Sonda Grojec24.net: wybory burmistrza Grójca

7 października 2018; 09:15

115 komentarzy

Artur Banasiewicz, Dariusz Gwiazda, Anna Sotek, Jacek Stolarski Artur Banasiewicz, Dariusz Gwiazda, Anna Sotek, Jacek Stolarski

Zapraszamy do udziału w naszej ostatniej sondzie z wyborczego cyklu.

Na dwa tygodnie przed wyborami samorządowymi startujemy z naszą ostatnią sondą, w której pytamy na kogo zamierzacie oddać głos w wyborach na burmistrza Grójca. Głosować można za pośrednictwem formularza, który znajduje się w prawej kolumnie głównej strony Grojec24.net.

Przypomnijmy, iż o stanowisko włodarza ubiega się czworo kandydatów. To obecny burmistrz Jacek Stolarski (KWW Rozwój i Gospodarność), Artur Banasiewicz (KWW Aktywni dla Gminy), Dariusz Gwiazda (KWW Nam Zależy) oraz Anna Sotek (KW Prawo i Sprawiedliwość).

W naszej pierwszej sondzie dotyczącej wyborów burmistrza Grójca oddano łącznie 3595 głosów. Najwięcej – 1238 głosów (34 proc.) otrzymał Dariusz Gwiazda przed Arturem Banasiewiczem – 892 głosy (25 proc.), Anną Sotek (Prawo i Sprawiedliwość) – 773 głosy (22 proc.) oraz aktualnie urzędującym burmistrzem Jackiem Stolarskim – 661 głosów (18 proc.).

Wyniki nowej sondy opublikujemy w środę 17 października.

W naszej ostatniej sondzie, która dotyczyła wyborów do Rady Powiatu Grójeckiego wzięło udział zaledwie 66 osób. Aż 50 proc. poparcia otrzymało Prawo i Sprawiedliwość. Na podium z poparciem 14% uplasowały się Sojusz Lewicy Demokratycznej oraz Aktywni dla Powiatu. Dalej: Powiat Sprawny i Przyjazny (8 proc.), Powiat Samorządowy (5 proc.) oraz Wolni i Solidarni (5 proc.).  

TAGI:

Komentarze (115):

Milka; 7 października 2018, 11:16

Do drugiej tury wejdzie Stolarski i Sotek. O Sotek jest coraz głośniej w Grójcu. Zapowiada się pasjonujący pojedynek. Stary wyga kontra świeża krew. Swoją drogą wreszcie coś się dzieje.

Flow; 7 października 2018, 12:33

Sotek to PiS czyli zero samodzielnych rządów A bezmyślne wykonywanie poleceń naczelnika. Nie głosujcie na mafie ludzie!!!

Stolar wygląda jak blitz; 7 października 2018, 12:39

Stary wyga=stary zgred

kobi; 7 października 2018, 13:41

Pan Jacek to niech sobie odpuści te wybory bo jest przegrany.Większość się od niego odwróciła.
Ponoć tylko Krystyna go wspiera w tej ciężkiej walce wyborczej.
Jacek daj spokój daj władzy nowym Ty już się wypaliłeś i nic dla Grójca i okolic nie zrobisz.

Grojecki PUTIN; 7 października 2018, 16:46

Panu Storskiemu już starczy. Poszukujemy.

Bubu; 7 października 2018, 17:14

Czy ktoś może powiedzieć jaki program dla powiatu ma SLD poza tym że twierdzą iż lepsi od PiS.

under30; 7 października 2018, 19:02

Oby nie było drugiej tury i oby pani Sotek wygrała od razu. Nie wyobrażam sobie, żeby mógł wygrać znów obecny układ, a pan Dariusz nie sądzę, żeby znał się na zarządzaniu jakimkolwiek budżetem.

Wyborca; 7 października 2018, 19:14

Panie Dariuszu.
Na banerach Pana komitetu NAM ZALEŻY kandydaci kandydują do Rady Miasta.
W naszym mieście nie funkcjonuje organ Rada Miasta. Zgodnie z artykułem 15 Ustawy o samorządzie terytorialnym w Grójcu funkcjonuje Rada Miejska (miasto i wieś). Tłumaczy Pan, iż nastąpiło niedopatrzenie drukarni i grafika, ale we wpisach na fb używa Pan również terminu Rada Miasta.
Jako radny i kandydat na Burmistrza powinien Pan posiadać merytoryczne przygotowanie do pełnienia określonej funkcji. Przez cztery lata zabierał Pan głos i głosował w Radzie Miejskiej!.
Na Pana banerach wyborczych widnieje napis "Kandydat na Burmistrza Grójca". Czy zapomniał Pan o gminie?. Kandyduje Pan na stanowisko Burmistrza Gminy i Miasta Grójec!.
Zastanawiam się czy takie niedopatrzenia będą powtarzać się po wyborach, gdyby został Pan Burmistrzem Gminy i Miasta Grójec?.

Pozdrawiam Wyborca.

Do wyborca; 7 października 2018, 19:55

Widać jak bardzo Ci sie marzy desant z byłego miasta wojewódzkiego. Ale Grójec ma juz obwodnicę, nowa nie jest potrzebna.
Nie powtarzaj sie.

Stryjek do Wyborca; 7 października 2018, 20:01

W Grójcu należy zakończyć czas Stolarskiego. Grójec nie chce tez Pisu, bedzie jak Radomiu.
https://fakty.interia.pl/polska/news-afera-wokol-budowy-s12-w-radomiu-politycy-pis-tlumacza-sie-k,nId,2639265

do wyborca; 7 października 2018, 20:32

Ten temat już był poruszany na fb.

