Strajk kobiet zablokował rondo przy Dekadzie (VIDEO, ZDJĘCIA)

27 października 2020; 18:20

Grojec24.net

134 komentarze

Fot. NojekFotograf Fot. NojekFotograf

We wtorkowe popołudnie odbywa się kolejna manifestacja przeciwników ubiegłotygodniowego orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji.Uczestnicy manifestacji - część pieszo, część samochodami - ruszyli ulicami Piłsudskiego i Armii Krajowej. Następnie zablokowali ruch na rondzie przy centrum handlowym Dekada, przechodząc przez przejścia dla pieszych. Na miejscu pojawiła się policja.TAGI:

Komentarze (134):

MieszkaniecGrójca; 27 października 2020, 19:08

Przede wszystkim zacznę od tego, czy tam na tym proteście uczestniczył ktoś z Grójca? Ile osób? Po za tym, czy manifestujący mają świadomość, że zblokowali trasę nr 50 którędy przemieszcza się w dużej mierze transport towarowy (tzw. TIR) przewożący przeróżne rzeczy... I teraz przez te głupie protesty ktoś na czas nie dostanie jakiegoś artykułu który może być potrzebny. Czy ktoś ma świadomość, że tak na prawdę paraliżowanie miast tylko działa na szkodę przeciętnego człowieka? A po za tym radzę tym którzy popierają (a sami nie wiedzą co dokładnie?) by zajrzeli do ustawy z dnia 7 stycznia 1993 r. potem do orzeczenia TK, potem do Konstytucji RP i zobaczyć dokładnie o co chodzi. Bo ja już w Warszawie widziałem hasła wskazujące na to, że kobieta może umrzeć byle by dziecko się urodziło... Nie prawda to jest i wystarczy tylko popatrzeć w przepisy i nie powtarzać głupot po innych....

Nieznajomy ; 27 października 2020, 19:10

Jaki to jest wstyd. Widać tutaj młodzież, która nawet nie ma 18 lat, a tak strajkuje. Widać także wychowanie tych wszystkich: przekleństwa, itd. Mam nadzieję, że coś z tym zrobią. Rozumiem jeszcze strajki na rynku, ale bez przesady, że na drogach ludzie mają swoje terminy z dostawami, innym się śpieszy...szkoda gadać.

Grójec345; 27 października 2020, 20:26

Rozgonić to gówniarstwo i na dołek bo to się w głowie nie mieści żeby normalni ludzie nie mogli przejechać bo jakieś małe 15 -17 latki sobie chodzą po rondzie Policja powninna wszystkich zawinać i na roboty wywieśc może by przetrzerzwiały

ja; 27 października 2020, 20:44

Dziwię się rodzicom, którzy zezwalają swoim dzieciom uczestniczyć w tym cyrku. Zapytać dlaczego tu są nie potrafią odpowiedzieć. Coś mi się wydaje, że to chodzi o obalenie rządu i ci ludzie są opłacani. Kto to robi to wyjdzie lada dzień. Później będzie płacz jak rodzice nie będą mieli co do gara włożyć. Na razie jest dobrze, dzięki Bogu mamy wspaniały rząd.

Tomek Ch.; 27 października 2020, 20:46

Brawo młodzi z Grójca . Wy ułóżcie sobie Polskę po swojemu .

Ja, matka dwóch córek; 27 października 2020, 20:50

Czytam i nie wierzę!!! Serio!!! Nie mam 15lat a 36 i gdy rodziłam obie moje córki miałam ten dostęp do badań i co najważniejsze miałam możliwość wyboru. Nie chodzi tu o prawo do aborcji na rządanie, chodzi o niepełnosprawność i cierpienie mojego nowonarodzonego dziecka. Ludzie obudźcie się bo malutkimi kroczkami zabierają nam wszystko. Mamy prawo i walczymy o swoje prawa!!!

Popieram; 27 października 2020, 21:01

Tak, jestem wierzący. Tak, protesty mi dziś dokuczyły i musiałem się dostosować. Tak, popieram protestujących. PiS wygrywał wszystkie wybory atakując w ideologie która sam sobie wymyślał i wyolbrzymiał jako jedyni obrońcy przed własną ideologią. Przed uchodźcami, choć nie ma problemu jak Polacy koczują w Angli, i tworzą zamknięte grupy. Wymyślili LGBT, choć bratanek premiera Morawieckiego jest gejem jakoś da się normalnie żyć rodzinie. Wymyślili zagrożenie inna religią i rozpustą, choć Kaczyńska wiecznie dziewica i panienka na wydaniu, de facto jak Kurski wieczny kawaler. Teraz wymyślili ochronę życia, achów kompromis aborcyjny wypracowany 30 lat temu jest moze nie najlepszy ale respektuje wiele głosów. I na tym się przejechali. Bo Polacy maja już dosyć narzucania ideologi, ze tylko wyznawcy PiS są prawdziwymi Polakami a reszta to szuje, zdradzieckie mordy, złodzieje.

Mieszkaniec Grójca; 27 października 2020, 21:31

Bardzo dobrze robią. Tak trzymać!

Halinka67; 27 października 2020, 21:51

Brawo młodzi. Idą wielkie zmiany . Koniec z szaleństwami starego dziada z Żoliborza.

Slawek54; 27 października 2020, 21:56

My z żoną również kibicujemy żeby to całe zlo, które dziś rządzi krajem na czele ze starym dziadem w końcu się skończyło i było jak dawniej.

Mieszkaniec Grójec ; 27 października 2020, 22:03

Mówicie że młodzi ludzie protestowali i blokowali droga. A kto ma bronić swoich praw babcie które już nie będą rodzic .To Ci młodzi ludzie walczą o swoje prawa A my dojrzałe i przekazali powinniśmy ich wspierać. TAK TRZYMAC

Do: ja; 27 października 2020, 22:12

Dziwię się rodzicom, którzy pozwalają dzieciom uczestniczyć w tym cyrku zwanym kościołem katolickim, który z Kościołem nie ma nic wspólnego, tylko z przepychem, rozpustą i zboczeniami pedofilskimi.

Do Ja ; 27 października 2020, 22:18

Opłacany to ty jesteś przez PIS ,dlatego takie głupoty wypisujesz. Ten rząd cofa nas o dekady .

Michał ; 27 października 2020, 22:39

Jak wam kobietom się nie podoba w Polsce to proszę wyemigrować do jakieś z krajów muzułmańskich. Rozgonić to gówniarstwo i do roboty, widać za dużo wolnego czasu mają co niektórzy.

