• Trakt Królewski w Grójcu
  • Koszary Arche Hotel w Górze Kalwarii
  • Szkoła jazdy Manewr Ośrodek Szkolenia Kierowców Grójec
  • Nowa inwestycja w Grójcu: apartamenty przy ul. Kolarska 8
  • Kostka Brukowa Grójec - Bruk Designer

Sołtysi mówią STOP braku szacunku dla wspólnego mienia

  • Szyte wnętrza - sklep z żaluzjami i zasłonami
  • Perfumeria Tanellis & Biżuteria - Grójec Pasaż Intermarche
  • Klucz Serwis - dorabianie kluczy do drzwi i samochodów

W ostatnim czasie sołtysi z Głuchowa (gmina Grójec) oraz Goszczyna podjęli decyzję o zamknięciu bądź ograniczeniu wstępu do altan, znajdujących się na terenie ich sołectw.

W obu przypadkach chodzi o notoryczne zaśmiecanie przestrzeni, które mają służyć mieszkańcom.

Jak poinformowała w mediach społecznościowych sołtys Goszczyna, Renata Klaus, do czasu założenia monitoringu Sołtysówka pozostanie zamknięta i plac będzie dostępny tylko w godzinach spotkań koła gospodyń.

Zdecydowały o tym wydarzenia z ostatniego weekendu. - Potłuczone butelki, pety i do tego połamana ławka - relacjnuje sołtys. Jak zaznacza, długo była przeciwna zamknięciu placu, ale miarka przebrała się po tym, jak ktoś... wypróżnił się do beczki na śmieci.

-  Jeżeli nie potrafimy korzystać z tego co udało nam się osiągnąć ciężką pracą, trudno - podsumowuje sołtys Goszczyna.

Podobny wpis ukazał się na profilu podgrójeckiego Głuchowa.  




Komentarze (5)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują Zasady Komentarzy.


  • Alarm24 - zgłoś nam swój news


  • Marek Kwieciński - Twój agent ubezpieczeniowy z Grójca

Najnowsze






Popularne





  • Miejsce na Twoją reklamę

Ostatnie komentarze






  • Miejsce na Twoją reklamę

Ogłoszenia

Miejsce na Twoją reklamę