Gość ; 7 października 2018, 20:40

Oczywiście,że musi wygrać Jacek Stolarski

będę głosował na Annę Sotek; 7 października 2018, 20:44

Można mieć bardzo dużo zastrzeżeń do miarodajności tych wszystkich ankiet. Szkoda także, że do tej pory nie doczekaliśmy się żadnej debaty pomiędzy kandydatami. Jutrzejsza ma dotyczyć tylko 1 zagadnienia, więc trudno żeby zaspokoiła oczekiwania wyborców. Tak czy inaczej Anna Sotek ma bezwzględnie najlepsze CV i jest jedyną realną nadzieją na zupełnie nowe rozdanie w Grójcu. Można nie być wyborcą PiS, ale trudno nie zauważyć, że Grójec dla tej partii faktycznie coś znaczy. To właśnie premier, wicepremier, marszałek Senatu i szef gabinetu premiera z tej partii byli w Grójcu i osobiście zaangażowali się w wybory samorządowe. Wydaję mi się, że nigdy po '89 taka sytuacja nie miała miejsca za rządów innych partii. Pomoc w lokowaniu tutaj inwestycji oraz wsparcie budżetu miasta i gminy dotacjami z rządu może dać naprawdę ciekawy efekt synergii. To jest policzalna różnica, której gwarancją jest tylko Anna Sotek.

xyz do Flow ; 7 października 2018, 20:45

Naprawdę myślisz, ze naczelnika interesuje Grójec??? Nie wiem jeszcze na kogo zagłosuję w tych wyborach ale na pewno nie boje się straszenia pisem.

będę głosował na Annę Sotek; 7 października 2018, 20:49

nie mam pojęcia, czy Kaczyńskiego interesuje Grójec. Wiem, że interesuję Suskiego i Karczewskiego. Można ich oczywiście obśmiewać, tylko co nam to da? Można olać sprawę i nie wykorzystać dla miasta, tego że związani są z nim dwaj politycy, którzy mają duże znaczenie w polityce centralnej. Można też spróbować do sprawy bez emocji i zobaczyć, co możemy potencjalnie na tym zyskać.

do stryjek; 7 października 2018, 20:50

Jeżdżę do Radomia od lat. Kiedy rządziło PiS Radom się bardzo rozbudował i nie sądzę żeby politycy PiS-u byli w tę sprawę uwikłani. Afera ta to afera PO i PSL-u. Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd. Sprawa jest w sądzie i o tym informowali a nie tłumaczyli się politycy tej partii. Nieładnie powielać kłamstwa oj nieładnie.

Obserwator ; 7 października 2018, 20:54

Wygra Stolarski czy tego chcecie czy nie

SAM; 7 października 2018, 21:39

Zwolennicy pani Sotek zaklinają rzeczywistość. Jej CV nie jest związane z Grójcem tylko z Warszawą. Pan Suski ma Grójec w "głebokim poważaniu", ponieważ głosy dostaje w Radomiu.Pan Karczewski nie ma wpływu na to, co się dzieje w Grójcu, decyduje o tym Suski. Grójecki PiS jest niekompetentny, słaby i niewiarygodny. Wmawianie ludziom, że jest inaczej, jest nieprawdą i ma na celu zdobycie władzy w Grójcu dla Radomiaków lub grójeckich bmw, przykład - szpital.

Zarobione; 7 października 2018, 21:53

Jacek jesteś zwycięzcą konkursu na burmistrza gminy i miasta Grójec ja to wiem

Cv; 7 października 2018, 21:57

Takie cv to ma dziesiątki ludzi w Grójcu, i będą popierać Gwiazdę. A PiS to moze sie podeprzeć kijem od szczotki. Stolarski jedynie o parytety dba, przecie nie o was drodzy wyborcy.

będę głosował na Annę Sotek; 7 października 2018, 21:57

Obserwatorze, bardzo rzeczowa argumentacja. Jeśli tak sprawy się mają, to może trzeba odwołać te wybory? Faktycznie, Stolarski to jest gość, lepszego nigdy nie było i nie będzie. Może by mu tak pomnik za życia postawić? Nawet można byłoby zrobić to w miejsce Skargi albo Piłsudskiego. Na pewno jutro Rada powinna uchwalić zmianę nazwy jednej z głównych ulic na "Stolarskiego".

Błażej; 7 października 2018, 22:15

Panie Wyborco, pisząc swój post mógłby Pan unikać kopiowania czyichś wpisów.

Wyborca; 7 października 2018, 22:29

Jedynie p. Anna Sotek posiada odpowiednie kwalifikacje ku temu aby dać jej szansę i zagłosować na nią. Jest przede wszystkim młodą kobietą , ambitną i posiada doświadczenie zawodowe. Napewno ma mój głos. Nie widzę tu innego kandydata.

Do Wyborcy; 7 października 2018, 22:32

Drogi Wyborco, nie zapomnę o żadnym mieszkańcu Gminy ani o wsi. Również z taką samą estymą będę traktował wyborców PiS jak i każdego innego komitetu.

Nie będę nikogo zwalniał z pracy ani robił rewolucji. Natomiast jeśli zaufają mi mieszkańcy to obiecuję,że wprowadzimy świeżość, jawność i transparentność we wszystkich działaniach UGiM.

Zapewniam Pana, że wszyscy kandydaci z mojego komitetu kandydują do Rady Miejskiej w Grójcu i ja kandyduję na Burmistrza Gminy i Miasta Grójca. Różne uproszczenia w grafice to nic innego jak treści wyborcze, które w żaden sposób nie zakłamują rzeczywistości i każdy rozumie o co w nich chodzi.

Z poważaniem Dariusz Gwiazda

Observer; 7 października 2018, 22:56

Głosujcie na PiS. Zrobi wam takie eldorado i san Francisco jak sadownikom. Podniosą wode, potem centralnie gaz i paliwo. I bedziemy emigrować do ciepłego San Escobar

Nie będę głosował na Sotek; 7 października 2018, 23:13

Gdyby Pani zależało na Grójcu to zawalczylaby o mandat radnej a nie tylko o burmistrza. Już nie pytam co dotychczas zrobiła tak wielkiego ze piewca jej osoby tak rozpisuje się na tym portalu.Czy Pani chce być HR dla partii rzadzacej i stworzyć zaplecze kadrowe podobne jakie urządzili sobie w szpitalu.My mówimy dość kolesiostwa i partyjniactwa w samorządzie. Grójec to nie wies na wschodzie. Za dotacje na drogi i miskę ryżu nie kupicie ludzi w Grójcu.

DAD; 8 października 2018, 06:25

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Iheu; 8 października 2018, 07:23

Glos na pis i pania Sotek rozwoj gwarantuje jak w średniowieczu, suskiego i karczewskiego tak interesuje Grójec oczywiście aby radm i nowe miasto mialo bliżej do pracy zabierajac ludziom z grojca co mozna przyklad starostwa LO najgorsze w mazowieckim szpital tylko fasada a brak kadry sor kazdy widzi. Oddany glos na nich to gwarancja tego co opisalem czyli zatrzymanie się w rozwoju co do radomia to sie ruszylo 2-3 lata ale ludzie juz nie dali sie załapać na piekne słowa pis, prosze pojechac troszke dalej na zachód od grojca gdzie pis jest w mniejszosci to zobaczyć mozna piekne miasteczka mimo ze nie maj jednej z najbogatszych gminny

DAD do administratora; 8 października 2018, 07:40

Widzę, że PiS jest pod nieuzasadnioną ochroną, proszę się powtórnie zastanowić i odkryć poprzedni komentarz. Grójcki PiS jest nie do zakceptowania z powodu nepotyzmu, kolesiostwa i słabości kadrowej. Pani Sotek jest związana z Warszawą, nie z Grójcem, deklaracje nic nie znaczą. Partia PiS w Grójcu, to pan Suski i interesy Radomia.

