Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net

Sala widowiskowa GOK zapełniła się radosnymi uśmiechami dzieci

31 maja 2022; 15:46

Informacja prasowa

0 komentarzy

27 maja, w piątkowe popołudnie sala widowiskowa Grójeckiego Ośrodka Kultury zapełniła się radosnymi uśmiechami dzieci, które obejrzały na scenie spektakl z zakresu profilaktyki uzależnień od mediów cyfrowych pt. "O tym jak Psi Patrol spotkał cyber wiedźmę".

News will be here

Podczas imprezy nasi milusińscy mieli okazję spotkać się z Pszczółką Mają i Filipem oraz Psim Patrolem, który w zabawny sposób przestrzegał dzieci przed zagrożeniami płynącymi z sieci internetowej. Na scenie pojawił się także klaun, który zaprezentował publiczności sztuczki z balonami.

Dzieci również wzięły udział w konkursie przeciągania liny, zwycięzcy zostali nagrodzeni drobnymi upominkami, łakociami i biletami na przedstawienie „Robotrons”.

Po spektaklu wszyscy przenieśliśmy się do Galerii GOK, w której została zaprezentowana wystawa prac dzieci uczęszczających na warsztaty plastyczne prowadzone w GOK-u przez Magdalenę Sepczyńską. Młodym artystom wręczono symboliczne dyplomy w podziękowaniu za aktywne uczestnictwo w zajęciach plastycznych organizowanych przez Grójecki Ośrodek Kultury w sezonie artystycznym 2021/2022.

Grójecki Ośrodek Kultury

TAGI:

Komentarze (0):

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Wybory samorządowe 2024. Specjalna oferta reklamy - Grójec i Powiat Grójecki W związku ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi portal...
Grójecka Policja: jazda motocyklem i quadem po lesie jest zabroniona! Grójeccy policjanci przypominają kierowcom quadów i...
Uwaga! Wzmożony ruch wojsk. To wielkie ćwiczenia Rozpoczęło się ćwiczenie DRAGON-24 - najważniejszy...
Zderzenie ciężarówki i trzech busów na DK50 Do zdarzenia z udziałem ciężarówki i trzech busów doszło we...
Mundurowi namierzyli volkswagena. Kierowca przekroczył dozwoloną prędkość o 54 km/h Policjanci z grójeckiej drogówki kontrolowali prędkość...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.