W poniedziałek o godzinie 18.00 na pierwszym treningu przed nowym sezonem spotkają się piłkarze grójeckiego Mazowsza.
Zajęcia poprowadzi nowy szkoleniowiec Robert Radoński, który w okresie przygotowawczym będzie chciał przyjrzeć się kilku kandydatom do gry w jego zespole.
Pierwszy mecz kontrolny żółto-niebiescy rozegrają już w najbliższą środę. W Grójcu zmierzą się z MKS Piaseczno.
Rozgrywki radomskiej ligi okręgowej ruszą w weekend 11-12 sierpnia. Liga będzie liczyć w nowym sezonie 16 zespołów. Beniaminkami są KS Potworów oraz Gryf Policzna. Mazowsze rozpocznie sezon od wyjazdowego meczu z Iłżanką Kazanów. Tydzień wcześniej, zmierzy się w Pucharze Polski z KS Błotnicą.
Plan meczów towarzyskich:
18.07 (środa): MKS Piaseczno
21.07 (sobota, godz. 11.00 w Grójcu): Mszczonowianka Mszczonów
25.07 (środa): LKS Chlebnia
28.07 (sobota): Perła Złotokłos
MAZOWSZEGROJEC.PL












21 godzin temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
wczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
wczoraj, 10:00
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 18:16
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 12:54
Ogłoszenia