Marek.S; 27 października 2020, 23:04

Czasami trzeba użyć takich argumentów żeby osiągnąć cel. Jestem z wami tak trzymać nie odpuszczac

ONA; 27 października 2020, 23:09

Ta mlodziez powinna natychmiast wrócić na normalne lekcje a nie jakies zdalne bo widac im koronawirus nie zagraża, a pani pedagog z dołka powinna się zastanowić jaki daje przyklad, bo przedewszystkim powinna dbać o zdrowie dzieciaków ktorzy zorganizowali sobie imprezkę nie do konca wiedząc z jakiej okazji

Bb; 28 października 2020, 00:02

Stałam dziś w korku przez protest.trudno .to mi sie nie podoba.. cóż jakoś trzeba wywalczyć coś od tej /WŁADZY/🤐

Blokujemy opozycję; 28 października 2020, 00:26

Ci gówniarze nawet nie wiedzą kto i kiedy podpisał konstytucję, przecież to nie PiS tyko Kwaśniewski To ludzie Platformy ich rodziny i dzieci,opłaceni ludzie i oderwana od koryta reszta skowyczy,ale już do władzy nie wróci.Teraz zwolennicy Pisu będą blokować tych co blokowali.Zablokujemy ich firmy i domy.A jak będą dalej dokuczać to i my im dokuczymy.

Grójczanka; 28 października 2020, 00:42

Ktoś te wulgarne małoletnie wychowywał. Wśród protestujacych pani pedagogz z Zespołu Szkoł im.Armii Krajowej "Głuszec" Grójec. Czyżby na protest przyprowadziła swoje uczennice? A jutro zaatakują Kosciół? Hańba!

Mieszkaniec do Popieram ; 28 października 2020, 00:47

100 % racji. PiS robi z Polakami co chce. Podzielił i skłócił. Wtedy łatwiej się rządzi. Przy tym łamiąc wszelkie możliwe przepisy i odbierając nam prawa. Żyłem jeszcze w tzw. komunie i nie było tak ciężko jak teraz. Wszędzie kontrole, kary, podwyżki. ...

Szkoda słów; 28 października 2020, 03:48

Policja powinna kierować ruchem chyba ma do tego uprawnienia Pani w białym aucie na filmie nie ma zapiętych pasów sprawdzić trzeźwość wesołych ludzi Normalni ludzie jadący do pracy i z pracy przy tych wszystkich strajkach muszą stać Normalni ludzie są kontrolowani przez policję czy mają pasy czy są trzeźwi i płacą mandaty niech protestują pod ratuszem

Pani; 28 października 2020, 06:01

Zastanawiam się czy były jakieś osoby z Grójca, bo widziałam osoby które robiły zadymę w Warszawie .Popieram ,ale nie w taki sposób.Pozdrawiam wszystkie mądre kobiety.

Ggrhhutrjiutrdfjiuyt; 28 października 2020, 06:29

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Brawo młodzi!; 28 października 2020, 06:47

PiS popełnia ten sam błąd co PO kiedyś. Nie dostrzega tego że nie żyją w tym kraju sami.

oiuy; 28 października 2020, 07:08

Lewacka dzidz

:-); 28 października 2020, 07:22

Tak trzymać ! A beznadziejnych wpisów wychwalających rządzących to aż szkoda czytać :-( dlatego w Grójcu wszyscy za Pis. Trzymajcie się dziewczyny !!!

antykomuch; 28 października 2020, 07:42

Lewacy dawajcie całymi hordami!Skoro twierdzicie że w kościołach są tłumy-tu napewno wirus wam nie zagraża-bo tu jest pustostan

Ktoś ; 28 października 2020, 08:06

Ludzie, strajki rolników wam jakoś nie przeszkadzały, a gdy kobiety walczą o swoje prawa to jest już źle. Powiedzcie mi, ile z was zaadoptowało chore dziecko? Liczycie się z tym, że ktoś nie dostanie jakichs 'towarów', a nie życiem dzieciaka, który nigdy nie dostanie konkretnego wsparcia od kraju. Ważne, żeby się urodziło, matka i ojciec (o ile nie ucieknie po narodzinach) musza radzić sobie sami. Bez niczyjej pomocy. Kilka lat temu niepełnosprawni strajkowali w Sejmie. Zapomnieliście już?
Kobieta jest także człowiekiem i powinna mieć prawo wyboru. Kobiety mają marzenia, cele życiowe. Chcą do czegoś dojść, a aktualnie państwo traktuje nas jako inkubatory do rodzenia dzieci.
Bardzo dobrze, że młodzież bierze udział w strajkach. To przyszłość tego kraju, która będzie robić na wasza emeryturę, także apeluje o trochę szacunku do tych odważnych kobiet, które zapewnia wam wszystkim byt:)

nik; 28 października 2020, 09:01

PRZERAŻAJĄ MNIE KRYTYCZNE KOMENTARZE CIEMNEGO ZASCIANKOWEGO LUDU CIEMNOGRÓD OBUDŹ SIE!!!!!!!! BRAWO DLA MŁODYCH LUDZI UKLADAJCIE ŚWIAT NA NOWO A STARZY ZACOFANCY KORONKĘ ODMAWIAĆ I ŻAŁOWAĆ ZA POPEŁNIONE GRZECHY😜

mieszkanka GROJCA ; 28 października 2020, 09:08

BRAWO MŁODZI TO WASZ CZAS WALCZCIE O SWOJA PRZYSZŁOŚĆ RAMOLE ŻAŁOWAĆ ZA POPEŁNIONE GRZECHY TYLKO DZIWI MNIE ZE ROLNICY NIE WSPIERAJĄ KOBIET GDZIE SIE POCHOWALI ONI MIN NAROBILI PRZEZ SWOJE GŁOSOWANIE TEGO BAŁAGANU JESZCZE WYPIJE PIWKO CIEMNOGRÓD ZA SWOJA GŁUPOTĘ! !!

GROJCZANKA KIKI; 28 października 2020, 09:18

BRAWO MŁODZI JESTEM SERCEM Z WAMI👍👍👍❤

mieszkanka GROJCA ; 28 października 2020, 09:28

WALCZCIE MLODZI O SWOJA PRZYSZLOSC NIE DAJCIE SIE TRAKTOWAC JAK SMIECI PRZED WAMI ZYCIE A CIEMNOGRÓD OLAC

tak; 28 października 2020, 10:45

Bardzo dobrze, popieram młodzież. Starsze osoby nie muszą chodzić na strajk bo to już nie jest ich sprawa, rodzić nie będą a poza tym Covid. Nikt, podkreślam nikt nie ma prawa wcibiać nosa w nie swoje sprawy tym bardziej w czyjąś macicę. Ci popierający rząd powinni się przejść po szpitalach i zobaczyć jakie piekło się dzieje na ziemi kobietom rodzącym nieuleczalnie chore dzieci. A jak tego mało to niech codziennie pomaga takiej matce choć przez pół dnia do końca swoich dni, Wtedy będzie miał prawo się wypowiedzieć, ale ciągle nie rządzić jej macicą.

