Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Ruszają zapisy na bezpłatny kurs samoobrony dla kobiet

22 grudnia 2017; 21:49

Informacja prasowa

1 komentarz

Przezorna i bezpieczna Przezorna i bezpieczna

Jak reagować w sytuacji zagrożenia? Jak jej uniknąć? Jak się bronić, gdy już do niej dojdzie? Tego wszystkiego dowiedzą się kobiety, które wezmą udział w II edycji akcji „Przezorna i bezpieczna” – bezpłatnego kursu samoobrony oraz zajęć profilaktycznych organizowanego przez Komendę Powiatową Policji w Grójcu. Dzisiaj ruszają zapisy.

News will be here

Grójecka Policja organizuje po raz drugi akcję „Przezorna i bezpieczna”. Bezpłatny kurs samoobrony będzie prowadzony przez wykwalifikowanego instruktora samoobrony i sztuk walki.

Uczestniczące w nim kobiety dowiedzą się, jak być bezpieczną. Oprócz omówienia podstawowych zasad bezpieczeństwa, kobiety nauczą się podstawowych technik samoobrony, a dzięki nieskomplikowanym, ale efektywnym ćwiczeniom podniosą ogólną sprawność fizyczną. Ponadto podczas zajęć profilaktycznych z uczestniczkami omówione zostaną podstawy z przemocy domowej, wiktymologii oraz pierszej pomocy.

Rozpoczęły się zapisy na kurs, potrwają do 19 stycznia 2018 roku. Panie mogą się zgłaszać w godz. 9 - 15 pod numerami telefonów: 48 668 72 54 lub 48 668 72 28. Liczba miejsc ograniczona do 60 osób. Planowane rozpoczęcie zajęć: 1 lutego 2018r. o godz. 16.30. Zajęcia będą się odbywały dwa razy w tygodniu i prowadzone będą w sali sportowej Liceum Ogólnokształcacego w Grójcu przy ul. Poświętne 17. Kurs potrwa do 28 lutego.

W kursie mogą wziąć udział tylko kobiety, które ukończyły 18 lat. Dodatkowe informacje można uzyskać pod wyżej wskazanymi numerami telefonów.

kom. Agnieszka Wójcik

TAGI:

Komentarze (1):

Polecam; 6 stycznia 2018, 14:20

O! Czyżby, panu "f" zakazano już bić podejrzanych - patologia! !!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

ITD: kierował bez uprawnień niesprawną wywrotką Kierowca wywrotki i zarazem przedsiębiorca nie posiadał waż...
Trafią na 3 miesiące do aresztu za pobicie i uszkodzenie ciała Najbliższe 3 miesiące spędzą w areszcie dwaj sprawcy, któ...
Kierowca zapomniał o wyroku sądu. Czekają go surowe konsekwencje Surowe konsekwencje czekają kierującego, który najwyraźniej...
Gdzie zamówić fronty do szafek? Wybór odpowiednich elementów do kuchni czy łazienki ma...
Na tę wiadomość kierowcy czekali wiele lat! Rusza budowa ronda w Żdżarach Już wkrótce, ruszy długo oczekiwana przebudowa skrzyżowania...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.