DAD; 8 października 2018, 07:47

Nie napisałem żadnego komentarza w dniu dzisiejszym o godz. 6:25

Aneta; 8 października 2018, 08:23

Tylko Dariusz Gwiazda

Analityk; 8 października 2018, 08:38

Grójec zasługuje na wiecej, ta myśl powinna towarzyszyć każdemu wyborcy. Ale, żeby dojść do takiego wniosku, trzeba sobie zadać odrobinę trudu i popatrzeć, jak wygląda sytuacja u nas, a jak w innych gminach, miastach, wsiach. Trzeba trochę pojeździć, popytać ludzi, poczytać. Kiedy już się to wykona, wniosek przychodzi sam. Nigdy więcej takich rządów. Porażka porównawcza Grójca widoczna jest na każdym kroku. Brudne ulice, niedbale połatane drogi na wsiach, stadion do bani, hala sportowa do bani, dealerzy hulający z dopalaczami, zawsze ci sami biznesmeni w sferze wykonawstwa, wszędzie brakoróbstwo i dominująca pozycja rodziny burmistrza oraz całe klany rodzin zatrudnianych po kolesiowsku. Ale najgorsze jest przekonanie mieszkańców, że na mafię nie ma siły, bo jest tak zakorzeniona i rozbudowana, że nikt tu już nic nie pomoże. Takie zdanie na temat władzy ma bardzo duża część mieszkańców, a nie warto próbować tego zmienić, bo nie ma szans. Jest to efekt długoletniej władzy jednego człowieka, który już od dawna przestał myśleć w kategoriach dobra ogółu, myśli, że czegoś takiego nie ma, a jedyne, co się liczy, to władzę zdobywać i dużo w tym celu obiecywać. Po wyborach nikt tego nie rozliczy, a cała kadencja jest na wyciągnięcie ręki. Obiecać więc można wiele, im więcej, tym lepiej. Tak to się kręciło przez lata, ludzie dawali się nabierać, aż ktoś powiedział dość i zaczął głośno mówić prawdziwe rzeczy, zapewniając o zmianie. I niech ta zmiana wreszcie się stanie.

Baśka; 8 października 2018, 08:52

Wszyscy którzy chcą mogą kandydować niech promują siebie i mówią o sobie że nie ma lepszych,ale niech plociuchy nie piszą o innych .najgorszy ptak który kala swoje gniazdo z którego się wylągł!!!

Mieszkaniec; 8 października 2018, 09:32

Tylko Artur Banasiewicz

Zbigniew; 8 października 2018, 09:50

Ja w przeciwieństwie do osób tu piszących ( sugeruję po wpisach że jest to 3-4 osoby ) pracuję i nie mam czasu na głupie i puste komentarze. Piszecie, że Grójec brzydki i ogólnie wszystko co najgorsze a Burmistrz wszystko robił i robi źle. A może napiszcie co zrobił dla Grójca dobrego? Mieszkam od 6lat w Grójcu nie jestem kolegą ale znam swojego Burmistrza nie miałem nigdy problemu ze spotkaniem się z Nim w Urzędzie. Jest tylko człowiekiem jak my wszyscy! Czy my bez wyjątku jesteśmy bez winy? ( Nie wierzę ). Panie Burmistrzu Stolarski ja , moja rodzina moi bliscy i sąsiedzi zagłosujemy na pana, pomimo Pana wad.Mam 61 lat. ( też jestem starym zgredem ). Życzę panom dad Sad Analityk żeby dożyli i cieszyli się że są zgredami!

Do Zbigniew; 8 października 2018, 10:52

Ja mieszkam tu dłużej niż 30 lat i uważam, że bardzo się mylisz. Musisz więcej rozmawiać z ludźmi, żebyś miał pełną, autonomicznie wyrobioną opinię. Popieranie kogoś w aspirowaniu do tak ważnej społecznie roli jak burmistrz, tylko na podstawie tego, że się z Tobą spotkał, jest niemądre. Bądź myślącym zgredem, nie bezwolnym wielbicielem.

Stary Zgred; 8 października 2018, 11:10

Nie oddam głosu na Pana Gwiazdę po jego ostatnim wpisie tu na forum. Jeśli Pan pisze, ze nikogo nie będzie Pan zwalniał z pracy to nie mamy o czym mówić. Grójec właśnie potrzebuje rewolucji na stanowiskach dyrektorskich i kierowniczych w jednostkach gminnych. Wymiana kosmetyczna Burmistrza nic nie daje, niech pozostanie obecny.

ZORRO do Zbigniew; 8 października 2018, 11:14

A może warto by było zastanowić się nad argumentami tych piszących? Wydaje mi się, że są one merytorycznie i nie przekłamują rzeczywistości. Pomyśl o tym, może dojdziesz do nieco innych wniosków. Irracjionalne zaangażowanie po stronie starego, cwanego liska, niekoniecznie jest mądre.

Do piszących; 8 października 2018, 11:42

Krytyka totalna to w gestii PO i PSL-u. Nieładnie panowie i oczywiście panie. Ja w przeciwieństwie napiszę, że czepianie się osób, które nie rządziły w Grójcu to szczyt hipokryzji i nierzetelności swoich informacji. Dlatego dam szansę p. Annie Sotek, żeby zrobiła tu porządek. Na marginesie, doceniam komitety, które startują pod swoim szyldem, a nie ukrywają się pod wymyślonymi nazwami. Chyba PO i PSL bardzo się wstydzą.

Do Zorro głupio; 8 października 2018, 12:04

Nie ubliżając nikomu. Masz zakuty mściwościa i podłością łysy łeb.

Żaneta; 8 października 2018, 12:26

Tuska wina!!!!!!! PiS wspaniałomyślny ludzie kochani toż to kłamcy niedobrzy .

