Rosną markety, ale entuzjazmu u mieszkańców nie widać

9 października 2014; 10:37

Grojec24.net

10 komentarzy

Fot. DG

Przy ulicy Medalowej w Grójcu powstają dwa nowe markety: spożywczo-przemysłowy Intermarché oraz budowlano-dekoracyjny Bricomarché. Pierwszy z nich ma zostać otwarty jeszcze w grudniu tego roku, drugi kilka miesięcy później.Zatrudnienie w obu sklepach ma znaleźć około 90 osób, ale jak pisze gazeta „Nad Wisłą”, inwestycja na razie nie budzi entuzjazmu wśród mieszkańców okolicznych osiedli.


Intermarché – francuska sieć supermarketów spożywczo-przemysłowych prowadzonych przez niezależnych przedsiębiorców, Muszkieterów (Grupa Muszkieterów). Obecnie sklepy Intermarché mają swoje placówki w dziewięciu krajach Europy. W Polsce znajdują się 202 sklepy. Pierwszy sklep na terenie Polski został otwarty w Zielonej Górze w 1997. Hasło reklamowe sklepu to: Intermarché – Tanio i Świeżo.

Sklepy te budowane są jako wolnostojące lub w kompleksach, w których połączone są wspólnym parkingiem lub pasażem ze sklepami Bricomarché.


Więcej informacji:

http://www.nadwisla.pl/index.php?pokaz=archiwum_tekst&id=4198

TAGI:

Komentarze (10):

Łysy; 9 października 2014, 10:56

Medalowa będzie wlotówką jak Mogielnicka . Świeżo oddana do użytku Maratońska już ma uszkodzone krawężniki ,przy budowie tej ulicy chyba nikt nie brał pod uwagę że tiry dostarczające materiały pod budowę marketów będą tam czekały na rozładunek.
Zanim markety zostaną wybudowane ulice Maratońska i Medalowa będą zdewastowane , ale cóż Grójec bogata gmina więc kto bogatemu zabroni wykładać kolejne fundusze na remont ulic.

Karola; 9 października 2014, 12:25

LIDLA lepiej otwórzcie jak chce większość mieszkańców

aga; 9 października 2014, 13:16

bez sensu budować market pośrodku osiedla gdzie ludzie szukali ciszy i spokoju a nie dość że puścili im ruch z 50 to teraz jeszcze te markety. Czemu zjazd z 50 przy ul. Poświętne został zlikwidowany????

do aga; 9 października 2014, 13:30

w bloku ciszy i spokoju ktoś szukał? Agnieszko, troszkę chyba przesadziłaś.

Cisza i spokój; 9 października 2014, 14:50

Włodarze dali ciała z lokalizacja tego marketu. Wszystko rozumie, ale żeby puścić wjazd do miasta z 50 przez osiedla mieszkaniowe to chyba przesada. Zrobili ukłon w stronę inwestora, a nie mieszkańców. Teraz nadszedł czas, żeby mieszkańcy im za to podziękowali. Myślę, że Agnieszka miała na myśli spokój, czyli otoczenie bloków. Agnieszko odpowiedź na zjazd w Poświętną, to kolejny ukłon włodarzy w kierunku inwestora, a nie mieszkańców.

anka; 9 października 2014, 18:56

90 osób znajdzie pracę myślałby ktoś ze ich obchodzą ludzie ha ha ha przez ile czasu będą te osoby pracowały 1 pół roku a p[otem redukcja z 90 do 20 ? na jakie umowy a ile osób zostanie zwolnionych z innych marketów macie rację tylko markety otwierajcie coś w końcu będzie musiało upaść

Ktoś; 11 października 2014, 00:36

Taki jeden prosty człowiek powiedział: \"Po co mi kolejny market do wydawania pieniędzy? Postawcie mi zakład w którym będę mógł wpierw te pieniądze zarabiać...\". Ot, mądrość ludowa.

s88; 11 października 2014, 10:02

bardzo MĄDRE słowa Ktosiu !

Rafał; 18 października 2014, 02:40

Marudzicie jak stare ba...y. Im więcej supermarketów tym niższe ceny dla klientów. Czy to źle? Oczywiście że nie. Natomiast skoro ten supermarket ma zamiar zatrudnić kilkadziesiąt osób tzn że te osoby jednak będą zarabiać. I jeszcze jedno burmistrz czy inny urzędnik nie jest od tworzenia miejsc pracy - od tego jest prywatny biznes. Jeżeli natomiast w Grójcu będzie przyjazna atmosfera dla biznesu to tutaj biznes będzie chciał inwestować. Przyjazna atmosfera nie zależy tylko od urzędników ale przede wszystkim od MIESZKAŃCÓW a na razie to jest tak że w naszym mieście protestuje się i narzeka na WSZYSTKO. Asfaltownia - nie, biogazowania - nie, supermarket - nie, co chcecie aby tutaj zostało otwarte? Czy szanownym marudnym mieszkańcom jakiś biznes by odpowiadał i jeżeli by odpowiadał to najlepiej w jakiej odległości od ich mieszkań? :>

wp.pl; 18 października 2014, 17:11

Mam pomysł, zbudujmy kompostownię. W skandynawii jest w kazdym większym skupisku ludzkim.

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Młodzi policjanci uczą się na wykładach u starszych kolegów Nowo przyjęci policjanci w Komendzie Powiatowej Policji w...
Trzy ofiary koronawirusa w powiecie grójeckim Raport zakażeń koronawirusem (SARS-CoV-2) na terenie...
Drogowcy podsumowali postępy przy budowie nowej trasy Grójec - Warszawa Finalizowane są prace na odcinku pomiędzy Tarczynem a...
Pomoc dla rodziny, która straciła dom w wyniku pożaru Rodzina straciła swój dobytek w wyniku pożaru do którego...
Turniej mikołajkowy o Puchar Dyrektora GOS Klub MKS Grójec organizuje Turniej Mikołajkowy, w którym g...
www.AUTOdoc.pl

Najnowsze ogłoszenia

Farba żywica do basenów betonu uszczelniająca... EXPRES DOSTAWA

Żywica epoksydowa odlewnicza jest żywicą...
Sprzedam las 2.2 ha Sprzedam las 2.2 ha wies przykory sosna brzoza trochę Dębu las szescdziesiecio...
... Sprzedam w pełni działający sklep internetowy typu e-grocery który działał...
Rymarka Seiko potrojny transport,... Rymarka japońskiej firmy Seiko, przeszywa 2 cm skor, potrojny transport...
Naprawa przedsionki campingowe, pokrycia... Naprawa przedsionków do przyczep campingowych, Szycie oraz naprawa ...

Firmy z Grójca i okolic

Fotowoltaika Brewa Zbudujemy dla Ciebie instalację fotowoltaiczną i obniżymy rachunki za...
OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.
Zarządzanie Nieruchomościami Grzegorz... 68.32.Z Zarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie
Proserwis - montaże, naprawy kotłów... Proserwis to firma z Warszawy specjalizująca się w usługach dotyczących...
Alerta - kursy i szkolenia BHP Prowadzisz firmę i potrzebujesz kompleksowej obsługi BHP i przeciwpożarowej?...

2013-2020 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.