Bbb; 28 października 2020, 10:50

Moze dlatego mamy dość.ze wyzywa sie normalnych ludzi od lewaków .nie jestesmy patriotami..itp tylko dlatego ze nie kochamy kaczynskiego i rydzyka... to oni sa właśnie zdrajcami ojczyzny.... ja jestem Polką od.urodzenia.pracuję płace podatki ..wychowuję dzieci własnie tu w Polsce

do ktoś; 28 października 2020, 11:00

Pisze pani, że to przyszłość naszego kraju. Dziękuję za tą przyszłość z wulgaryzmami i zakłócaniem spokoju. Niech wygrają wybory, zobaczycie wtedy co się wydarzy. Co do kobiet strajkujących, to nie są kobiety to są dzieci, które nie wiedzą po co są na ulicach. Ci, którzy strajkowali w sejmie niby w obronie dzieci niepełnosprawnych, co niektórzy są teraz wielkimi politykami i tworzą prawo w naszym kraju.

zastanawiam się; 28 października 2020, 11:17

Dziewczyny, dzisiaj walczycie nie o siebie tylko o zgodę na zabijanie. Czy jutro będziecie żądać eutanazji dla Waszych starych, niedołężnych rodziców, bo przecież cierpią?
Zastanówcie się, czy chcecie prawa, które pozwoli zabić Was, bo jesteście ciężarem..

Marcel; 28 października 2020, 11:39

Szkoda tylko, że te Szanowne Panie, które tak zagorzale bronią swych praw zapomniały o jednym. Mianowicie o prawach tych nienarodzonych dzieci. Ja się tylko liczę, A dziecko jeszcze nienarodzone nie. Często wady płodu są źle zdiagnozowanie.
Oczywiście strajkować, tylko jak się nie zna setna.... Ale moda na strajkowanie. Dlaczego? Bo wszystkiemu winien Pan Kaczyński. Ale konkretnie? Wszystkiemu. Niestety nie, mamy trojpodzial władzy na nasze nieszczęście. Owszem można wyrażać swoje poglądy. Ale czy wolno dewastowac wspólne mienie? Kościoły to nie tylko miejsca kultu religijnego, to też obiekty historyczne.
W skrócie w Polsce nie powinien tak rządzić PiS. Potrzeba nam Lukaszenki. Pozdrawiam mile Panie

Gość ; 28 października 2020, 11:41

Jaki strajk kobiet- strajk dzieci. A poza tym, kto na tym cierpi, - normalni pracujący ludzie, którzy już mają dość tych beznadziejnych strajków. Poza tym widziałem kto chodzi na te strajki, wg. Mnie spora część to patologia, gdzie wóda leje się strumieniami.

poikl; 28 października 2020, 12:39

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

poli; 28 października 2020, 12:41

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Zzz; 28 października 2020, 12:57

A ile było przyjezdnych podpuszczaczy ze stolicy czy Piaseczna stąd taka zadyma.

Ktos666; 28 października 2020, 14:26

Jedyne kto robił korek to policjant stojący na rondzie przy Dekadzie bo jadac od strony faurencji nie pozwalał jechać na Górę Kalwarię! Tylko kazał jechać na Mszczonów ale od Mszczonowa już mogli jechać na Górę przecież to paranoja!

Do totalnych i gorszego sortu; 28 października 2020, 14:43

Tylko bardzo wysokiej kategorii, ciężcy debile mogą mówić o wojnie.
Na wojnie giną ludzie, dotyczy także i was - totalne bydlaki.
Wy wyginiecie bez wojny, jak dinozaury, bo rzeczywistość was przerosła
Najpierw naprywatyzowaliście, nakradliście, nazdradzaliście, potem puczowaliście i donosiliście na swój kraj do wrogów, teraz szukacie jakiejś wojny, żeby się ratować przed odpowiedzialnością.
Nazwać was trzodą chlewną to komplement.
Dla trzody to obraza.

Czy ; 28 października 2020, 15:17

Czy szalone feministki planujące wioski tylko dla kobiet, fanatycznie nienawidzące mężczyzn są normalne?
Czy rzucające bluzgami uczestniczki ulicznych kryteriów, pełne nienawiści i obłędu w oczach są normalne?
Czy niedouczone sfrustrowane brakiem miłości pannice skandujące w....ać i j....ać PiS są normalne?
Czy przegrani, sfrustrowani tzw. politycy wzywający do awantur w dobie pandemii są normalni?
Czy normalnym jest, że przestępcy, którzy dorobili się w krótkim czasie olbrzymich złodziejskich fortun chodzą na wolności?
Czy Polska wytrzymałaby powrót PO-PSL-SLD do władzy?
Czy donosiciel Bolek W długo jeszcze będzie idolek TVN?
Czy protestująca dzicz zdaje sobie sprawę, że konieczna jest zmiana Konstytucji, która zabrania aborcji eugenicznej?
Czy tchórze z totalnej opozycji długo jeszcze będą mieli posłuch u swoich pożytecznych idiotów?
Czy długo jeszcze w Polsce bogaty przestępca będzie się śmiał z uczciwych ludzi i gardził nimi?

Świnia; 28 października 2020, 15:21

Jak przyglądam się politykom totalnej opozycji, to cieszę, że jestem tylko zwykłą świnią

Kierowca z bombowca; 28 października 2020, 15:27

Roznoszą wirusa, destabilizują kraj.To teraz jak zobaczę że jedzie kobieta to też będę jechał jedyneczką,nie ma opcji żebym gdzieś przepuścił ,lub ułatwił włączenie się do ruchu.Zaparkuje tak że pół dnia będzie się gimnastykować żeby wyjechać,będę trąbił ile wejdzie.Bede rejestrował wykroczenia kobiet i wysyłał na policję, jeżeli zobaczę którąś bez maski dzwonię po policję, jeżeli nie zachowa odległości tak samo.Chcą wojny to będą miały.

Luzik; 28 października 2020, 15:29

Przychodzi baba do lekarza z kierownicą na placach,a lekarz się pyta kto panią tu skierował.

WGR; 28 października 2020, 15:56

nie da się tego czytać. ciemnogród - wyznawcy Jarka. u nas strajkowała Warszawa,wszyscy robili zadymę za kasę,gdyby nie PIS nie było by nas na mapie ITD,ITD.WIARA CZYNI CUDA. Prezes to wie, steruje i robi z ludzi idiotów. to widać po komentarzach. dzielmy się ,obrażajmy , bijmy - o to chodzi rządzącym.

Polka; 28 października 2020, 17:06

No i po PIS.Kobitki dały radę.

