Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Spotkanie z Adrianem Jastrzębskim - relacja

4 kwietnia 2016; 14:02

Informacja prasowa

0 komentarzy

Spotkanie na krytej pływalni Spotkanie na krytej pływalni

W czwartek 31 marca z grójeckimi gimnazjalistami oraz pływakami spotkał się Adrian Jastrzębski - Mistrz Polski juniorów i wicemistrz seniorów w pływaniu osób niepełnosprawnych.

News will be here

Ten niezwykle pogodny i utalentowany młody człowiek podzielił się z uczniami swoim doświadczeniem dotyczącym pływania, ale także opowiadał w otwarty sposób jak można pokonywać codzienne trudności. Adrian cierpi na chorobę genetyczną i traci wzrok. Pomimo tego nie poddaje się i poprzez ukochany sport jakim jest pływanie realizuje swoje marzenia. Jest niebywale zdolnym pływakiem. Do obecnych rezultatów doszedł w niespełna trzy lata ucząc się pływać praktycznie od zera.

 

 

To jest przyszły mistrz świata - tak o nim mówi jego obecny trener - Waldemar Madej. Zdecydowanie tego mu życzymy. Pierwszym krokiem niech będzie mistrzostwo Europy. W mistrzostwach Europy Adrian wystartuje już niebawem. Odbędą się one na Maderze w terminie 1-7 maja. Będziemy kibicować i trzymać kciuki.

 

 

Adrian zrobił duże wrażenie na uczniach i kadrze pedagogicznej. Podobnie było gdy późnym popołudniem spotkał się z pływakami grójeckich klubów. Poprowadził rozgrzewkę, pokazał specjalistyczne ćwiczenia między innymi z użyciem gum treningowych. Następnie wszedł do wody i pływał razem z młodzieżą. Był to z pewnością niezapomniany trening dla wielu naszych młodych pływaków.

 


Dziękujemy za spotkanie i czekamy na drugie, bo umówiliśmy się na kolejny trening po remoncie pływalni.

DOIS

TAGI:

Komentarze (0):

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

ITD: kierował bez uprawnień niesprawną wywrotką Kierowca wywrotki i zarazem przedsiębiorca nie posiadał waż...
Trafią na 3 miesiące do aresztu za pobicie i uszkodzenie ciała Najbliższe 3 miesiące spędzą w areszcie dwaj sprawcy, któ...
Kierowca zapomniał o wyroku sądu. Czekają go surowe konsekwencje Surowe konsekwencje czekają kierującego, który najwyraźniej...
Gdzie zamówić fronty do szafek? Wybór odpowiednich elementów do kuchni czy łazienki ma...
Na tę wiadomość kierowcy czekali wiele lat! Rusza budowa ronda w Żdżarach Już wkrótce, ruszy długo oczekiwana przebudowa skrzyżowania...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.