Arkadiusz; 8 października 2018, 12:40

Mam pytanie czy Pani Sotek była radną czy udzielała się w samorządzie.

ZORRO do ... głupio; 8 października 2018, 13:31

Nie jestem łysy, nie jestem mściwy, jestem krytycznie nastawiony do złego i zdemoralizowanego zarządcy. Każdy, kto go popiera, ma zakuty, bezmyślny łeb.

uczeń; 8 października 2018, 13:37

Działania obecnej władzy: zniszczony szpital, w którym nikt się nie chce leczyć, stare LO na górce i dołku, gdzie nie ma kasy na remonty ani na zadne zajecia dodatkowe, parodia basenu i brak boiska piłkarskiego z prawdzowego zdarzenia...

Do Arkadiusza; 8 października 2018, 13:37

Proszę odpowiedzieć czy p. Stolarski zanim został burmistrzem był radnym lub udzielał się w samorządzie? Mnie wystarczy, że to świeża krew, młoda, ambitna i przygotowana do pełnienia takiej zaszczytnej funkcji.

Ruda; 8 października 2018, 13:48

Nie skreslajcie nowych kandydatów,dajcie im szansę.Pan Stolarski może sam by zrezygnował ale chyba....nie może.Co niektórzy obywatele😛 nie pozwolą mu na to.Trzymają ptaszka w garści.

Przykład LO - Nie potrzeba rewolucji - trzeba pracownikom dać możliwość wykazania się; 8 października 2018, 14:43

Z LO odszedł dyrektor i słyszę, że powoli widać w szkole nowe rządy i większą troskę o dobre imię szkoły. Udowadnia to jak potrzebna jest kadencyjność na każdym stołku dyrektorskim w jednostkach publicznych. Może wszyscy zaczną inaczej podchodzić do swoich zadań. Może w pracownikach samorządowych jest energia, tylko była skutecznie tłumiona przez dotychczasowego burmistrza... wszyscy maja prawo do drugiej szansy

suarez; 8 października 2018, 14:51

Tylko Pan Jacek Stolarski . Mieszkam w Grójcu od 20 lat i widzę jak z każdym rokiem zmienia się na lepsze. Jeżeli komuś się wydaje, że wejdzie ktoś nowy i nagle wszystko będzie łał to jest w błędzie. Ja i wielu moich znajomych głosujemy na Pana Jacka.

Łysy; 8 października 2018, 15:30

Do: uczeń i Przykład LO: Jak się nie ma o czym mówić to trzeba milczeć a nie robić z siebie publicznie niedouczonego IDIOTĘ!!! Szpital w Grójcu podlega pod powiat, a nie gminę. Tak samo jest z LO, którego organem prowadzącym jest również powiat.

Kwitnącą Gmina - tylko gdzie?; 8 października 2018, 15:35

Ty i wielu znajomych dostałeś miskę ryżu i cieszysz się. Tak jak Panowie z koszykówki i im podobni.
Ja mieszkam 50 lat i w dorosłym życiu obserwuje Twojego Pana Jacka - to już nie ten sam Pan Jacek -
i zastanawiam się jak długo można ludzi tak karmić?

Sad do suarez; 8 października 2018, 15:56

W błędzie jestes ty. A zagłosujesz też ty i niewielu znajomych, jeszcze mniej nieznajomych. Na lepsze powiadasz? Jeśli coś robi się za wielką kase i jest to nowe, może i wyglądać na lepsze. Gorzej jest po kilku latach, kiedy po dziadowsku wykonane, trzeba poprawiać , płacąc ponownuie olbrzymie pieniądze. Gorzej też jest, kiedy porówna sie to z innymi , podobnej wielkości jednostkami, z podobnym budżetem.Tak właśnie gospodarzy groszem publicznym twój idol. Tylko pan Jacek Stolarski, ale na zielonej trawce.

Hanna; 8 października 2018, 15:59

Swój głos oddam na Artura Banasiewicza

Sad do będe głosował na Anne Sotek; 8 października 2018, 16:28

Będziesz głosował sam na Annę Sotek, bo nie masz żadnych rzeczowych argumentów, żeby przekonać to tego grójecczan. A ci z kolei znaja na co stać PiS, czyli na nic. Cokolwiek dobrego dla tego miasta i gminy, to jak najdalej od PiS i ich polityki kadrowej. Również jak najdalej od nikompetentnych, od nieuków i skompromitowanych osobowości.

będę głosował na Annę Sotek; 8 października 2018, 18:03

Trudno uznać za wadę to, że Anna Sotek do tej pory robiła karierę w Warszawie, a nie w Grójcu. Jeśli ktoś uważa, że Grójec jest uwikłany w najróżniejsze układy personalne, to chyba skuteczniej będzie mogła się zmierzyć z tym osobą, która dotychczas w tych układach nie brała żadnego udziału. Do tego od urodzenia jest związana z miastem i gminą oraz ma doświadczenie w zarządzaniu dużymi projektami.

SAM do będę....; 8 października 2018, 19:35

Być może trudno uznać tobie za wadę i tylko tobie. Grójecczanie uznaja za wadę przynależność do skompromitowanej tu czteroletnią działalnością w powiecie, organizacji partii partyjnej, która tej pani dała polecenie kandydowania. Kwalifikacje tej pani też żadne. Praca w kancelarii Prezydenta i później, jako nominat partyjny w PZU, pod kierownictwem innego nominata z tej kancelarii nie dają tych kwalifikacji w żadnym stopniu. Zarządzanie dużymi projektami - chciałbym dowiedzieć się w jakieich rolach pani S. tamwystępowała i w jakich projektach. Jestem pwewien, że tak naprawdę, to zapewnienie jest dużo na wyrost.

SAM do będę...... c. cd.; 8 października 2018, 19:48

W dużych projektach, mamy role sponsorów, kierowników projektów, doradców, liderów, konsultantów, członków zespołów i wiele innych ról. Proszę podać w jakich projektach i zarządczych rolach, pani kandydat występowała.

będę głosował na Annę Sotek; 8 października 2018, 20:12

Mam przekonanie, że i dla grójeckiego PiSu to duża korzyść, że p. Anna stała się
tak bardzo aktywna w lokalnych strukturach. Dyrektor ds. Inicjatyw Strategicznych i Współpracy z Bankami w PZU, a wcześniej zastępca dyrektora Biura Szefa Kancelarii Prezydenta to dość odpowiedzialne stanowiska. Pewnie trochę odporności na stres trzeba mieć, żeby je pełnić. Trochę pracowitości, rzetelności i profesjonalizmu też pewnie jest potrzebne. Zastanówmy się kim był obecny Burmistrz Grójca przed objęciem tego stanowiska? Tak, chyba faktycznie miał zdecydowanie lepsze kompetencje. No i pozostali dwaj kandydaci też mają duże większe doświadczenie w zarządzaniu 100 milionowymi budżetami. No tak...