Do WGR; 28 października 2020, 17:07

Debilny wugieerku,
Gdyby nie PiS złodzieje by już ten kraj zniszczyli, zawłaszczone bogactwo w całości byłoby już w rajach podatkowych, a ty byłbyś tylko najemnikiem bez żadnej własności albo z własnością będącą zabezpieczeniem kredytów wielokrotnie mniej wartych od przedmiotu zabezpieczenia?
Zrozumiałeś duraku? Czy nie rozumiesz bo nie chcesz zrozumieć czy też rozumiesz ale kradłeś i teraz harcujesz?
Nie przyznawaj się do Grójca, bo takiego ziomala tu nie chcą. Pokazują to demokratyczne wybory, podobnie jak w całym kraju. Nie podoba się wygraj te wybory.
Nie wygrasz bo jesteś tylko zwykłym głupim pieniaczem, chudziną bezmózgową i kiepskim kłamcą. Nie zwalaj tego na tzw. Ciemnogród, bo dam jesteś ciemny jak kupa w nocy.

Do Czy; 28 października 2020, 17:13

CZY..... to nie do ciebie jest skierowane sztandarowe hasło Strajku Kobiet ?

Do do Czy; 28 października 2020, 18:01

To tobie się w Polsce nie podoba, więc to do ciebie i tobie podobnych powinno się kierować, Niemcy, Francja, Niderlandy, Szwecja czekają. Strajk Kobiet skończy się tym, że te prawdziwe kobiety, nie te od Lempart, przekierują to hasło do takich jak ty, z czasem zrozumieją kto prowadzi gierki, kto jest szczery?

Mąż, ojciec i dziadek w jednym ; 28 października 2020, 18:23

Gratuluję grójczanom a przede wszystkim grójczankom , tego że wreszcie się coś ruszyło w ich myśleniu. Świetna inicjatywa, popieram i czekam na więcej, bo jak nie Wy teraz to kto i kiedy??? Byłem, widziałem i całym sercem popieram.

Ja; 28 października 2020, 19:12

Tu chyba nie chodzi o prawo do aborcji ale o prawo do wolności, dyskusji i wyboru,gdzie byliście 2 lata temu w czasie wyborów, popieram was może się Polska obudzi,zakladajcie maseczki,przyszłość w Waszych rękach, czas na zmiany rządzących absolutnie wszystkich

Do mąż, ojciec itd; 28 października 2020, 20:16

Żeby ci tylko to serce wytrzymało pandemię, do rozprzestrzenia której wzywasz. Rozumiem, że nie dbasz o to, idea się liczy.
Lecz jeśli stracisz zdrowie ty lub ktoś inny z powodu COVID, po części będziesz sobie winien, po części znacznej lub nie.

Alice; 28 października 2020, 20:56

Odnoszę takie wrazenie ze Ci mlodzi ludzie protestują, bo podoba im sie język prowodyrek tego calego strajku - wulgarny i bardzo agresywny. Dzieciaki po prostu biorą udział w evencie bo wydaje im się ze są takie otearte i nowoczesne a prawda jest taka ze chyba nie do końca rozumieją o co w tym chodzi. To ze jedną z prowodyrek jest pani pedagog to skandal. Co innego mieć swoje poglądy i ich bronic a co innego wciągać w to mlodziez i zachęcać do udzialu w czasie szalejącej pandemi. Pani Barbaro zalecam refleksję

do Michała; 28 października 2020, 21:43

Słuchaj chłopcze: to nie jest tak,że Ty-samiec alfa będziesz mi życie urządzał i mam być Ci za to wdzięczna. Ja też jestem obywatelem tego kraju, pełnoprawnym!!! Ogarniasz to???? Ty szowinisto wstrętny! Skończyły się czasy,że kobieta żyje tak, jak jej pan pozwala. Tak Ci powiem po pisowsku: spieprzaj dziadu!

Milka; 28 października 2020, 21:47

Za dwa miesiące te same osoby będą protestować w obronie karpia, a jeszcze póżniej przeciw odstrzałowi dziķów bo lochy będą cięzarne. Mam dosć takiej hipokryzji. Dzieciaki do szkoly na lekcje a pani pedagog do roboty!

Do Czy; 28 października 2020, 22:03

Jaka jest wg ciebie prawdziwa kobieta?

Niewazne; 28 października 2020, 22:26

Poczytajcie o co tak naprawdę chodzi. Większość kto wyszedł na ulice kompletnie nie ma pojęcia o co chodzi z wyrokiem TK Wstyd Nauczcie się czytać i samodzielnie myśleć Zenada brak slow

Mieszkaniec ; 29 października 2020, 07:37

Nagrywajcie zadymiarzy i prowokatorów,za jakiś czas ich rozliczymy z destabilizacji Państwa.Policja też pozwala na te ekscesy, wszystko nagrywajmy.

Zzz; 29 października 2020, 07:41

Gdzie byliście jak sprzedawano nasz kraj, stocznie, firmy, przetwórnie, a teraz nie ma co zrobić z jabłkami, czemu wtedy nie szliście na PSL i PO, nie obalaliście rządu. Dopiero by były tarcze covidowe za ich czasów "piniędzy ni ma i nie będzie."

Kierowca; 29 października 2020, 07:41

Poznajcie tą kobietę na zdjęciu w czapce i zamaskowaną? Ja tak.Jak będzie dokuczać dalej to ja ludzie pod domem zablokują.

Czy ; 29 października 2020, 07:45

Prawdziwa kobieta jest osobą myślącą, nie dającą się nikomu wykorzystywać, szczera i dbająca o prawdę wokół siebie, kulturalna, otwarta wiedzę, na świat i argumenty innych.
Prawdziwy mężczyzna jest taki sam.

Czy c. d; 29 października 2020, 08:03

Prawdziwi ludzie są odpowiedzialni za swoje czyny, wypowiedzi, za swoich bliskich i przyjaciół.
Totalna opozycja to nieodpowiedzialna, podła trzoda. Nic się dla nich nie liczy, jedynym celem jest powrót do władzy za wszelką cenę. Do tego używa wszystkich i wszystkiego, im gorzej ty lepiej. Wiadom też dlaczego tak się zachowują, nie mają innego wyjścia. Są przyparci do muru i przesiąknięci strachem przed odpowiedzialnością za całe dekady działalności przestępczej.
Będzie co ma być. Jeśli ta grupa uzyska większy posłuch w narodzie, ten naród szybko może przestać istnieć.

anty; 29 października 2020, 08:23

PiS zupełnie tak samo jak Łukaszenka na Białorusi albo Putin w Rosji twierdzi że ludzie wyszli na ulicę bo nie wiedzą o co chodzi i że popycha ich do tego wroga opozycja. Władza jest super tylko ludzie jej nie rozumieją, władzy nie da się zmienić trzeba zmienić naród

Do Nieważne; 29 października 2020, 08:28

Konstytucjonalista się znalazł.

Do Czy; 29 października 2020, 08:59

Jakoś u ciebie tej kultury i erudycji nie dostrzegam.

Do anty ; 29 października 2020, 09:06

Brakuje ci wiedzy i ogłady. Łukaszenka i Putin nazywają takich jak ty pożytecznymi idiotami.

