• Trakt Królewski w Grójcu
  • Nowa inwestycja w Grójcu: apartamenty przy ul. Kolarska 8
  • Kostka Brukowa Grójec - Bruk Designer
  • Koszary Arche Hotel w Górze Kalwarii
  • Szkoła jazdy Manewr Ośrodek Szkolenia Kierowców Grójec

Smykofonia w Grójcu: Kto dogoni psa

  • Klucz Serwis - dorabianie kluczy do drzwi i samochodów
  • Perfumeria Tanellis & Biżuteria - Grójec Pasaż Intermarche
  • Szyte wnętrza - sklep z żaluzjami i zasłonami

SMYKOFONIA zaprasza rodziny wraz z melomaluszkami (dziećmi 0-5 lat) na spotkania z muzyką klasyczną i nie tylko.

Kto dogoni psa

Kto dogoni psa? Może Ty? Może my? Może jednak ja …? Może trzmiel albo mały osiołek? A kto wie, może pies będzie gonił sam siebie.
Pobiegniemy razem wśród kwiatów i motyli. Zatańczymy na wiosennej łące. Odpoczniemy nad brzegiem strumienia…
Chodźcie z nami po przygodę przy dźwiękach pięknych utworów F. Chopina,
A. Vivaldiego, F. Schuberta, R. Schumanna a także znanych i lubianych piosenek dla dzieci. Wszyscy wiedzą , że kundel bury to fajny pies, więc… kto dogoni psa?

WYKONAWCY
Aneta Łukaszewicz - mezzosopran i prowadzenie koncertu
Melania Kłos - skrzypce
Leszek Wachnik – fagot
Mirosław Feldgebel - fortepian

SMYKOFONIA zaprasza rodziny wraz z melomaluszkami (dziećmi 0-5 lat) na spotkania z muzyką klasyczną i nie tylko.  Koncerty Smykofonii wyróżniają się przyjaznym klimatem, swobodną atmosferą  i wysoką jakością prezentowanej muzyki.  To jest po prostu świetna zabawa przy dobrej muzyce.

Fundacja Muzyka jest dla wszystkich
Mazowiecki Instytut Kultury
Grójecki Ośrodek Kultury
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Koncert dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Patron artystyczny:
Sinfonia Varsovia




Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują Zasady Komentarzy.


  • Alarm24 - zgłoś nam swój news