Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Side by Side - czy warto wybrać tę lodówkę Bosch?

21 lipca 2023; 13:25

Materiał promocyjny

Szukasz pojemnej lodówki do przestronnej kuchni? Dobrym wyborem będzie lodówka side by side! Takie urządzenie pomieści znacznie więcej żywności niż tradycyjna chłodziarko-zamrażarka i pozwoli wygodnie sięgać po zrobione zapasy. Wiele ciekawych propozycji takich sprzętów znajdziesz w ofercie marki Bosch. Zobacz, co proponuje ten uznany producent!

News will be here

Dla kogo lodówka side by side?

 

Pojemna lodówka side by side świetnie sprawdzi się w większej kuchni. To spora bryła, która mniejsze pomieszczenie po prostu mogłaby przytłoczyć. Nie mówiąc już o ograniczonej możliwości ustawienia sprzętu - w końcu trzeba zarezerwować dla lodówki miejsce z dala od kaloryfera czy sprzętów domowych emitujących ciepło, jak zmywarka.

Czy lodówka side by side sprawdzi się w aneksie kuchennym? Ze względu na otwartą przestrzeń może być to dobry pomysł - pod warunkiem, że część kuchenna jest odpowiednio przestronna, a ustawienie dużej lodówki nie będzie ograniczało swobody ruchu czy otwierania szafek.

 

Lodówka side by side - jak wybrać?

 

Jak w przypadku innych rodzajów lodówek, decydując się na side by side, stajesz przed dylematem: sprzęt wolnostojący czy do zabudowy? W pierwszej wersji urządzenie jest dobrze widoczne, stanowi też atrakcyjne urozmaicenie wnętrza. Zabudowa lodówki side by side, chociaż możliwa, jest rzadszą opcją - głównie ze względu na gabaryty sprzętu. Duża, zabudowana lodówka, może przytłaczać przestrzeń.

Porównując poszczególne modele, powinieneś zwrócić uwagę na parametry, które są istotne przy wyborze każdej lodówki, niezależnie od rodzaju. Przy dużych urządzeniach szczególne znaczenie ma klasa energetyczna - upewnij się, że wysokość wygenerowanych rachunków będzie dla ciebie akceptowalna. Informację o klasie energetycznej (A-G) i rocznym zużyciu prądu znajdziesz na etykiecie energetycznej lub w opisie produktu w sklepie online.

Jakie inne czynniki mają znaczenie przy wyborze sprzętu? Nie zapomnij o pojemności i wymiarach! Lodówki side by side mogą się między sobą bardzo różnić - dlatego upewnij się, że sprzęt, który wpadł ci w oko, zmieści się do twojej kuchni. Może się też zdarzyć, że dwa urządzenia o podobnych wymiarach będą miały inne pojemności!

Oprócz wymienionych kwestii, przeanalizuj także:

- generowany podczas pracy hałas;
- dodatkowe funkcje;
- zastosowane technologie, w tym No Frost;
- udogodnienia przechowywania określonego rodzaju żywności;
- łatwe sterowanie;
- atrakcyjny design.

Z jakim wydatkiem trzeba się liczyć? Modele side by side marki Bosch to często zaawansowane urządzenia serie 6 - i trzeba za to zapłacić odpowiednią cenę. Innowacyjny model, BOSCH KAD93VBFP Serie 6, możesz kupić za ok. 6500 zł. To wydatek, który szybko się zwróci - sprzęt chwalony jest za żywotność i duży komfort użytkowania.

Zachwyci cię pojemność tej lodówki - chłodziarka ma 368 l, zamrażarka - 165 l. Sprzęt jest wyposażony w dystrybutor wody i wygodną kostkarkę. Znajdziesz tutaj również szereg technologii - z No Frost na czele. Spodoba ci się też FreshSense - czujniki stale monitorują temperaturę, dbając o to, by była na określonym poziomie, niezależnym od temperatury na zewnątrz. To tylko niektóre z wartych uwagi rozwiązań, które czekają na ciebie w lodówkach side by side marki Bosch.

Chcesz poznać więcej propozycji, porównać parametry i zestawić ze sobą recenzje użytkowników? Sprawdź lodówki Bosch w sklepie MediaMarkt i zdecyduj, który model najlepiej sprawdzi się w twojej kuchni - nie zwlekaj z zakupem!

 

Najnowsze artykuły

Grójecki policjant na podium Mistrzostw Polski Policji w Triathlonie Grójecki dochodzeniowiec asp. szt. Paweł Jaroszyński zajął...
Amator cudzej borówki z Mogielnicy. Grozi mu teraz 5 lat odsiadki Z plantacji w gminie Promna skradziono krzewy borówki...
Mazowsze Grójec pozyskało nowego napastnika Z myślą o następnym sezonie 2024/25 GKS Mazowsze Grójec...
Rzadziej chorujemy Liczba zgonów i hospitalizacji z powodu złej jakości...
Będzie transmisja meczów EURO 2024 w grójeckim kinie! Wspólne kibicowanie i mecz na dużym ekranie, czyli...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.