Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Snajper, Asterix i Obeliks, Artysta

20 marca 2015; 09:36

Grojec24.net

1 komentarz

W rozpoczynający się weekend w kinie Grójeckiego Ośrodka Kultury będzie można obejrzeć m.in. głośny film w reżyserii Clinta Eastwooda "Snajper" ("American Sniper"). Jest to ekranizacja biografii Chrisa Kyle'a, najskuteczniejszego snajpera w historii amerykańskiej armii.

News will be here

REPERTUAR KINA GOK NA WEEKEND 20-22 MARCA 2015

SNAJPER 2D NAPISY
Film "Snajper" ("American Sniper") w reżyserii Clinta Eastwooda to ekranizacja biografii Chrisa Kyle'a, najskuteczniejszego snajpera w historii amerykańskiej armii. W jego rolę wciela się Bradley Cooper. Kyle w trakcie swojej służby w wojsku wyeliminował 255 celów. Pentagon potwierdził 160 z nich. Po zakończeniu służby w 2009 roku, Chris Kyle zamieszkał w Teksasie.

"Snajper" przedstawia wydarzenia opisane w biografii, w tym misję w Iraku, kłótnie z żoną, rywalizację z Mustafą czy wreszcie niemożność przystosowania się do życia w cywilu. Chris Kyle zginął tragicznie 2 lutego 2013 roku - został postrzelony przez żołnierza, któremu pomagał walczyć ze stresem pourazowym.
OPIS DYSTRYBUTORA
 
KINO GOK ZAPRASZA!
"SNAJPER" 2D NAPISY
20 marca (piątek) godz. 20:30
21 marca (sobota) godz. 17:00
21 marca (sobota) godz. 20:00
---
ASTERISK I OBELIKS: OSIEDLE BOGÓW 2D/3D DUBBING
Rok 50-ty przed naszą erą: cała Galia jest okupowana przez Rzymian... Cała? Nie! Jedna osada, zamieszkana przez niepokornych Galów nadal stawia opór najeźdźcy. Zirytowany tym Juliusz Cezar, postanawia zmienić taktykę: skoro jego armia nie jest w stanie podbić siłą galijskich barbarzyńców, to może uwiedzie ich rzymska cywilizacja. Władca każe wybudować obok osady Galów wspaniałą wioskę, przeznaczoną dla rzymskich właścicieli. To "Osiedle Bogów". Czy nasi galijscy przyjaciele oprą się pokusie zarobku i rzymskiego komfortu? Czy ich osada stanie się zwykłą atrakcją turystyczną? Asteriks i Obeliks robią wszystko, by pokrzyżować Juliuszowi Cezarowi plany.
OPIS DYSTRYBUTORA FILMU

KINO GOK ZAPRASZA!
"ASTERIKS I OBELIKS OSIEDLE BOGÓW" 2D I 3D DUBBING
20 marca (piątek) godz. 16:00 2D
Poniedziałek 23.03. 2015
17.00 Asterix i Obelix-osiedle bogów 3D Dubbing
Wtorek 24.03. 2015
17.00 Asterix i Obelix-osiedle bogów 2D Dubbing
Środa 25.03. 2015
17.00 Asterix i Obelix-osiedle bogów 2D Dubbing

---
DKF JASMINUM - ARTYSTA 2D NAPISY
"Artysta" to budzący zachwyt krytyki i miłośników kina namiętny romans i sentymentalna podróż do złotego okresu kina. Film po mistrzowsku łączy klasyczną, czarno-białą poetykę ze zrozumieniem oczekiwań nowoczesnego widza. To akcja, śmiech i łzy oraz, mimo pozorów, wycieczka do niezwykle barwnego świata. Opowieść dzieje się pod koniec lat 20. XX wieku, w czasie przełomu dźwiękowego. Koniec kina niemego był równocześnie końcem karier wielu gwiazd, będących u szczytu popularności. Czy słynny aktor George Valentin (Dujardin) podzieli los "wielkich zapomnianych"? Czy płomienna miłość, która wybuchnie między nim a początkującą tancerką Peppy Miller (Bejo) zainspiruje go do walki o miejsce w świecie "nowego" Hollywood i ocali przed zapomnieniem oddanej kiedyś publiczności?
OPIS DYSTRYBUTORA FILMU

ZAPRASZAMY!
Po seansie odbędzie się spotkanie z Jackiem Zygadło, operatorem, reżyserem, scenarzystą filmowym i telewizyjnym. Jest absolwentem Wydziału Operatorskiego i Realizacji TV PWSFTviT w Łodzi. Pracował w Przedsiębiorstwie Realizacji Filmów „Zespoły Filmowe” jako operator kamery i operator obrazu. Pracował w latach 80. W Stanach w stacji TV ABC jako operator obrazu. Od 1992 roku pracuje w TVP, zaś w latach 2001 – 2009 był Dyrektorem Ośrodka Serwisu TVP. Jacek Zygadło jest członkiem Stowarzyszenia Filmowców Polskich.
20 marca (piątek) godz. 18:00
Bilety 14 zł

Bilety na seanse 2D kosztują 18 zł (normalny) i 15 zł (ulgowy), rodzinny (dla 2 dorosłych + dziecko lub 2 dzieci + osoba dorosła) 40 zł.
Bilety na seanse 3D kosztują 22 zł (normalny) i 19 zł (ulgowy), rodzinny (dla 2 dorosłych + dziecko lub 2 dzieci + osoba dorosła) 60 zł.

Kasa czynna:
a) środa 12:00 - 15:00
b) czwartek 12:00 - 15:00
c) piątek 9:00 - 20:00
d) na godzinę przed każdym seansem

Rezerwacje można składać emailem na rezerwacje@kinogrojec.pl (musicie otrzymać potwierdzenie!) oraz pod numerem telefonu 601 773 726 od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 15:00. Nieodebrane rezerwacje są automatycznie anulowane na 30 minut przed seansem.

TAGI:

Komentarze (1):

saj; 21 marca 2015, 13:34

Pierniczone \"fotele\" !!!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Niebezpieczna noc na S7 pod Grójcem. Doszło do dwóch zdarzeń W nocy z czwartku na piątek na drodze ekspresowej S7 w...
Będzie zmiana warty na parafii w Zbroszy Dużej Dotychczasowy proboszcz parafii św. Jana Chrzciciela w...
Rowerem przez Mazowsze Jak zapewnić sobie czas pełen wrażeń? Odpowiedź jest prosta...
Fałszywi kominiarze grasują po Grójcu. Jest ostrzeżenie Spółdzielnia Mieszkaniowa Samopomoc w Grójcu ostrzega...
Już w sobotę 63. edycja Święta Kwitnących Jabłoni. Kto wystąpi w Grójcu Kubańczyk, Mesajah oraz Bajm to gwiazdy, które wystąpią...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.