Od jutra tj. wtorek 7 lutego można się będzie poślizgać - poinformował Grójecki Ośrodek Sportu Mazowsze.
Lodowisko czynne przez cały tydzień w godzinach 9:30 – 21:30. Przerwa konserwacyjna: 16:00 do 16:45.
Obiekt jest oświetlony więc można z niego korzystać także po zmroku. Łyżwiarzom towarzyszy też muzyka. Na miejscu można wypożyczyć łyżwy.
PODCZAS NADCHODZACYCH FERII DZIECI I MŁODZIEŻ ZE SZKÓŁ GMINY I MIASTA GRÓJEC WEJŚCIE NA LODOWISKO, od 9.30-16.00 BEZ OPŁAT. Dla pozostałych miłośników i pasjonatów łyżwiarstwa, cennik dostępny na www.gosmazowsze.pl, zakładka cennik.












8 dni temu
Skrajna nieodpowiedzialność dwóch kierowców. Obywatelska czujność uratowała życie!
9 dni temu
Nieopodal Grójca odkryto groby 37 niemieckich żołnierzy z czasów II Wojny Światowej
10 dni temu
Nieopodal Grójca odkryto groby 37 niemieckich żołnierzy z czasów II Wojny Światowej
11 dni temu
Nieopodal Grójca odkryto groby 37 niemieckich żołnierzy z czasów II Wojny Światowej
11 dni temu
Ogłoszenia