Do anty; 29 października 2020, 09:17

Ta opozycja właśnie jest wroga, donosi na swój kraj do wrogów, Bierze od nich pieniądze, jak brała Targowica za doprowadzenie Polski do utraty niepodległości w XVIII wieku. I były to olbrzymie pieniądze, które się zaborcom po wielokroć zwróciły z późniejszej eksploatacji Polski pod zaborami.
Dzisiejsza młodzież nie ma o tym najmniejszego pojęcia, bo historii celowo nie uczono lub bardzo ją ograniczano i fałszowano. Brak znajomości historii własnego narodu i szacunku do niej tak skutkuje.

Do do czy ; 29 października 2020, 09:28

Widocznie nie jesteś taką kobietą.

Do do Czy; 29 października 2020, 09:29

Ja się za to nie gniewam.

anty; 29 października 2020, 10:13

To Pani otrzymuje pieniądze z Biura Poselskiego aby jątrzyć na tej stronie i odwracać kota ogonem

do strajkujących; 29 października 2020, 11:06

Czy znacie posłankę lewicy niejaką panią Nowicką? Otóż handlarze ciałami abortowanych dzieci finansowali organizację tej kobiety. Aborcyjna korporacja Planned Parenthood wspierała finansowo środowisko czyli lewicę Wandy Nowickie, od ponad 20 lat ta pani angażuje się w ten proceder. Podaję namiary. https://www.m.pch24.pl/handlarze-ciałami-dzieci-finansowali-organizacje. Kobitki obudźcie się!

Do anty; 29 października 2020, 11:36

Większego debilstwa nie mogłeś wymyślić?
Idź synu po naukę. Bez niej pozostaniesz ciemny jak tabaka, a życie cię doceni inaczej niż byś chciał.

Wgr; 29 października 2020, 11:50

I niech się dzieje
Brawo dla pedagog z dołka zawsze stoi po właściwej stronie, szkoda ze teraz ja zauważyliście na strajku, a nie widzicie jak pomaga potrzebującym, pomaga młodzieży oraz ludziom bezinteresownie.
Szanuje ludzi i ich poglądy i nigdy nie słyszałem by powiedziała ze jest za aborcja i ze będzie strajkować pod kościołem- bo to jest niezgodne z jej poglądami. Jesteście obłudni i zakłamani
Najwyraźniej jej nie lubisz bo tak piszesz.... albo nie możesz znieść faktu ze ktoś się angażuje w życie społeczne mieszkańców naszego Grojca.
Takich ludzi nam potrzeba
Dziękuje i pozdrawiam ludzi bez wartości

Do do strajkujących; 29 października 2020, 12:20

Całe lewactwo albo jak ktoś woli wojująca Lewica jest finansowana z zagranicy. Przyjechały na burdy uliczne też bojówki Antify, uznanej przez USA za organizację terrorystyczną.
Lempart ma być drugim Wałęsą.

WGR; 29 października 2020, 12:51

Masa ludzi z PO .SLD ,PSL siedzi w więzieniach. Najważniejsza jest propaganda. No i wiara tych co nie myślą. Dobrze że chociaż kobiety zaczęły walkę o siebie.

jacek grójec; 29 października 2020, 13:59

murem za kobietami na protestach
to nie jest walka za aborcją ale za wyborem

do Grójczanka ; 29 października 2020, 14:10

Proszę nie oceniać, Proszę też, nie mieszać kościoła, ponieważ uważam ze nie jest to miejsce do protestów , Sama Pani takimi wpisem podżega i podpowiada gdzie maja iść i protestować.
Żadnego ucznia mojej szkoły czy innej nie namawiałam do protestów , ponieważ każdy ma wybór i ja go szanuję. I nie mnie ich oceniać.
Sama popieram wybór a nie nakaz. Każdy z nas ma sumienie i to z nim będziemy żyć
Sami chcieliście wychowywać dzieci bezstresowo , a teraz pretensje ze używają wulgaryzmów.... gdzie jest rodzic .. pracują .... nie maja czasu na rozmowę z nimi ..... Proponuję ich słuchać, dać im szansę pobyć z wami, powiedzcie ze ich kochacie, przytulcie, no one tego potrzebują. I szanujcie ich zdanie, ze potrafią być asertywni bo to się przekłada na różne sytuacje życiowe te dobre ale i te które niszczą życie naszej pociechy.

Obserwer; 29 października 2020, 14:15

*** nie może się pogodzić z tym że ktoś może mieć inne zdanie, zasady niż oni - według nich kto inaczej myśli jest przestępcą...a to jest chore...

A...; 29 października 2020, 15:25

Mam nadzieję,że czas PIS się już kończy.To oni ponoszą pełną odpowiedzialność za to,co się dzieje.To oni zmusili młodych do wyjścia na ulice w środku pandemii.I to oni za to odpowiedzą.

Do observer; 29 października 2020, 15:35

Podszywasz się pod Observera. Po co to robisz, totalny patałachu?
Nie ten jest przestępcą, kto myśli inaczej, nie ustawiaj sobie sporu fałszywymi stwierdzeniami na temat adwersarza.
Przestęocą jest ten kto popełnił czyn zabroniony przez ustawę obowiązującą w chwili jego popełnienia.
Ten warunek spełnia większość członków PO, ich rodzin i przyjaciół.
Rozliczenia w toku, więc wycie w kraju przeraźliwe. Trzeba wrzeszczeć, że wojna wybuchła.

Do WGR; 29 października 2020, 15:38

Tobie dobrze to dopiero będzie.

Do WGR; 29 października 2020, 15:57

Razem z ich wspólnikami i partnerami do przewałek, to jednak cała masa, a będzie więcej.

Do Obserwe; 29 października 2020, 16:06

Chore jest zupełnie coś innego, a mianowicie to, że tylu przestępców powinno siedzieć a chodzi na wolności i wzywa innych do popełniania przestępstw. Taki mamy klimat.
Dokładniej, taki mieliśmy klimat, inny będziemy mieli po dokończeniu reformy sądownictwa..

Objective; 29 października 2020, 16:27

Najgorszą lub jedną z najgorszych, wadą narodową Polaków, na przestrzeni ponad tysiącletniej historii, jest pobłażliwość dla zdrajców. Dlatego ci zdrajcy zdradzali Polskę namiętnie, nagminnie i zarabiali na tym, dorabiając się olbrzymich majątków. Dlatego upadła Polska w wieku osiemnastym i dlatego dzisiejsi zdrajcy hasają bezkarnie po Europie. Jurgieltnicy- zdrajcy zniszczyli Polskę ponad dwieście-trzysta lat temu, niszczą ją dziś.

Do Grójczanka; 29 października 2020, 17:03

A Brygady Narodowe do obrony kościoła już uformowane?

do Zzz; 29 października 2020, 17:34

Za PO i PSL-u ludzie nie wychodzili na ulicę, bo się bali. Przypomnijmy sobie jak potraktowali górników.

