Premiera pierwszych dwóch odcinków serialu EMIGRACJA XD już w najbliższy piątek, 17 marca w serwisie CANAL+ online oraz na kanale CANAL+ Premium.
Zdjęcia do serialu nagrywano w sierpniu ubiegłego roku na Placu Wolności i ul. Kozietulskiego w Grójcu.
EMIGRACJA XD to szalona serialowa komedia o podróży dwóch przyjaciół, prawdziwych ziomali, Malcolma i Stomila, którzy opuszczają rodzinne strony i wyruszają na emigrację do Londynu. W drodze z bardzo małego miasteczka do bardzo Wielkiej Brytanii spotykają całą galerię osobliwości: cygańskich handlarzy kamperów, anarchistów — squatersów, recydywistów ukrywających się przed polskim wymiarem sprawiedliwości czy pracowników klubu go-go. Nowe znajomości zawsze prowadzą do splotu kuriozalnych zdarzeń, w których absurd goni absurd. Świeżo upieczeni emigranci muszą przetrwać w zderzeniu z multikulti rzeczywistością wielkiej metropolii, co graniczy z cudem…
EMIGRACJA XD to serialowa adaptacja bestsellerowej książki Malcolma XD. Historia, która z dużym dystansem pokazuje wiele prawdy o zderzeniu polskiej, małomiasteczkowej mentalności z tak zwanym wielkim światem. Humor przekracza tu wszelkie granice, a kolejne pokolenie pisze własną historię emigracji – w której dosłownie i w przenośni co przystanek to odjazd.












23 godziny temu
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
wczoraj, 10:00
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 18:16
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 12:54
Będzie Lidl w Grójcu? Mamy odpowiedź sieci
3 dni temu
Ogłoszenia