Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Studniówka 2016 w CKZiU w Nowej Wsi

16 lutego 2016; 14:11

Grojec24.net

1 komentarz

23 stycznia 2016 roku był bardzo ważną datą dla uczniów i uczennic klas czwartych Technikum im. Tomasza Nocznickiego w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi. Po czterech latach zmagań z ciężką nauką, tegoroczni maturzyści mieli dogodną okazję do zabawy na studniówkowym balu. Była to długo wyczekiwana chwila, która pozwoliła zapomnieć o stresie, związanym z egzaminem.

News will be here

Pani Dyrektor Danuta Borowiec powitała wszystkich gości, zgromadzonych w sali balowej „Agawa” w Ryszkach. Swą obecnością zaszczycili nas: pan Mirosław Maliszewski – poseł na Sejm RP VIII kadencji, pan Dariusz Piątkowski – Wicestarosta grójecki, pan Leszek Kumorek – Przewodniczący Rady powiatu grójeckiego, pan Michał Pruś – Wiceprzewodniczący Rady powiatu grójeckiego, pan Krzysztof Kaźmierczak – Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Turystyki i Sportu powiatu grójeckiego, Pani Anna Matyjas - Sekretarz Miasta i Gminy Warka, pan Radosław Rak – Przewodniczący Rady Rodziców przy Technikum im. Tomasza Nocznickiego w CKZiU w Nowej Wsi. O godzinie 18.00 pani dyrektor oficjalnie rozpoczęła studniówkę. By tradycji stało się zadość, uczniowie klasy IV TAO i IV TGT zatańczyli wspólnie poloneza. Piękny taniec, przygotowany przez panią Magdalenę Kmidowską i panią Annę Dackę, został nagrodzony gromkimi brawami.

Następnie głos zabrała pani Dyrektor Danuta Borowiec, która życzyła uczniom wspaniałej zabawy podczas balu i równie zadowalających wyników egzaminów maturalnych oraz spełnienia wszystkich marzeń w dorosłym życiu. Zaproszeni goście wyrazili wdzięczność za możliwość wspólnej zabawy, a także życzyli maturzystom udanych egzaminów i realizacji planów na kolejnych etapach życia.

Bohaterowie wieczoru w swoim wystąpieniu zwrócili się z serdecznymi podziękowaniami do zaproszonych gości, dyrekcji, całego grona pedagogicznego i rodziców. Za czteroletnią pracę dydaktyczną dyrekcja oraz wychowawcy zostali obdarowani kwiatami i szczerymi życzeniami.

Była to niezwykła i niezapomniana noc. Studniówka to przecież ważne wydarzenie w życiu czwartoklasistów. Bal i cztery lata nauki w technikum zostaną w pamięci każdego. Na pewno będą wspominane bardzo ciepło i z sentymentem.

Anna Osińska, Ewa Malowaniec

TAGI:

Komentarze (1):

absolwentka; 17 lutego 2016, 20:11

CKZiU jest najlepszą szkołą. lepszej wymarzyć sobie nie mogłam, z przyjemnością wróciłabym w te szkolne mury :)

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Niebezpieczna noc na S7 pod Grójcem. Doszło do dwóch zdarzeń W nocy z czwartku na piątek na drodze ekspresowej S7 w...
Będzie zmiana warty na parafii w Zbroszy Dużej Dotychczasowy proboszcz parafii św. Jana Chrzciciela w...
Rowerem przez Mazowsze Jak zapewnić sobie czas pełen wrażeń? Odpowiedź jest prosta...
Fałszywi kominiarze grasują po Grójcu. Jest ostrzeżenie Spółdzielnia Mieszkaniowa Samopomoc w Grójcu ostrzega...
Już w sobotę 63. edycja Święta Kwitnących Jabłoni. Kto wystąpi w Grójcu Kubańczyk, Mesajah oraz Bajm to gwiazdy, które wystąpią...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.