Harcownik; 8 października 2018, 20:34

To jest jakiś kabaret, pomnikowy harcerz burmistrzem Grójca. Co tydzień kwiatki pod pomnikiem , raz w miesiącu kolejny obelisk żołnierza wyklętego. Niby lepiej, jak to pisowskie puzdro, ale Pan Gwiazda to taki zakamuflowany prawak. Szczęśliwej podróży gawiedzi.

SAM do będę.....; 8 października 2018, 21:33

W ciągu ostatnich trzech lat, nominowano pisowców na jeszcze bardziej wymyślne stanowiska, tylko nic pozytywnego za tym się nie kryje. Prawdziwe umiejętności nabywa się o wiele dłużej niż trzy lata. Sorry, to nie nie zadziała. A to zarządzanie 100 mln budżetami - dęte i przez to, nieprawdziwe. Bajki dla maluczkich, dla znających się na tym - śmieszne.

DAD do harcownik; 8 października 2018, 21:36

Kabaretem byłaby piąta kadencja faceta, który jest ciągle zakochany w podwładnych.

DAD; 8 października 2018, 21:58

Ja chciałbym zrozumieć, czy pani Sotek zarządzała projektami, czy budżetami. Bo piszący "Będę głosował... " zdaje się, nie odróżnia tego. Poza tym rola tej pani w grójckim PiS, jest chyba niewielka, skoro nepotyczny pan palacz nadal piastuje funkcję dyrektora w zabiedzonym szpitalu. Na czym więc ma polegać korzyść dla grójeckiej części partii sprawującej władze?

ekipa; 8 października 2018, 22:54

> Dyrektor ds. Inicjatyw Strategicznych
> i Współpracy z Bankami w PZU, a wcześniej
> zastępca dyrektora Biura Szefa Kancelarii prezydenta
już klękam.

najlepsza jest ta obecna ekipa z kiepskim fejsbukowym lansem.

Robert do Szczęśliwych; 8 października 2018, 23:11

Pomysłami p.Stolarskiego jeszcze śmierdzi w Częstoniewie i drogą, którą trzeba naprawić.Pan Gwiazda to koń trojański Stolarskiego aby wyeliminować PiS z ostatecznej rundy.Później obejmie władze frakcja ,,nam juź nie zaleźy"na prawach
pocałujta w nos wójta.W końcu co mi tam,na Titanicu teź grała muzyka.

Bylejakość; 9 października 2018, 00:30

Lepszy harcownik niż zgorzknialy i wypalony pseudokolacz, którego tylko wladza kręci a ludzie sa potrzebni by im obiecał tego czego im nie da po wyborach

~anonim; 9 października 2018, 06:35

W dupach wam sie poprzewracalo ludzie. Stolarski dobrym burmistrzem dla bogatych chyba. Jak to możliwe ze dzialki na okolo sie sprzedaja ludzie stawiaj budynki na potege a kanalizacji nie ma i nie bedzie. I nie dlatego że nie ma kasy bo ludzie na to maja ale pan burmistrz wielcy bogacz przyjmuje ludzi ma korytarzu zbywa i wcale nie chce sluchac argumwntow. W ktorym my zyjemy wieku sredniowieczu? Zeby kanalizacji sie nie mozna bylo doprosic. Sklepow na budowane na stawiane gmina sprzedaje pola pod budowe kolosow a ludzie robia za marne grosze tam. Dlaczego z gieldy gmina ma wielkie pieniadze dlaczego nie daje ma szpital ktory jest jiz nazwany umieralnia. Jaka ma opinie ten budynek co chwile jest opisywany przez ludzi gdzie pan burmiatrz jest czy noe powinien wzywac jakies komisji by zbadaly sprawe co w tym szpitalu sie dzieje? Kolejna sprawa parkomaty na wszystkim chca zarobic. A grójeckie sadownictwo czy nie powinien uczestniczyc taki burmistrz w negocjacjach moze by tak pomogl nasza gmina jest naprawde pogata tylko szarzy ludzie tego nie widza. Stac ich bylo na martyniuka w kwitnaca stac. Dlaczego nie ma żłobków publicznych same niepubliczne dlaczego za przedszkola sa oplaty wcale nie male choc mialo byc darmowe . Nic pan burmistrz nie ma do zaoferowania zadnej pomocy w tych sprawach?

Sad do Będę gł......; 9 października 2018, 07:39

Żadne to doświadczenie - praca na nominowanych stanowiskach w SSP. Nawet nie ma tam od kogo się nauczyć, bo poprzednicy wyrzuceni na bruk. Jestem pewien, że i piszący i pani kandydat nie potrafią podać definicji zarządzania, a co dopiero zarządzanie projektami czy budżetami. A gdzie jeszcze zarządzanie strategiczne czy procesami? Można przecież i to podać na dowoód kompetencji pani Anny. Taki kit nie tutaj i nie dla mieszkańców Grójca. Jak najdalej od pisowskich kadrowców i propagandystów-ściemniaczy.

będę głosował na Annę Sotek; 9 października 2018, 08:21

Sensowność nominacji na stanowiska mierzy się skutecznością funkcjonowania instytucji, których te nominacje dotyczyły. W przypadku PZU i innych spółek giełdowych z udziałem Skarbu Państwa tym głównym wskaźnikiem są wyniki finansowe. Z liczbami trudno polemizować. Pisząc o 100 mln budżecie, miałem na myśli budżet Grójca. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe Anny Sotek daje nadzieję, że bez problemu poradzi sobie zarządzając ludźmi, Urzędem i jego budżetem. Po prostu ma ku temu odpowiednie i wykształcenie, i wypracowane umiejętności.

Sad do będę...; 9 października 2018, 08:47

Głównym kryterium oceny pracy managerów jest podnoszenie wartość firmy, czyli ceny akcji pomnożonej przez ich liczbę. Proszę sobie sprawdzić wykresy wszystkich SSP i nie uprawiać kłamliwej propagandy.