Do A; 29 października 2020, 17:35

Nadzieja matką głupich.
Nadzieja umiera ostatnia.

Do A; 29 października 2020, 17:48

Powiedział to wyjałowiony z rozumu A. - mierny sojusznik złodziejstwa.

Tomek; 29 października 2020, 18:30

Brawo. Niestety do niektórych nie dociera że przyszłość jest w młodych. Pozdrawiam.

A22,; 29 października 2020, 19:37

To jedyna forma protestu aby zwrócić uwagę na niezadowolenie z powodu wyroku trybunału konstytucyjnego, tylko nie potrzebne są wulgaryzmy. Popieram protest - kobiety powinny mieć wybór.

Do Tomek; 29 października 2020, 20:03

W młodych , inteligentnych, dobrze wykształconych, mogących pracować na całym świecie, nie w tobie cieniasie.
Na pewno też nie w tych bluzgających sukach, pełnych agresji i nienawiści do Kościoła, które szybko zapłacą za swoje postępki.
A ty drobny pajacu pewnie jesteś tchórzem z klawiaturą i upośledzeniem. Nikt cię nie zauważy.

do Grójczanka ; 29 października 2020, 21:17

Proszę nie oceniać, Proszę też, nie mieszać kościoła, ponieważ uważam ze nie jest to miejsce do protestów , Sama Pani takimi wpisem podżega i podpowiada gdzie maja iść i protestować.
Żadnego ucznia mojej szkoły czy innej nie namawiałam do protestów , ponieważ każdy ma wybór i ja go szanuję. I nie mnie ich oceniać.
Sama popieram wybór a nie nakaz. Każdy z nas ma sumienie i to z nim będziemy żyć
Sami chcieliście wychowywać dzieci bezstresowo , a teraz pretensje ze używają wulgaryzmów.... gdzie jest rodzic .. pracują .... nie maja czasu na rozmowę z nimi ..... Proponuję ich słuchać, dać im szansę pobyć z wami, powiedzcie ze ich kochacie, przytulcie, no one tego potrzebują. I szanujcie ich zdanie, ze potrafią być asertywni bo to się przekłada na różne sytuacje życiowe te dobre ale i te które niszczą życie naszej pociechy.

Wgr; 29 października 2020, 21:17

I niech się dzieje
Brawo dla pedagog z dołka zawsze stoi po właściwej stronie, szkoda ze teraz ja zauważyliście na strajku, a nie widzicie jak pomaga potrzebującym, pomaga młodzieży oraz ludziom bezinteresownie.
Szanuje ludzi i ich poglądy i nigdy nie słyszałem by powiedziała ze jest za aborcja i ze będzie strajkować pod kościołem- bo to jest niezgodne z jej poglądami. Jesteście obłudni i zakłamani
Najwyraźniej jej nie lubisz bo tak piszesz.... albo nie możesz znieść faktu ze ktoś się angażuje w życie społeczne mieszkańców naszego Grojca.
Takich ludzi nam potrzeba
Dziękuje i pozdrawiam ludzi bez wartości

Uczeń z Polski ; 29 października 2020, 21:18

Dziękuję mojej pani pedagog za udział i za niesienie przykładu!!
Jestem z niej dumny wiedziałem że zawsze na nią można liczyć.. Bo jest kobieta.

Wgr; 29 października 2020, 22:15

I niech się dzieje
Brawo dla pedagog z dołka zawsze stoi po właściwej stronie, szkoda ze teraz ja zauważyliście na strajku, a nie widzicie jak pomaga potrzebującym, pomaga młodzieży oraz ludziom bezinteresownie.
Szanuje ludzi i ich poglądy i nigdy nie słyszałem by powiedziała ze jest za aborcja i ze będzie strajkować pod kościołem- bo to jest niezgodne z jej poglądami. Jesteście obłudni i zakłamani
Najwyraźniej jej nie lubisz bo tak piszesz.... albo nie możesz znieść faktu ze ktoś się angażuje w życie społeczne mieszkańców naszego Grojca.
Takich ludzi nam potrzeba
Dziękuje i pozdrawiam ludzi bez wartości

onna; 30 października 2020, 07:03

BRAWO LASKI !!!
Tak trzymać. Ile jeszcze konus z kotem będzie pomiatał narodem dumnym i szlachetnym?
Cały świat z nas się śmieje i nie może się nadziwić jak Państwo ze środka Europy zbliża się w kierunku najdzikszej Afryki i przez kogo? Przez chore ambicje jednego "d … la", który sam nie ma dzieci, rodziny, żony...
Dość ZAKAZÓW - bo mu wolno.
DOŚĆ, DOŚĆ, DOŚĆ !!!!!!!


Do onna ; 30 października 2020, 09:08

Wpis podobny do wystąpień Scheuring Wielgus i innych totalnych maszkaronów. Wstyd, żenada, dziadostwo.
O tym świecie, na który się powołujesz pojęcie masz średnie, a to stwierdzenie o Afryce w środku Europy - czubek z ciebie, to delikatne określenie.
Chamstwo twojego autorstwa świadczy, że nie masz szans na bycie autorytetem dla kogokolwiek.
Schowaj się laleczko i nie wychodź, aż nabierzesz chociaż jakieś minimum kultury.

Wgr; 30 października 2020, 11:08

I niech się dzieje
Brawo dla pedagog z dołka zawsze stoi po właściwej stronie, szkoda ze teraz ja zauważyliście na strajku, a nie widzicie jak pomaga potrzebującym, pomaga młodzieży oraz ludziom bezinteresownie.
Szanuje ludzi i ich poglądy i nigdy nie słyszałem by powiedziała ze jest za aborcja i ze będzie strajkować pod kościołem- bo to jest niezgodne z jej poglądami. Jesteście obłudni i zakłamani
Najwyraźniej jej nie lubisz bo tak piszesz.... albo nie możesz znieść faktu ze ktoś się angażuje w życie społeczne mieszkańców naszego Grojca.
Takich ludzi nam potrzeba
Dziękuje i pozdrawiam ludzi bez wartości

Objective; 30 października 2020, 12:54

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Dp wpisu z 9.08; 30 października 2020, 16:10

Jak Scheuring jest maszkaronem to jak określić urodę pań Mazurek, Pawłowicz, Kempy czy naszej lokalnej gwiazdy PiS. Strzał we własne kolano pani Teresko

Observer; 30 października 2020, 17:08

Mam skromne pytanie.
We Francji islamski terror zamordował cztery osoby, dwóm uciął głowy.
U nas ci, którzy byli gotowi przyjąć każdą ilość nielegalnych islamskich uchodźców aspirują do powrotu do władzy, bo mają poparcie, albo przynajmniej tak im się wydaje. Mają to niby poparcie i wzywają do protestów w sytuacji szczytowego rozwoju pandemii. Im gorzej tym dla nich lepiej.
Czy naprawdę ludzie w Polsce są tak głupi, że jeszcze im dają nadzieję? Czy tak zawsze ma być, że Polak i przed szkodą i po szkodzie głupi?

