Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Sportowiec i trener Grójca 2015 - zapraszamy do udziału w III edycji Plebiscytu

22 grudnia 2015; 09:47

Grojec24.net

0 komentarzy

Zapraszamy do udziału w trzeciej już edycji Plebiscytu na sportowca i trenera Grójca. Patronat nad plebiscytem objął burmistrz Grójca Jacek Stolarski. Od dzisiaj do 8 stycznia czekamy na zgłoszenia kandydatur. Od 11 stycznia 2016 roku Internauci – mieszkańcy Grójca – wybiorą najpopularniejszego zawodnika i szkoleniowca.

News will be here

Organizatorem plebiscytu jest portal Grojec24.net, a jego celem jest wyłonienie najpopularniejszego według mieszkańców Grójca sportowca oraz trenera reprezentującego naszą gminę w mijającym 2015 roku.

Podobnie, jak przed rokiem, także teraz kandydaci będą rywalizować o statuetki ufundowane przez Burmistrza Gminy i Miasta Grójec Pana Jacka Stolarskiego. Uroczyste wręczenie statuetek dla laureatów nastąpi na najbliższym posiedzeniu Rady Miejskiej po zakończeniu Plebiscytu.


Podobnie, jak przed rokiem plebiscyt zostanie podzielony na trzy etapy. W pierwszym z nich zbierane będą zgłoszenia sportowców i trenerów do plebiscytu. W drugim, uruchomiony zostanie specjalny formularz na łamach portalu Grojec24.net, w którym znajdą się wszyscy zgłoszeni kandydaci. Formularz ten zostanie zabezpieczony przed wielokrotnym głosowaniem z jednego komputera. Trzej zgłoszeni kandydaci na najpopularniejszego sportowca roku i trzej kandydaci na trenera roku, którzy otrzymają największą liczbę głosów przejdą do trzeciego, ostatniego etapu. W nim, również za pomocą elektronicznego formularza, Internauci głosować będą na najpopularniejszego sportowca i trenera roku (do 7 lutego 2016).

Kandydatów w ramach konsultacji przeprowadzonych przez redakcję zgłaszać mogą kluby i stowarzyszenia sportowe działające na terenie gminy Grójec. Kandydatów mogą także zgłaszać indywidualnie mieszkańcy gminy. Aby to zrobić wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie: http://www.grojec24.net/plebiscytformularz.html

Zgłoszenia kandydatów drogą elektroniczną będziemy przyjmować do piątku 8 stycznia 2016 roku do godziny 19:00. Listę nominowanych ogłosimy w sobotę 9 stycznia 2014 roku. W poniedziałek 11 stycznia rozpocznie się głosowanie na zgłoszonych kandydatów za pomocą specjalnego formularza umieszczonego w naszym portalu. Głosowanie potrwa do niedzieli 24 stycznia. Trzeci, ostatni etap plebiscytu, do którego przejdą po trzej zgłoszeni z każdej kategorii kandydaci z największą liczbą głosów w drugim etapie, rozpocznie się w poniedziałek 25 stycznia i potrwa do niedzieli 7 lutego 2016.

Plebiscyt odbywa się pod patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Grójec Pana Jacka Stolarskiego

Patronat medialny na Plebiscytem objęły gazety "Życie Grójca" i "Nad Wisłą".

Terminarz Plebiscytu „Sportowiec i trener Grójca 2015”:

22 grudnia 2015 – 8 stycznia 2016 r.:
przyjmowanie zgłoszeń kandydatów do plebiscytu od klubów, stowarzyszeń i mieszkańców

11-24 stycznia 2015 r.: głosowanie w pierwszym etapie na wszystkich zgłoszonych kandydatów

25 stycznia – 7 lutego 2016 r.: głosowanie w drugim etapie na trzech kandydatów w każdej kategorii

8 lutego 2015 r.: ogłoszenie wyników

 

Oto laureaci dwóch pierwszych edycji:

2014:
Błażej Jakóbowski (sportowiec) i Marceli Bińkowski (trener)

2015:
Tomasz Pelchen (sportowiec) i Piotr Kawalec (trener)

TAGI:

Komentarze (0):

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Grójecki policjant na podium Mistrzostw Polski Policji w Triathlonie Grójecki dochodzeniowiec asp. szt. Paweł Jaroszyński zajął...
Amator cudzej borówki z Mogielnicy. Grozi mu teraz 5 lat odsiadki Z plantacji w gminie Promna skradziono krzewy borówki...
Mazowsze Grójec pozyskało nowego napastnika Z myślą o następnym sezonie 2024/25 GKS Mazowsze Grójec...
Rzadziej chorujemy Liczba zgonów i hospitalizacji z powodu złej jakości...
Będzie transmisja meczów EURO 2024 w grójeckim kinie! Wspólne kibicowanie i mecz na dużym ekranie, czyli...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.