SAM do będę....; 9 października 2018, 09:08

Wierzyć można we wszystko, nawet w rzekome umiejętności pani Sotek. Natomiast wyniki finansowe są dużo gorsze, niż niektórym dziś jeszcze się wydaje. Akcje PZU S. A.w dół, ceny ubezpieczeń w górę. Akcje PGE S. A. drastycznie w dół, ceny prądu drastycznie w górę. jak byś nie wiedział, to infromuję, iż kursy akcji są pochodną m. in. wyników finansowych. A nominacje partyjne ciągle w toku.

Robert do Sam; 9 października 2018, 10:39

Twoje oceny są powierzchowne.Repolonizacja Pkao,kosztowna inwestycja PZU.Udziały w innych bankach.Problem energetyki jest spuścizną potęgi opartej na węglu,którą Unia wykorzystuje przeciw nam razem z pupilem Merkel

SAM; 9 października 2018, 11:25

Problemem wszystkich SSP jest pisowskie TKM i BMW. Najbardziej jest to widoczne w największej spółce giełdowej - KGHM. Przewidywania, że po wyborach powtórzy się to w reginach są jak najbardziej uzasadnione. Zasługą PiS jest ograniczenie złodziejstwa PO - SLD - PSL, porażką wspomniane wyżej dwie filozofie działania. Póki jest możliwość, nie pozwolimy na to w Grójcu. Moje oceny są o wiele głębsze, niż Ci się wydaje. A Ty sam, jesteś bardzo naiwnym osobnikiem, jesli nie widzisz tej patologii. Zapytaj więc swojego posła, rodowdem z Grójca, w co on tak naprawdę wierzy, bo wg mnie w nic i dlatego mamy to, co mamy. I dlatego też przegracie i powiat i gminę. Na Wasze zakłamane argumenty, zawsze będzie właściwa reakcja.........................
Kolejną ściemą okaże się program Ardanowskiego z interwencją na rynku jabłek przemysłowych. Już teraz widać, że nic z tego nie wyjdzie, bo wasi doradcy - pissadownicy, nie wiedzą, że bez współpracy z producentami koncentratu jabłkowego to się nie może udać. W listopadzie i grudniu cena wzrośnie sama, bez interwencji.

do piszących; 9 października 2018, 11:26

Czepianie się p. Sotek jest nieuczciwe i niesprawiedliwe. Otóż proszę mi wskazać ile osób z PiS-u zatrudnionych jest w instytucjach w Grójcu a szczególnie w gminie. Dla takich osób jak kandydatka nie było miejsca w samym Grójcu. Proszę nie opowiadać głupot. Nikomu nie zależało żeby wykorzystać taki potencjał. Następna rzecz to przy okazji czepiacie się ministra Suskiego. Wiele ten człowiek zrobił dla Grójca tylko nie chcą co niektórzy pamiętać. Nieładnie tu piszący.

Sad do Robert; 9 października 2018, 11:52

No niestety, musisz się nieco dokształcić. Jeśli coś kupujemy, pozostaje to w naszym majątku. Dobry zakup, czyli w tym przypadku, zamiana środków finansowych na udziały w bankach, nie powinien mieć ujemnego wpływu na wycenę firmy.

będę głosował na Annę Sotek; 9 października 2018, 15:38

Cóż, jeśli chodzi o mnie będzie to ostatni post w tej sprawie. Giełdy rządzą się swoimi prawami, a GPW niestety bardzo dużo straciła na tym, że zabrano pieniądze z OFE. PZU miało wynik lepszy za II kwartał niż oczekiwał rynek. Zysk netto w II kwartale 2018 roku wzrósł 55 proc. rdr i 22 proc. kdk.

SAM; 9 października 2018, 16:07

Nie ma bardziej miarodajnej oceny jakości zarządców niż giełda. A zyski jeśli rosną, to dzięki podwyższaniu składek, nie dobremu zarządzaniu. Na pewno także, dzięki ukróceniu wyprowadzania pieniędzy przez poprzedników, na niepotrzebne reklamy i konsulting. Ale to jest tylko dobre gospodarzenie, efekt łatwy do osiągnięcia, w porównaniu z tym co było wcześniej. Od dobrego gospodarzenia do dobrego zarządzania jescze trochę kilometrów jest. Tak czy inaczej, nie dla PiS w Grójcu, z powodów wspomninych wcześniej.

do "do piszących" ; 9 października 2018, 17:00

PIS was uratuje. Poprawi wam wszytko tak jak sadownikom. Co rok gorzej, niższe ceny, embargo dalej trwa. Pisobolszewia doi jak może.

Ludzi z potencjałem mieszkających w Grójcu i pracujących w Warszawie trochę jest. I tak się składa, że chyba większość z nich nie skupia się wokół PiS i Stolarskiego. Ludzie z kręgosłupami i zasadami moralnymi nie muszą się płaszczyć przed nikim, w szczególności przed lokalnym PIS i wielkim ministrem.

Robert do Sad; 9 października 2018, 18:29

Daruj sobie czynione złośliwości .Porównujesz
wartość ksìęgową firmy do wartości rynkowej,jaką jest giełda,to znaczy,źe Ty nie wiesz czym jest giełda.Tam jest duży totolotek połączony ze spekulanctwem .

Mieszkaniec; 9 października 2018, 19:26

Według mnie tylko Anna Sotek może rozbić układ stworzony przez obecną władzę. Żaden z pozostałych kandydatów tego nie zrobi. Sotek ma silną osobowość i będzie miała za sobą rząd, dzięki czemu nikt z lokalnych nie wejdzie jej na głowę.

Sad; 9 października 2018, 20:01

Myślę, że znam nieco lepiej od ciebie. Wartość księgowa jest tylko w księgach, prawdziwa wycena to rynek i giełda. Chcesz powiedzieć, że spadek wartości SSP jest wynikiem totolotka i spekulanctwa? Moim zdaniem jest to wynik braku dłgookresowej strategii. A może chcesz powiedzieć, że PiS wsadza na stanowiska kompetentnych ludzi? Chcesz powiedzieć, że w PiS jest wszystko cacy i nie ma nieprawości? Poszukaj i poczytaj sobie, co się dzieje w Bogatyni, w KGHM, w PGE w Bełchatowie i Warszawie. Co w Radomiu, a co w Kozienicach, jakie BMW i TKM wszędzie tam zapanowalo.

SAM do Mieszkaniec; 9 października 2018, 20:03

Sęk w tym, że tylko wg ciebie i niewielu podobnie zakręconych.