Do Observer; 30 października 2020, 20:06

Polacy bez islamskich uchodźców świetnie dają radę.Codziennie jakieś masakryczne wieści.Nie udawaj,że tego nie widzisz.Do protestów ludzi zmusił twój Guru.Kiedyś za to odpowie.

Polka; 30 października 2020, 21:07

Widać światełko w tunelu.

Do do wpisu z 9.08; 30 października 2020, 21:16

Nie jestem tą osobą.
Wpis odnosił się do treści wypowiedzi onna, nie urody.
Słowo maszkaron może charakteryzować kogoś pod względem urody, ale nie musi, może to być także pod względem skłonności do szkodzenia innym.

Doświadczony życiem; 30 października 2020, 22:28

Wybaczcie im, bo nie wiedzą co czynią. Młodzi ludzie są podatni na różne manipulacje i zadymy. Do tego trzeba dodać jeszcze całkowitą ignorancję. Wszystko to sprytnie wykorzystują politycy opozycji, którzy na plecach tych młodych ludzi (a nawet dzieci) mają nadzieje powrócić do koryta. Polecam młodzieży, aby zapoznała się z losami ludzi, którzy jako członkowie Solidarności walczyli z komuną, byli bici, więzieni, przepuszczani przez "ścieżkę zdrowia" niektórzy stracili życie podczas, gdy ich przywódcy dogadywali się w Magdalence i przy okrągłym stole z komunistycznymi bossami i szykowali sobie miejsce przy korycie. Dowiedzcie się, jaki los zgotowali dla tych, którzy nadstawiali dla nich plecy pod pałki ZOMO. Najpierw odbyła się złodziejska prywatyzacja majątku narodowego tworzonego przez pokolenia robotników a później przyszło bezrobocie, bezdomność, nędza, samobójstwa doprowadzonych do rozpaczy ludzi. Taki właśnie sobie los szykuje dziś młodzież wykrzykująca wulgarne słowa przeciwko obecnemu rządowi. Tak, jak wam się dziś dobrze żyje, to nigdy nie było.Dostajecie zapomogi, zasiłki, macie więcej praw niż obowiązków a mimo to dajecie sobą manipulować a porządny pies nie gryzie ręki, która go głaszcze i karmi.. Daję wam słowo, że gdyby podjudzający was dziś politycy doszli do władzy bardzo szybko wypną się na was. Rozgrabią co się da, ubogacą nas kulturą islamską, zamienią kraj w niemiecką kolonię a wy już możecie się szykować do zbierania szparagów. Ostatnio Anglicy martwią się że nie będzie komu pracować w polu, więc może się załapiecie. Wcale mi was nie żal i wierzę, że dostaniecie to, o co tak walczycie.

Star do Doświadczony; 31 października 2020, 08:41

Masz sto procent racji
Ta nieświadoma młodzież została celowo i metodycznie do tego stanu umysłów. Lekcje historii to był dla nich zmarnowany czas. Pedagogika wstydu prowadzona przez obce media również wydała swoje owoce.
Internet zdominowany przez światową lewicę, memy i filmy na YouTube dokończyły dzieła.
I tylko zastanawia ten powszechny brak instynktu pchający ich ślepi w objęcia Lempart, LGBT i bogatych uwłaszczonych na majątku narodowych aferałów.
Przyszłość z tą młodzież jest raczej czarna i nie ma na nich wpływu przy takich mediach jak TVN, Newsweek, GW, Tok FM i kolorowe magazyny plotkarskie, piszące o celebrytach bez kręgosłupa.
Dopóki te media i totalna opozycją będą judzić, dobrze nie będzie.

Do Doświadczonego życiem; 31 października 2020, 08:41

Chyba dotarłeś do instrukcji z Nowogrodzkiej , bo tak gadają dzisiaj wszystkie PISIORY.

Ja; 31 października 2020, 09:07

maszkaron, fr. mascaron, wł. mascherone, szt. plast. dekoracja w formie stylizowanej głowy ludzkiej lub na pół zwierzęcej, o zdeformowanych groteskowo rysach i fantastycznej fryzurze
Tyle lat pracowała Pani jako bibliotekarka, więc znaczenie słów nie powinno być dla Pani obce. Wstyd

Do do Observer; 31 października 2020, 09:32

Nieuleczalny przypadek z ciebie niestety.
Za to wszystko muszą odpowiedzieć ludzie podobni tobie. Za bluzgi, za dewastacje, za COVID, za pobicia, za napady na kościoły.
Czy ty nie widzisz, jak wielkim jesteś głupcem?
Głupota twa, to głównie fałszywy obraz rzeczywistości i narzucanie go innym.
Intelekt z ciebie słaby, bałwan wielki.

Do Ja; 31 października 2020, 10:07

No i co? Nazwanie Scheurig-Wielgus, Henning-Kloski, Gasiuk-Pichowicz, Kopaczowej, Thun - maszkaronami jest wg ciebie nieuprawnione?
Wstydu nie masz totalna podłoto. Wiedzy nie masz, kręgosłupa moralnego nie masz, przyzwoitości nie masz, jak na totalną trzodę przystało.
Po raz kolejny, zostaw tę osobę w spokoju, ona tu was nie sumuje, a szkoda, bo ludzie myślących podobnie jest większość. Demokracja musi was
rozliczyć i zrobi to.
Wiadomo, że jesteś skorumpowanym grójeckim PSL- akiem, znanym przygłupem.

Do Star; 31 października 2020, 10:17

Przekazu z Nowogrodzkiej ciąg dalszy.Młodzi wyszli spontanicznie,bo w przeciwieństwie do was nie potrzbują instrukcji z góry ( z góry od GURU).

Nie rozumiem a chciałbym; 31 października 2020, 10:53

Totalne bydło wzywa do masowych demonstracji ulicznych i mówi, że to rząd odpowiada za zagrożenie COVID.
Czy ktoś jest w stanie to wytłumaczyć?
Czy jest ktoś w stanie wytłumaczyć, dlaczego oni mają jeszcze jakieś poparcie?
Śmiercionośne koperty i życiodajne marsze. Gdzie pamięć i rozsądek Polaków? Ludzie obudźcie się. Ci zdrajcy, w imię obrony własnych brudnych biznesów, gotowi są obedrzeć Was do ostatniej złotówki.

Wczoraj; 31 października 2020, 12:32

W Gdańsku wdarły się do kościoła dwa szmatławce. Darły mordy i wyciągnęły nóż. Ludzie wyrzucili je za drzwi. One zawiadomiły Policję, że zostały napadnięte. Do kryminału z nimi za fałszywe zawiadomienie. Niech tam robią sobie aborcje co miesiąc.

