Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Studniówka 2017 w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi

5 marca 2017; 16:28

Informacja prasowa

0 komentarzy

Fot. Konrad Perzyna Fot. Konrad Perzyna

Tegoroczni maturzyści z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi bawili się 4 lutego w Domu Weselnym „Agawa” w Ryszkach.

News will be here

W studniówkowym balu uczestniczyli uczniowie klas czwartych Technikum im. Tomasza Nocznickiego w Nowej Wsi, grono pedagogiczne, zaproszeni goście oraz przedstawiciele rodziców.

Bal rozpoczął się tradycyjnie – polonezem. Choreografię przygotowała pani Anna Dacka. Przejęci i skupieni uczniowie zaprezentowali ciekawy układ taneczny do pięknej muzyki z serialu „Czas honoru”.

Kiedy emocje towarzyszące pierwszemu występowi już opadły, nadszedł czas na oficjalne przemówienia. Wszystkich zgromadzonych powitała pani Danuta Borowiec – Dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi. Szczególnie serdecznie powitała znamienitych gości: panią Teresę Bednarską – Wiceprzewodniczącą Rady Powiatu Grójeckiego, reprezentującą Biuro Poselskie posła Marka Suskiego, pana Marka Ścisłowskiego – Starostę Grójeckiego, pana Leszka Kumorka – Przewodniczącego Rady Powiatu Grójeckiego,  pana Michała Prusia – Wiceprzewodniczącego Rady Powiatu Grójeckiego, panią Annę Matyjas – Sekretarz Miasta i Gminy Warka, panią Annę Dackę – Wicedyrektor CKZiU w Nowej Wsi, panią Elżbietę Wojterę – Wicedyrektor CKZiU w Nowej Wsi, panią Beatę Skibę – Wiceprzewodniczącą Rady Rodziców oraz zgromadzonych nauczycieli, rodziców, uczniów i zaproszonych gości. W swoim wystąpieniu pani Dyrektor życzyła maturzystom satysfakcjonujących wyników egzaminów maturalnych, realizacji planów zawodowych, a przede wszystkim udanej zabawy.

Przybyli goście podziękowali za zaproszenie na bal studniówkowy i życzyli uczniom powodzenia w zmaganiach ze wszystkimi wyzwaniami, jakie postawi przed nimi w przyszłości życie – egzaminami maturalnymi, studiami, pracą zawodową. Goście wyrazili nadzieję, że dzięki wiadomościom i umiejętnościom nabytym w szkole będą świadomie kształtować rzeczywistość, która ich otacza. Życzyli także wszystkim uczestnikom balu wspaniałej zabawy.

Kolejne wystąpienie przygotowali przedstawiciele młodzieży. Wspominali moment rozpoczęcia nauki w tej szkole, dziękowali lokalnym władzom, dyrekcji i nauczycielom za pomoc w pokonywaniu wyboistej drogi do osiągnięcia pełni wiedzy. Szczególnie serdeczne podziękowania za trud włożony w opiekę nad nimi przez cały okres nauki złożyli na ręce wychowawców: pani Marii Kocewiak - wychowawczyni klasy IV w zawodzie technik ogrodnik, pani Ewie Malowaniec - wychowawczyni klasy IV w zawodach technik geodeta i technik architektury krajobrazu.

Przedstawiciele rodziców wyrazili swą wdzięczność za troskę i zaangażowanie nauczycieli w proces wewnętrznego doskonalenia młodych ludzi w ciągu minionych czterech lat, spędzonych przez nich w technikum w Nowej Wsi, a dzisiejszego wieczoru życzyli wszystkim niezapomnianych wrażeń.

Rozpoczęła się wspaniała zabawa. O dobrą zabawę zadbał zespół MAX , który zaprezentował nam wspaniałe przeboje – zarówno te najnowsze, jak i te trochę starsze, ale cieszące się niesłabnącą popularnością. Młodzież skwapliwie wykorzystała okazję do szaleństw na parkiecie. Humory dopisywały. Najpiękniejsze momenty zabawy utrwalił nasz fotograf – pan Andrzej Pierzyna. Wiele zdjęć od razu udostępniono na facebookowym profilu szkoły. O regenerację nadwątlonych żywiołowymi tańcami sił zadbali rodzice i obsługa sali. Efektem tak doskonałej organizacji balu była wspaniała atmosfera, wpływająca na intensywność zabawy. Najbardziej wytrwali bawili się do czwartej rano.

Teraz maturzystom pozostało już tylko z równie niesłabnącym entuzjazmem przystąpić do wytężonej pracy, by rzetelnie przygotować się do egzaminów. Zapewne czeka ich jeszcze wiele trudnych prób, ale pamięć o wspaniałej studniówkowej zabawie doda im energii i pozwoli uporać się z monotonią szkolnych dni.

Ewa Malowaniec, Maria Kocewiak
CKZiU w Nowej Wsi

TAGI:

Komentarze (0):

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Mazowsze Grójec i FC Mundialito zapraszają piłkarskie młode talenty na TESTY W czwartek, 20 czerwca na stadionie GOS w Grójcu odbędą si...
Będą zmiany personalne w parafiach z terenu powiatu grójeckiego Archidiecezja Warszawska opublikowała w poniedziałek...
Trzy awanse! Rewelacyjna wiosna młodzieży Mazowsza Grójec! Kapitalnie spisały się zespoły młodzieżowe grójeckiego...
Przedszkole nr 4 w Grójcu kończy 40 lat! Publiczne Przedszkole nr 4 w Grójcu rozpoczęło działalność...
Półkolonie z Mazowszem Grójec! Zapisy trwają! GKS Mazowsze Grójec zaprasza do udziału w zajęciach...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.