Mieszkaniec do SAD; 9 października 2018, 22:17

Jeszcze się zdziwisz 22 października rano. Przeczytasz, że w drugiej turze będzie Sotek i Stolarski. Później drugą rundę wygra Sotek.

Tylko nie PiS; 10 października 2018, 07:50

Masz na myśli tyłko Sotek bo za nią stoi zgraja członków PiS głodnych ciepłych posadek a partia ich zawsze obroni. To właśnie Sotek jest przedłużeniem cesarstwa Stolarskiego tylko w PIS-owskim wydaniu

Mm; 12 października 2018, 00:49

Jak pogodzić rolę gwiazdy z cysorzem.

tra la la la la la; 12 października 2018, 10:58

W Grójcu metody PiS-owskie mamy od wielu lat. Stolarski manipuluje ludźmi, jak brat bliźniak. Nie przypadkowo Suski i Stolarski to byli koledzy, którzy wspólnie budowali grójecką samorządność 30 lat temu - potomkowie okrągłego stołu.
Mam nadzieję, że Gwiazda i Sotek nie pójdą ich drogą.

Mm; 13 października 2018, 12:29

Jak tralaliński zauwaźył,kaźdy może iść swoją drogą.To Wałęsa zdradził Naród i samorządność zbudowano z kreski,grubej kreski.

sonda; 14 października 2018, 19:34

Nie wiem czy to 500+ tak działa czy wspólny bilet z Warszawką ? Tyle głosów, tyle mieszkańców, do środy będziemy jak Radom.

Fakty.; 14 października 2018, 23:14

Pierwszy raz po wojnie Grójec odwiedził Pan Premier Morawiecki i co sala pełna a Pan Stolarski nieobecny może był na Maderze ?

Cesarz jest jeden; 15 października 2018, 08:32

Nie bedzie się cesarz kłaniał premierowi.

Do fakty; 15 października 2018, 11:25

Trzeba zapytać czy burmistrz zapraszał premiera.Jak nie to po co mial być.ja też nie byle m i nie żałuję mamy żenującego premiera szkoda słów!

SAM; 15 października 2018, 11:57

I ludzie premiera w Grójcu i ludzie burmiistrza Stolarskiego w Grójcu - jak najdalej stąd. Jesteście po jednych pieniądzach, niezaspokojona klika niedouków i skoczków na publiczna kasę, deklarująca miłość do wyborców, na krótko przed wyborami.

Do Sam; 15 października 2018, 12:59

A Ty czyim jesteś "ludziem"Prawdę mówisz trzeba się wynieść do Mszczonowa albo lepiej do Sztutowa i nie patrzeć na te pisowe mordy!

Do fakty i sama; 15 października 2018, 13:02

Nie wstyd panu takie rzeczy wypisywać? Jak można zaliczyć taką wpadkę przez burmistrza. Uważam, że włodarz powinien uczestniczyć w takim spotkaniu. Ale p. burmistrz stawia się ponad prawem i uważa, że wszystko mu wolno. Brak wychowania. Co do p. premiera jest wspaniałym człowiekiem i ratuje nasz kraj przed bycia republiką niemiecką.

Xyz; 15 października 2018, 13:23

Pan premier chyba jest chory bo wygaduje takie bzdury jak Jego guru Kaczyński.Nigdy więcej niech tu nie wraca

SAM; 15 października 2018, 13:47

Zgadzam się grójecki PiS to nie pan premier Morawiecki. Gdyby był choć trochę podobny, może i z poparciem byłoby inaczej. Na nieszczęście lub szczęście, nie jest i dlatego dziękujemy ludziom z grójeckiego PiS, nie wierzymy wam i nie życzymy powodzenia. Jeden przeciwnik dobrej zmiany -Stolarski, drugi przeciwnik - pisgrójec.

Grojecczanka; 15 października 2018, 13:47

Jeszcze Wam wszystkim PiS uszami wyjdzie. Zobaczcie jacy to są ludzie jak im przytakujesz to dobrze a spróbuj powiedzieć prawdę odwracają się plecami to są niedobrzy ludzie.Ja jestem gorszego sortu i wcale się tego nie wstydzę wręcz przeciwnie. Ludzie mieszkańcy Grójca precz z PiS precz z PiS!!!!!!

Mieszkaniec Grójca; 15 października 2018, 14:01

A co Ci się nie podoba w republice niemieckiej?

Do mieszkańca Grójca; 15 października 2018, 14:15

Pod zaborami byliśmy już tyle razy, że już wystarczy. Chyba jesteś zaślepiony PO i PSL, a co najgorsze, że nie znasz historii.

Agnieszka; 15 października 2018, 14:23

Ale jaja! Burmistrz "popełnił ogromną nie wybaczalna wpadkę "nie witał. Ekscelencji Pana Premiera i nie kazał kościelnemu dzwonić z kościelnej dzwonnicy!!! Krótko mówiąc brak burmistrzowi " wychowania " Ci ludzie z PiS to już poglupieli całkiem?

do Agnieszki; 15 października 2018, 15:56

Nie jestem z PiS, ale nikt z burmistrzów nawet prezydentów tak się nie zachowują. Myślę, że kultura tego wymaga.

Stilarski chce zlobkow; 15 października 2018, 16:01

Nagle chce mu się zlobkow, oszalal na stare lata albo cos zmalowal na state lata

Wyborca; 15 października 2018, 16:56

Tylko Pan Banasiewicz, tylko On otrzyma mój głos.

również wyborca; 15 października 2018, 20:21

Tylko pani Sotek otrzyma mój głos

SAM do również wyborca; 16 października 2018, 07:32

Masz przecież tylko jeden głos, po co więc to "tylko"? Inteligencji trochę, nie bezmyślność i ślepe głosy za jednym albo drugim. Tylu pisiorów was tu jest i ani jednego w miarę poukładanego, czy odrobinę chociaż mądrego. Żal albo politowanie. Takie uczucia tylko wzbudzacie.

Bum; 16 października 2018, 12:00

Politowania godny S tolaskiego A gencja
M anipulacji..

BUM - Bardzo Ubogie Myślenie; 16 października 2018, 13:47

Bum, czy chodzi ci o wielbiciela stu lasek -Stulaskiego?

Bum; 16 października 2018, 16:47

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Bum; 16 października 2018, 17:31

Nie wiem ,jak się naraziłem szanownej redakcji .Pochwaliłem adwersarza za cięty dowcip.Co do lasek wypowiedziałem się,źe pokusy są wszędzie.Być moźe wkrocżyłem na grunt zawodowy?

