W piątek 11 grudnia 2015 roku w hali Grójeckiego Ośrodka Sportu Mazowsze odbył się kolejny raz turniej piłki nożnej drużyn samorządowych. Grano o puchar Dowódcy 1 GoRel i Dyrektora GOS Mazowsze.
Zawody uroczyście otworzył płk Andrzej Kozera, a wystartowało w nich 5 zespołów.

Tegoroczne rozgrywki wygrała zdecydowanie ekipa JW 3411 uzyskując 10 pkt. Na drugim miejscu uplasował się zespół Starostwa Powiatowego. Trzecie miejsce wywalczyła drużyna grójeckiego Aresztu Śledczego gromadząc 6 pkt. Miejsce tuż za podium przypadło ekipie Wodociągów, a niezbyt udany występ zanotowała drużyna UGiM zajmując miejsce piąte.

Wszystkie startujące w zawodach zespołu otrzymały pamiątkowe puchary przygotowane przez organizatorów. Przewidziano także nagrody indywidualne. Dla najwszechstronniejszego zawodnika, strzelca i bramkarza turnieju. Najwszechstronniejszym zawodnikiem wybrano Mirosława Nowickiego reprezentującego Starostwo Powiatowe. Najlepszym strzelcem został Andrzej Czaplarski zdobywca 4 bramek. Za najlepszego bramkarza uznano Piotra Rosłańca z JW3411. Wyżej wymienieni zawodnicy otrzymali dedykowane statuetki.

Zawody rozgrywano systemem "każdy z każdym".
Zawodnicy JW3411 zwycięstwo zapewnili sobie w ostatnim meczu, pokonując Starostwo 3 :1.
Nagrody wręczyli ppłk Sławomir Bukowski oraz dyrektor GOS Mazowsze Jerzy Bińkiewicz. Po zakończeniu turnieju była żołnierska grochówka.

Dziękujemy za udział i zapraszamy na kolejne turnieje.
DOIS GOS













Pierwsza drużyna, trener Bartosz - znowu zaciąg i płacenie...
23 godziny temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
wczoraj, 20:15
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
przedwczoraj, 21:51
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
3 dni temu
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
3 dni temu
Ogłoszenia