W ramach doskonalenia zawodowego, funkcjonariusze z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Grójcu w miesiącu maj w ramach pełnionej służby przeprowadzają cykl ćwiczeń z zakresu taktyki zwalczania pożarów a także kwalifikowanej pierwszej pomocy.
Celem ćwiczeń jest przygotowanie strażaków do skutecznego i bezpiecznego prowadzenia działań ratowniczo-gaśniczych podczas pożarów wewnętrznych a także udzielania kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom poszkodowanym w zdarzeniach.
Ćwiczenia to jeden z elementów służby strażaków który podnosi ich poziom wiedzy oraz doświadczenie odnośnie zagrożeń wynikających z pracy w środowisku pożarowym oraz po pożarowym.













wczoraj, 21:51
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
przedwczoraj, 10:00
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 18:16
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
3 dni temu
Ogłoszenia