SAM BUM Stulaski; 16 października 2018, 18:48

Sto lasek dla Bum-a w prezencie od Stulaskiego. Zeby było jasne, są to laski do podpierania się w wieku bardzo dorosłym. Szanoweny Bum-ie, widzę, że nic nie widzę. Twój PiSgrójec skonsumuje Cię, czy chcesz, czy nie. Taka jest tu praktyka od lat, pod przywództwem jaśnie oświeconego posła.

Bum; 16 października 2018, 19:52

Niezaleznie co piszesz panie SAM-ie,to wykaź się,źe masz równo pod sufitem.

Ja; 16 października 2018, 20:00

Dziś wspominany naszego Papieża a co nam zostało w pamięci z Jego nauczania? Jeden drugiego brzemiona noście idźcie razem nigdy przeciw drugiemu człowiekowi. Piękne słowa a my co topimy się wzajemnie w łyżce wody bardzo nieładnie .

Pozytywny; 16 października 2018, 23:47

Niezależnie od Waszych preferencji wyborczych, popatrzcie na to, jak zmienił się Grójec po stworzeniu samorządu w 1990 roku. Nie mieszkam w Grójcu, od wielu lat odwiedzam w Waszym mieście rodzinę i widzę , jak się zmienia to miasto. Z zapyziałego ryneczku z dwoma basenami pośrodku, macie tętniące życiem miasteczko, w którym w wielu aspektach życia funkcjonuje się wygodniej niż w dużej metropolii. Wszystko macie blisko, na wyciągnięcie ręki, miasteczko wypiękniało, rozwija się z roku na rok, jest bezpieczne i przyjazne mieszkańcom. Macie na miejscu dobrze funkcjonujące kino, ogródek jordanowski, place zabaw, basen gminny (i lekcje pływania dla dzieci w ramach zajęć szkolnych), imprezy okolicznościowe. Chyba nie doceniacie tego, Szanowni Państwo, co macie. Prostą rzeczą jest obrzucanie ludzi zaangażowanych w lokalne inicjatywy, czy też pracujących dla samorządu gów…, czy też eufemistycznie to nazywając „błotem…”Chyba nie doceniacie do końca tego co macie….. Większość z tego, co się zadziało w waszym mieście albo jest zasługą, albo zostało wsparte, albo przynajmniej pozytywnie przyjęte przez obecne władze miasta. Miejcie na uwadze to, ze obecny burmistrz rozwija to miasteczko od ponad dwudziestu lat, ma doświadczenie i to jest jego przewaga nad kontrkandydatami. Samorząd nie jest łatwy i „nowy”, niewprowadzony człowiek będzie się uczył samorządu przez pierwsze lata kadencji…. Pozostawiam powyższe do refleksji……

SAM do Pozytywny; 17 października 2018, 08:06

Jesteś tylko pozytywnie nastawiony, dobrze zmotywowany. Nic więcej nie wynika z twoich wypocin. Kierując się twoją logiką, władca musi władać do śmierci, jak Stalin, Breżniew, carowie, i cesarze. Śmieszne, głupie, mało odkrywcze.

Grójec pięknieje; 17 października 2018, 08:37

Bo mieszkancy maja coraz więcej pieniędzy. Grójec pieknial szybciej od innych bo mial giełda samochodowa ktora juz nie daje takich dochodów. Grójec zasnal, bo nikt Z wladz juz nie rozmawia i nie sporyka się z ludzmii. Burmistrze spędzaja wekendy na wykazdach bo tu sie nie da nigdzie wypoczac a kto nie ma pieniedzy na wyjazd to ma park pod parazolem lub na rynek w kapeluszu.

przyjezdny; 17 października 2018, 12:03

Grójec rozwija się tylko dzięki jego mieszkańcom, którzy coś chcą osiągnąć, pracują, rozwijają swoje firmy, bogacą się. Budują nowe domy, kupują mieszkania. A dróg jak nie było tak nie ma. Mieszkańcy chodzą i jeżdżą po błocie. Stolarski tylko obiecuje, nie wykorzystuje dotacji unijnych, nie rozwija, nie wyposaża miasta w infrastrukturę techniczną. Wybierzcie się do miejscowości ościennych Grodzisk Mazowiecki itp. zobaczycie jaki tak jest dopiero postęp. Nowe drogi, place zabaw.... w Grójcu tylko z kadencji na kadencję obietnice.

Wyborca; 19 października 2018, 17:43

Bijcie się kandydaci wylewajcie pomyje to tylko świadczy jakimi jesteście kandydatami. Pisz ulzysz sobie bo ci żółć pęknie albo gorzej dostaniesz zawał

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Policjanci złożyli ślubowanie. Czterech rozpocznie służbę w Grójcu Na placu przed Komendą Wojewódzką Policji zs. w Radomiu...
Sprzątanie pobudowlane i poremontowe Sprzątanie po budowie - to skomplikowana procedura, której...
Kino GOK zagra ostatni raz przed wakacyjną przerwą Publikujemy repertuar grójeckiego kina na ostatni weekend...
Terytorialsi z powiatu grójeckiego mają nową jednostkę! 6 Mazowiecka Brygada Obrony Terytorialnej przenosi 61...
XVII Powiatowe Zawody Sportowo Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych W dniu 22 czerwca na stadionie Grójeckiego Ośrodka odbyły...

Najnowsze ogłoszenia

Profesjonalne usługi informatyczne... Profesjonalne usługi informatyczne Grójec i okolice. Konkurencyjne ceny,...
Zatrudnimy opiekunki i opiekunów... PRM STOWARZYSZENIE od ponad 15 lat świadczące usługi opiekuńcze we współpracy...
... Pracuj jako Mechanik samochodowy w Niemczech ‼️🇩🇪
uczciwej osoby do pisania szukam uczciwej osoby do pisania prostych tekstów. W razie zainteresowania...
Kierownik Elektromarketu - Grójec Jesteśmy Expertem. Media Expertem.
Rządzimy na rynku elektro...

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.
Twoje Wnętrza Katarzyna Siedlecka Jesteśmy firmą zajmującą się aranżacją wnętrz oraz elementami wnętrzarskimi....
Gabinet Psychoterapii Katarzyna Dolińska-Kłopotowska... Terapia uzależnień i współuzależnienia.
Psychoterapia osób z...

2013-2022 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.