00
14 grudnia (niedziela)  godz. 19:30


Najnowszy film Christophera Nolana, autora mrocznej sagi o Batmanie i Incepcji.

W filmie grupa badaczy, którzy dzięki nowo odkrytemu tunelowi czasoprzestrzennemu pokonuje granice do tej pory przekraczające ludzkie możliwości podróżowania w innym wymiarze.

Film oparty jest na teorii naukowej opracowanej przez fizyka z Caltech Kipa Thorne'a.

W piątek 12 grudnia o godzinie 17:00 odbędzie się seans najnowszego filmu Krzysztofa Zanussiego „Obce ciało” po którym widzowie będą mogli spotkać się z reżyserem na dyskusji

Angelo i Kasia poznali się we Włoszech w grupie modlitewnej Focolari, gdzie połączyła ich miłość i wiara w Boga. Ich związek przerywa powrót dziewczyny do Polski i decyzja o wstąpieniu do klasztoru. Angelo przyjeżdża do Warszawy, żeby nakłonić Kasię do zmiany zdania. Czekając na jej decyzję, podejmuje pracę w międzynarodowej korporacji. Firmą zarządza bezwzględna i cyniczna Kris przy pomocy swojej asystentki Miry. W korporacyjnej rzeczywistości, głęboko wierzący Angelo staje się ofiarą drwin i mobbingu. Kris, wykorzystując swoją władzę, bawi się nim i chce zmusić do złamania zasad moralnych, ale jednocześnie jest zafascynowana jego wiarą.

Bilety 2D: 18 zł (normalny), 15 zł (ulgowy), 40 zł (rodzinny)
Bilety 3D: 22 zł (normalny), 19 zł (ulgowy), 60 zł (rodzinny)
Uruchomiono również sprzedaż on-line. Wszystkie informacje o repertuarze, cennik, regulamin sprzedaży można znaleźć na stronie www.kinogrojec.pl

TAGI:

Komentarze (0):

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Targi browarniane - jakie gadżety reklamowe się sprawdzą? Targi browarniane to doskonała okazja dla przedsiębiorstw z...
Przyjechała do swojego domku letniskowego i bardzo się zdziwiła Policjanci z Błędowa zatrzymali kobietę i mężczyznę...
Panele winylowe - hit czy kit? Moda na winyle trwa... i wcale nie mamy tu na myśli...
Z zadrapaniami, bez butów, szedł drogą krajową na S7 Kiedy funkcjonariusz próbował dowiedzieć się co robi w tym...
Liga okręgowa: Pilica Nowe Miasto – Mazowsze Grójec 0:2 W kończących sezon 2023/24 derbach powiatu grójeckiego...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.