Do do Star; 31 października 2020, 12:41

Debile są przeważnie spontaniczni.
Kretyni są tak spontaniczni, że nigdy nie zastanawiają się nad konsekwencjami.
Bydło, im bardziej jest spanikowane tym głośniej i spontanicznie ryczy.

WGR; 31 października 2020, 16:27

CIEMNOGRÓD. Przekazy dnia. Trolle. Kobitki trzymajcie się. Baranów zostawcie niech beczą.

Do Wczoraj; 31 października 2020, 18:03

Obrońco kościoła! Może wiesz gdzie są brakujące respiratory, bo jakoś dziwnie wyparowały razem z kasą z naszych podatków ?

Do WGR; 1 listopada 2020, 09:39

A ty nędzny trollu gdzie tak się oświecałeś?
Wiele lat trollujesz i jakoś inteligencją nie zabłysnąłeś.
I wycofaj się z samorządu, bo wstyd przynosisz.

Do do Wczoraj; 1 listopada 2020, 09:43

Na pewno nie tam, gdzie 160 mld z samego tylko VAT, złodziejski tyfusie.

Do WGR; 1 listopada 2020, 10:10

Cienki Bolku.
Bydło, trzoda chlewna i baranina to określenie totalniactwa i wszystkich ich przyjaciół.
Dlaczegoż więc mówisz o beczenie w stosunku do strony przeciwnej?
Znany jesteś z ułomności umysłowe od lat w Grójcu, a ponownie narodzić się nie możesz i nie zmażesz tego.

Do do do do dodooooo; 1 listopada 2020, 10:33

Jeżeli przyjąć,że PIS = WIRUS ,to Morawiecki miał rację.Jest w odwrocie.

Do WGR; 1 listopada 2020, 11:26

Kotła nie pilnujesz? Zwolnią cię.

Do do do do; 1 listopada 2020, 11:34

Jeśli przyjąć, że idiota jest mądry, to niech będzie żeś jest idiota ale mądry.
Jeśli jednak, zgodnie z prawdą, przyjąć odwrotnie, to ty i tobie podobni nie macie czego szukać wśród ludzi normalnych.

Do Do WGR; 1 listopada 2020, 11:44

Człowieku, ty chyba z domu bez klamek nadajesz.

Do WGR; 1 listopada 2020, 18:33

Każde miejsce dobre na tępienie idioty.

Do WGR; 1 listopada 2020, 19:04

Znaczy, że co? Że mieszkańcy takiego domu są mądrzejsi od ciebie? Ni nie mów.
Najlepsze co możesz zrobić to wypad.

SOS; 1 listopada 2020, 21:35

Po co się wzajemnie obrażać,że młode kobiety protestują ?Ktoś to zainspirował wnioskiem do Trybunału inny wykorzystuje to niezadowolenie i tak to wygląda.Młody człowiek jest wrażliwy na swoim punkcie i pewnych spraw nie powinno się ruszać.Ja nie jestem zadowolony z PiS u
na zaistnienie tej sprawy bo rozbabrano inne i nie zakończono.Teraz połączyły się wszystkie
wrogie siłý a nam normalnym ludziom zabronili wejść na cmentarz.PiS nie miał z kim przegrać
to poszedł na wojenkę ,która z góry była skazana na porażkę. Teraz im tańcżą ŕóżowi, tęczowi i inna brać a najłatwiej złapać normalnego człowieka i wylepić mu mandat za brak maseczki.W związku z tym wszystkim
decyzję rządzących są niespójne i czas na weryfikację swoich działań a nam wszyskim życzę zdrowia.

Jadzia; 3 listopada 2020, 09:40

Teraz kobiety na Facebooku zwołują się aby iść pod dom posła Suskiego. A ciekawe co powiedA gdy obrońcy kościoła i nienarodzonych dzieci pójdą pod ich domy i zapalą znicze za dzieci które zamordowano podczas aborcji. TlCo sądzicie o tym pomyśle?

Jadziu ...; 3 listopada 2020, 15:05

Czyżbyś proponowała polowanie na czarownice ?

Belfer; 4 listopada 2020, 22:13

Gdzie była Policja i dzielna Straż Wiejska z Grójca. Jak widać nie starczyło odwagi aby zrobić porządek z tym bajzlem. To rozzuchwala i dziwić się że o 19.00 strach chodzić przez park koło GOKu.

Do Belfer; 5 listopada 2020, 08:21

Proponuję zaciągnąć się do Brygady Narodowej i dzielnie strzec bezpieczeństwa prawdziwych Polaków.

Do protestujących kobitek; 5 listopada 2020, 18:32

Kobietki użyjcie do myślenia głowy przestańcie myśleć macica pozdrawiam

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Jak bezpiecznie zaciągać pożyczki przez Internet? Obecnie mało kto z nas wyobraża sobie życie bez dostępu do...
Tereny inwestycyjne w Słomczynie na sprzedaż Burmistrz Gminy i Miasta Grójec ogłosił pierwszy przetarg...
Szkolenie z pozyskiwania funduszy dla organizacji pozarządowych Wydział Edukacji, Promocji i Spraw Społecznych Urzędu Gminy...
Umów wizytę w urzędzie skarbowym! Każdy może umówić wizytę w dogodnym dla siebie terminie...
Koronawirus w powiecie grójeckim: 14 nowych przypadków Z danych opublikowanych przez Ministerstwo Zdrowia wynika,...
www.AUTOdoc.pl

Najnowsze ogłoszenia

Spedycja szuka przewoźnika Przewoźnik poszukiwany
Firma spedycyjna oferuje współprace w...
Łóżko dziecięce domek z materacem... ŁÓŻKO DOMEK 160x80

Zestaw zawiera:
Rama łóżka...
Opiekun lub opiekunka do małżeństwa... "Opiekun lub opiekunka do małżeństwa w Niemczech, 65779 Kelkheim,...
Opiekunka do mobilnej pary seniorów,... "Opiekunka do mobilnej pary seniorów, Hannover

Planowany...
... "Opiekunka do 78-letniej Pani w Büren

Planowany...

Firmy z Grójca i okolic

... Zapchany filtr cząstek stałych DPF to nie problem! Z naszą pomocą, w...
Alerta - kursy i szkolenia BHP Prowadzisz firmę i potrzebujesz kompleksowej obsługi BHP i przeciwpożarowej?...
Kancelaria Notarialna Kamila Badelska... Notariusz
Firma przeprowadzkowa Lider - Przeprowadzki... Jesteśmy firmą przeprowadzkową z Krakowa, jednak wykonujemy także przeprowadzki...
... Zapraszamy wszystkie firmy z Grójca i okolic do odwiedzenia sklepu internetowego...

2013-2020 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.